dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zwierzyniec

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

8 900 zł90 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowy apartament na Salwatorze - Apartamenty Kościuszki english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje czteropokojowy apartament w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł110 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Wysoki strych o powierzchni całkowitej 110m2 , na 4 piętrze w pobliżu ulic Włóczków i Syrokomli. Jest założony nowy dach , wysokość 5m w szczycie( możliwość antresoli) ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 400 zł65 m² 20 990,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi z dużym garażem w cenie Przepiękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

5 666 220 zł89,94 m² 63 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group zaprasza do zapoznania się z ofertą jednego z najrzadszych i najbardziej pożądanych apartamentów dostępnych obecnie na krakowskim rynku premium. To 90-metrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mint Property prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na ul. Syrokomli na Salwatorze. Lokal znajduje się na 2-im piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

956 297 zł37,21 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie mieszkania typu studio o powierzchni 37,21 m2 w idealnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 36,93 m , zlokalizowanego na Salwatorze przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,06 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Z tarasem W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Panoramiczne przeszklenia | Widok na Las Wolski | Taras i ogród na dachu | Premium standard | Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Apartament znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

13 475 028 zł168,86 m² 79 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 168,86 m w nowej inwestycji Kościuszki 22. Lokalizacja Kościuszki 22 to idealna lokalizacja dla osób, które nie uznają kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ NA KRAKOWSKIM SALWATORZE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 409 400 zł86,05 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium z prywatnym tarasem na dachu | Tatarska 3 | Kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 301 zł120,49 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z tarasami w zielonej części Woli Justowskiej 0% prowizji dla Kupującego Wyjątkowa przestrzeń do życia w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 71 m | taras dachowy 60 m | garaż | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71 m, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę na wynajem nowoczesnego apartamentu o pow. 40 m , zlokalizowanego przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Lokalizacja Tadeusza Kościuszki 22 to.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kraków, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustawne studio 27,6m2 z wieloma udogodnieniami obok Wawelu - Apartamenty Kościuszki 22 Lokalizacja: rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym Krakowem, pieszy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74 m² 21 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Trzy apartamenty w pełni wyposażone o powierzchni 74m2, ul. gen. Tadeusza Kościuszki / w sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych. Apartamenty w Księdze Wieczystej włącznie z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł96 m² 92,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem przytulny, 4-pokojowy apartament w nowooczesnej inwestycji przy ul. Kościuszki 24 na Salwatorze.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 96 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 994 651 zł100,83 m² 29 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie apartamentu o powierzchni 100 m2 w idealnej lokalizacji, nowym apartamentowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament z dużym tarasem w nowej inwestycji River Lane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje 50 m2 apartament znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie o powierzchni 50 m2 z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 994 651 zł100,83 m² 29 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która definiuje pojęcie luksusu i znajduje się w najbardziej pożądanej części Krakowa? Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 100,83 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m2 na II piętrze w kamienicy w Krakowie na Salwatorze w rejonie ul. Dunin-Wąsowicza. Mieszkanie do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł61,93 m² 23 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 61,93 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja Emaus Garden to osiedle dla osób ceniących aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł38,50 m² 24 155,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 666 220 zł89,94 m² 63 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 90 m w nowej inwestycji "kościuszki 22". Inwestycja Elegancka ponadczasowa architektura na wzór klasycznej XIX-wiecznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,50 m² 18 155,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jasne, przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 22 m2, zlokalizowane przy samej Rudawie. Idealne miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek (tereny spacerowe Rudawy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przy ulicy Kościuszki z widokiem na Wisłę i Wawel. Lokalizacja: apartament ten mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł67 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę klimatyzowanego, dwupokojowego, w pełni umeblowanego apartamentu o powierzchni 67 m2 + loggia 10 m2 i balkon 5m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64,50 m² 17 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stachowicza. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Zwierzyniec, na krakowskim Salwatorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-English below- kawalerka do wynajęcia o powierzchni ok. 20m z łazienką z prysznicem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się kanapa rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio pl. Kossaka salwator jubilat Z przyjemnością oferujemy studio blisko Starego Miasta Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i jest o powierzchni 25 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł83 m² 24 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł61,93 m² 23 978,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł113,91 m² 30 726,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu z tarasem w nowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł46 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Wyobraź sobie poranki, które zaczynasz od spojrzenia na majestatyczny Zamek Królewski na Wawelu i spokojnie płynącą Wisła widok, który dla większości pozostaje chwilą, dla Ciebie może stać.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł42 m² 83,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z dziedzińcem w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Bolesława Prusa. Bądź.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica VII Zwierzyniec, Zwierzyniec