dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zabłocie

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 138 893 zł59 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy zabłocie na 3 piętrze, o powierzchni 59,01 m2 z balkonem 3,93 m2. Mieszkanie ma 3 pokoje - w tym 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabłocie,Kraków

817 530 zł42 m² 19 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,68m położona na II piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 192 000 zł77 m² 15 472 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 684 739 zł79 m² 21 371,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zabłocie | bez dodatkowych opłat | bezprowizyjnie Na sprzedaż oferujemy apartament 4 pokojowy z dwoma łazienkami i balkonem z ekspozycją zachodnią zlokalizowany w nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

1 215 627 zł57 m² 21 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,38m położona na III piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

629 000 zł27 m² 23 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Mieszkanie o powierzchni 27 m2, mieści się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 498 000 zł77 m² 19 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

779 135 zł40 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy zabłocie na 7 ostatnim piętrze z balkonem. Mieszkanie 2 pokojowe 39,55 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

808 947 zł50 m² 16 279,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

659 796 zł31 m² 23 062,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30,65m położona na II piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Zabłocie,Kraków

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ma przyjemność przestawić jasne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie przy ulicy Wielickiej 26, przy samym urzędzie Miasta. Do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja W niedalekiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękny apartament położony w nowoczesnym budynku w dzielnicy zabłocie/podgórze przy ul. Klimeckiego. Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

3 100 zł34 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie wykończony, klimatyzowany apartament 2 pokojowy Z balkonem W nowoczesnej inwestycji pasaż podgórski przy ul. Romanowicza, zabłocie, dzielnica stare podgórze. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

938 900 zł40 m² 23 472,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wysokim standardzie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to mieszkania o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

840 000 zł39 m² 21 784 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw. położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do wykończenia wnętrza użyto materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

4 500 zł54 m² 83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Bądź pierwszym najemną! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w modnej dzielnicy Krakowa -Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

7 500 zł77 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy apartament zlokalizowany W inwestycji atal zabłocie tuż przy bulwarach wiślanych Z przyjemnością oferujemy 3 pokojowy, komfortowy apartament położony na 7 ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Zabłociu Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na szóstym piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca przy ulicy Ślusarskiej 8 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD zaraz na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 37m2 na Zabłociu! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 37m2, na 2 piętrze, przy ulicy Klimeckiego w nowym budownictwie z 2023 roku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji locum salsa przy ul klimeckiego 8a W dzielnicy zabłocie opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji locum salsa przy ul klimeckiego 8a W dzielnicy zabłocie opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

800 000 zł38 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne, kameralne i komfortowe mieszkanie, o pow. 38 m2, w nowej wyjątkowej inwestycji, niedaleko kultowego krakowskiego Zabłocia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 101 165 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji blisko centrum. Apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

837 372 zł45 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji blisko centrum. Apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 053 773 zł59 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz gotowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 200 732 zł67 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji blisko centrum. Apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

908 958 zł46 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków Zabłocie, oferta 0% Ocean Apartments to zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, biurową i usługową. Kompleks zlokalizowany jest na krakowskim Zabłociu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo ciekawe i komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Lokalizacja Kraków, zabłocie - ul. Pana Tadeusza, obok ul. Kuklińskiego, saska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji pasaż podgórski przy ul. Romanowicza, zabłocie, dzielnica podgórze. Dostępne od 1. Sierpnia opis nieruchomości: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 200 zł33 m² 95,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Top Properties prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37,82 m2 zlokalizowanego na ul Zabłocie 27. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 7 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują: opis nieruchomości Prezentowany apartament o powierzchni użytkowej 34 m2. Posiada jasny, salon połączony z aneksem kuchennym. Dodatkowo oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Zabłociu. Nieruchomość: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduję się na 2 piętrze inwestycji Riverside. Największym atutem nieruchomości poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

840 000 zł39 m² 21 784,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, dos sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 z roku 2021 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Zabłocie. Mieszkanie o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

740 160 zł39 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu mieszkanie w nowej Inwestycji Cavatina - Ocean na Zabłociu, przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie. To nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 106 973 zł59 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 053 773 zł59 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Zabłocie,Kraków

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie dwupokojowe W inwestycji garden residence na zabłociu Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w inwestycji Garden Residence. Mieszkanie o powierzchni.