dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zabłocie

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

792 433 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji- zadzwoń, opowiem Ci wszystko o tej pięknej inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,02 m2 w nowoczesnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

895 250 zł39 m² 22 955,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację pod klimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

819 000 zł44 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, 44,46 mkw przestronne 2 pokoje /duża sypialnia/ Bardzo ładnie wykończone części wspólne - wysoki standard inwestycji / dewelopera. Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

918 900 zł40 m² 22 972,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wysokim standardzie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to mieszkania o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

731 634 zł45 m² 16 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 1 piętrze, w bardzo przyjemnej lokalizacji Krakowa - zabłocie. Zapraszam na prezentację mieszkania! inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

758 505 zł46 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 3 piętrze, w bardzo przyjemnej lokalizacji Krakowa - zabłocie. Zapraszam na prezentację mieszkania! Mieszkanie sprzedawane jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

939 000 zł40 m² 23 475 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegółowe informacje Mieszkanie sprzedawane w wysokim standardzie bez pcc. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

843 570 zł46 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwu-pkojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w wysokim standardzie zlokalizowane w sercu dzielnicy Zabłocie. Mieszkanie W stanie deweloperskim! brak pcc 0% wynagrodzenie dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

775 000 zł41 m² 18 902,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 077 321 zł59 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

1 370 000 zł59 m² 23 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,98m2 z tarasem i klimatyzacją przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

4 500 zł44 m² 102,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, na wynajem posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

8 000 zł92 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*For English version, please see below. Do wynajęcia klimatyzowany, czteropokojowy apartament o powierzchni 91,5 m2 + dwa duże balkony. Apartament znajdujący się na siódmym (ostatnim) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

3 550 000 zł134 m² 26 470,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy unikatowy 3 pokojowe apartament o powierzchni ok 134,44m2 w inwestycji Garden Residence ul Przemysłowa 4, zabłocie opis nieruchomości Wyjątkowy i unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krakow Zabłocie 2 pokojowe mieszkanie 2950zł Lokalizacja: zabłocie, w pobliżu Krakowskiej Akademii. Doskonała lokalizacja zapewniająca wygodny i szybki dojazd do każdego docelowego kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 50 M2 ul. Romanowicza Zabłocie dostępne od 8 listopada opis mieszkania: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 mieści się na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zabłocie,Kraków

688 374 zł30 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna inwestycja, wysoki standard wykończenia, windy, stacje ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zabłocie, 2 pokojowe mieszkanie - 2900zł. Lokalizacja: zabłocie, w pobliżu Krakowskiej Akademii. Doskonała lokalizacja zapewniająca wygodny i szybki dojazd do każdego docelowego kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 439 000 zł77 m² 18 688,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest prężnie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

860 000 zł46 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego, nowego mieszkania w świetnej lokalizacji - ta alternatywa jest dla Ciebie :). ani podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

701 713 zł28 m² 24 945,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

716 000 zł39 m² 18 359 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat z możliwością wykończenia pod klucz Inwestycja gotowa do odbioru IV 2025 Mam przyjemność do zaprezentowania mieszkania w najbardziej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

799 000 zł50 m² 16 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe - poszukujemy pierwszego najemcy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 171 400 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English version below 0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,89 m2 w dzielnicy Zabłocie. Lokalizacja: zabłocie to dzielnica położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 215 000 zł68 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

710 000 zł38 m² 18 442 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 194 828 zł59 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,57 m2 przy ulicy Pana Tadeusza w prestiżowej dzielnicy Zabłocie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

702 159 zł40 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Zabłocie,Kraków

1 224 465 zł68 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w sercu jednej z najbardziej opłacalnych i najpięniejszych dzielnic Krakowa - Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 718 000 zł79 m² 21 747 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 571 000 zł79 m² 19 886,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

841 251 zł46 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

875 000 zł49 m² 17 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 167 000 zł64 m² 18 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków, zabłocie powrót oferty-piękny kameralny ogródek bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! lok.65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

1 215 627 zł57 m² 21 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,38m położona na III piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

1 071 036 zł57 m² 18 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

823 134 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, gotowe do odbioru. Lokal składa się z: przedpokoju- 5,87m2 sypialni- 12,58m2 salonu z kuchnią- 21,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 136 zł46 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English version below 0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku o powierzchni 45,58 m2 przy ulicy Pana Tadeusza w dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 718 000 zł79 m² 21 746,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

m44 zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Oferujemy do zakupu apartament 79m2 w nowopowstającej inwestycji na Zabłociu z terminem oddania na 4q2025r. Inwestycja: dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

977 000 zł54 m² 18 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Zabłocie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij