dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zabłocie

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

931 890 zł59 m² 15 908 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Mieszkanie na Zabłociu w niskiej cenie! Zamieszkasz już w tym roku! Warto zaczekać na taka okazję! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Zabłociu. Lokalizacja: zabłocie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

760 000 zł39 m² 19 845,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

940 986 zł63 m² 14 915 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie na Zabłociu w takim metrażu, w tak niskiej cenie na rynku! Oddane do użytku! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

898 782 zł42 m² 21 563,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

1 058 632 zł54 m² 19 713,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałowa

Zabłocie,Kraków

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka ul. Wałowa 11, zabłocie / Podgórze Oferujemy do wynajęcia kawalerkę, zlokalizowaną przy ul. Wałowej 11 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podgórze Zabłocie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

789 000 zł41 m² 19 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Klimeckiego ( Zabłocie) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Zabłocie w najpopularniejszej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja: oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajecia od teraz! Mamy przyjemność zaprezentować nowe wcześnie nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 40 m z klimatyzacja i ogródkiem w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

789 000 zł42 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

926 206 zł58 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 58.34m2 w świetnej lokalizacji Zabłocie/Kraków. Bez prowizji, bez podatku pcc, od dewelopera. Lokalizacja: zabłocie to jedno z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 100 zł38 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37,82 m2 zlokalizowanego na ul Zabłocie 27. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 7 piętrowego budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w inwestycji ,lofty Młyn" przy ul. Zabłocie 25 w cenie 6200 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 104 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

870 000 zł42 m² 20 863,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zabłocie 41,7 m | garaż | komórka Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Zabłocie w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 019 503 zł63 m² 16 159,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to nowoczesne osiedle w krakowskim Zabłociu, położone przy zbiegu ulic Pana Tadeusza i Portowej, blisko Bulwarów Wiślanych i terenów zielonych. W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na Zabłociu w najpopularniejszej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

736 300 zł37 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz nieruchomości z potencjałem do najmu? Mam dla Ciebie idealną ofertę. Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio z balkonem i widokiem na Wisłę, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

735 000 zł37 m² 19 865 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem położona na 5. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku, przy ul. Zabłocie - jednej z najmodniejszych lokalizacji Krakowa. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

770 000 zł39 m² 19 845,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie oddane do użytku w 2025r. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz klimatyzacją, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie zabłocie pasaż podgórski. Opis mieszkania Apartament o pow. 38 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą i składa się z: - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

736 000 zł37 m² 19 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabłocie, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie Z osobną sypialnią W nowej inwestycji na zabłociu dostępne od 1 lutego 2026 Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio o powierzchni 32m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

1 034 230 zł59 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel: mieszkanie w nowym budynku o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

940 986 zł63 m² 14 915 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Zabłocie,Kraków

785 000 zł51 m² 15 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie po świeżym remoncie | balkon | ul. Przewóz, kraków Podgórze Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

5 400 zł64 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament usytuowany nieopodal Wisły Opis apartamentu Apartament o powierzchni 64 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

770 000 zł39 m² 19 845,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

790 000 zł43 m² 18 270,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - możliwość wykończenia. Na powierzchnię 43.24 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Zupełnie nowe mieszkanie na krakowskim Zabłociu przy ulicy Pana Tadeusza 10. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygoda i klimat Zabłocia mieszkanie dla wymagających Jeśli marzysz o życiu w nowoczesnym, eleganckim wnętrzu, w jednej z najmodniejszych dzielnic Krakowa ten apartament jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

879 000 zł39 m² 22 457,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 39,14 m -piętro: 5/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

940 000 zł43 m² 21 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 42,81 m -piętro: 2/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i eleganckie studio o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze sześciokondygnacyjnego budynku przy ul. Ślusarskiej - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

780 000 zł39 m² 20 103,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,8 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaułek

Zabłocie,Kraków

760 000 zł57 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Stare Podgórze, zabłocie, ul. Zaułek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,30 m, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

602 226 zł31 m² 19 648,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Victoria Estate prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z balkonami na wschodzie Krakowa - bez prowizji - stan deweloperski Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku przy ul. Romana Kiełkowskiego. Mieszkanie składa się z: - salonu x klimatyzacją i balkonem - aneksu kuchennego wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Zabłocie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij