dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 000 zł108 m² 15 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

4 pokoje na starym mieście! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Stare Miasto. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

699 000 zł52 m² 13 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/4. W mieszkaniu - salon: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartla

Kliny,Kraków

160 000 zł33 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas, oferta na wyłączność Oferujemy Państwu sprzedaż partycypacji tbs mieszkania o powierzchni 33 m2 położone w okolicy ul. Bartla w Krakowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Ogrodowe

Ogrodowe,Kraków

409 000 zł27 m² 15 136,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie na os. Ogrodowym o powierzchni 27,02 m . Znajduje się na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 1955 roku. Mieszkanie jest po odświeżeniu i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kościuszki Apartments, znajdującej się przy samej Wiśle. Lokalizacja: inwestycja przy ul. Kościuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

600 000 zł40 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania, położone w Krakowie, w bliskiej odległości od ul. Wrocławskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

750 000 zł29 m² 25 606 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem w Angel City, ul.Szlak, tuż przy Galerii Krakowskiej. Zapytaj o więcej szczegółów pod numerem:! budynek I okolica: kraków, ul. Szlak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

1 349 000 zł76 m² 17 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, nowoczesny, bardzo słoneczny, przestrzenny, wykończony w wysokim standardzie - gotowy, 4 pokojowy apartament z dużym tarasem - komfortowy - komórka lokatorska, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł43 m² 18 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Prądnik Biały. To nigdy niezamieszkane, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

799 999 zł63 m² 12 638,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje na al. Pokoju! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al.Pokoju (dzielnica Dąbie). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

760 000 zł54 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

TA oferta tylko U nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m, położone na parterze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bronowice Małe,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English-speaking are welcome! Scroll below. - mam do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Głowackiego 10, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z windą. Świetna lokalizacja, z pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Gertrudy

Wysokie,Kraków

698 560 zł22 m² 31 752,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży designerskiego mieszkania w samym sercu Krakowa, przy ul. św. Gertrudy. To unikalna propozycja dla inwestorów poszukujących wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

585 000 zł33 m² 17 978 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż salon z aneksem oraz wnęką sypialnianą na 5tym piętrze w 6-piętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ulicy Reduta- dzielnica Prądnik Czerwony. 5 minut pieszo do pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 790 000 zł72 m² 24 833,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 72 m na prestiżowym osiedlu Grzegórzki Park w centrum Krakowa. Wysoki standard wykończenia (pakiet Platinum), klasyczne wnętrza z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markowskiego

Czyżyny,Kraków

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje przestronne, jasne mieszkanie na Osiedlu "moje Eldorado". Zapraszam! Brak akceptacji zwierząt. / pets are not allowed. Lokalizacja: nieruchomość położona jest we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

779 000 zł51 m² 15 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

51 m2 |3 pokoje | 7. piętro | duża loggia | ul. Orlińskiego Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , z dużą loggią, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

869 000 zł76 m² 11 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają przykładowe wizualizacje Sprzedam mieszkanie 76 m Kraków, dzielnica VI Bronowice (bronowice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Dębniki,Kraków

1 399 200 zł88 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem | 88 m | wysoki standard | Kraków - Dębniki Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie, które wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Bieńczyce,Kraków

350 000 zł24 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuje Państwu mieszkanie o powierzchni 24,37 m2. Mieszkanie znajduje sie w dzielnicy Bieńczyce. Lokal położony jest na 4 ostatnim piętrze w bloku bez windy. Zapraszamy do oglądania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

780 000 zł44 m² 17 607,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w sercu Kazimierza 2 minuty od Placu Nowego Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Bożego Ciała 12, w jednej z najbardziej klimatycznych części Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myczkowskiego

Mydlniki,Kraków

660 000 zł51 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,32 m2 + antresola ok. 23 m2 po podłodze Cena: 660 000 zł Lokalizacja: kraków, mydlniki, ul. Myczkowskiego Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

795 000 zł60 m² 13 162,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu, przestronne i bardzo jasne, 3 pokojowe mieszkanie, na sprzedaż o powierzchni 60,4m2 znajdujące się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

765 000 zł52 m² 14 799,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69m2 znajdujące się na ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja: ulica Adama Bochenka - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

578 000 zł39 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2015 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem przytulne mieszkanie typu studio mieszczące się przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie jest nowe, w pełni wyposażone. Mieści się na 1 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 530 000 zł76 m² 20 034 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ujejskiego, dzielnica Zwierzyniec. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

1 000 000 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Od właściciela Zachwycający widok na Kraków, tatry i Kościół Mariacki! Jedyne takie mieszkanie na tym osiedlu. Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

1 100 605 zł78 m² 14 059,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 78,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł22 m² 32 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Polecamy mieszkanie typu studio! 1 - Pokojowe 21,83 m2 - stare miasto - ul. Św. Gertrudy Kamienica z 1890 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowy Świat,Kraków

4 500 zł80 m² 56,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

English below Do wynajęcia przestronne mieszkanie / lokal biurowy o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze wyremontowanego budynku z windą przy ul. Smoleńsk. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

578 000 zł38 m² 15 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

1 930 000 zł92 m² 21 092,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Atrakcyjny loft z widokiem | 91,5 m | Salwator - stylowa kamienica z windą! Lokalizacja: kraków, salwator / Zwierzyniec Powierzchnia: 91,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 / Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

545 000 zł25 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 25m2 znajdujące się na ul. Litewska na Krowodrzy. Lokalizacja: ul. Litewska położona w dzielnicy Kraków - Krowodrza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł39 m² 22 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

797 000 zł44 m² 17 982,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 pokoje | 44,32 m | ul. Ciesielskiego 6a, kraków Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,32 m w nowym bloku z 2024 roku. Lokal świeżo wykończony, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-y pokojowe o powierzchni 44m2 na os.Kalinowym w Krakowie Nowej Hucie. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 120 000 zł56 m² 19 858,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa przy ul. Bosackiej, tuż obok Parku Strzeleckiego i Dworca Głównego. To idealna propozycja dla osób ceniących.