dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieopodal krakowskich Błoń, w pobliżu centrum miasta przy ul. Armii Krajowej powstają dwa nowoczesne, luksusowe budynki mieszkalne Tarasy Verony. O lokalizacji można powiedzieć wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam mieszkanie do wynajęcia na nowym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest dwupokojowe o pow. 50m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z 2007r. Umeblowane z aneksem kuchennym, lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

450 zł60 m² 7,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia duży przestronny pokój o wymiarach 480x370 z balkonem. Mieszkanie posiada w sumie 3 pokoje (2 są wynajęte), łazienkę, toaletę oraz kuchnię. Całość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie (40m2); duży słoneczny pokój - 18m2 z wyjściem na balkon, kuchnia w pełni wyposażona. Wysoki standart. Ogrzewanie miejskie co, nie ma podłączenia do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super jasne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Śliwkowej - Czyżyny zaraz obok firmy Phillip Morris. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, łazienka po generalnym remoncie w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

umeblowane, nowe, komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

260 000 zł29 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe ,o powierzchni 29 m, piętro 3, w doskonałej lokalizacji przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Mieszkanie w 4-piętrowym bloku z cegły (wys. 255cm do sufitu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Grzegórzki,Kraków

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na ul. Wodnej 26 w Krakowie z widokiem na Staw Płaszowski w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest nowe i wyposażone. Bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kronikarza Galla

Krowodrza,Kraków

750 000 zł72 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Oferta sprzedaży mieszkania W centrum krakowa Do sprzedania , lub zamiany na dom, mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa dzielnica Krowodrza - Królewska. Powierzchnia mieszkania 72,2 m2 : 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Krowodrza,Kraków

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie komfortowe, okna pokoju dzienny i jednej z sypialni wychodzą na zalesione wzgórze bez widoku na domy. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone, parkiety w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Zakrzówek,Kraków

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu Zakrzówek. Salon z otwartą kuchnią, oddzielna sypialnia. Mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 70 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane 3 pokoje oddzielne z kuchnią i balkonem, 48 m kw, 2 piętro, w Krakowie, os. Złoty Wieku. W okolicu znajduje sie park i plac zabaw.Dobry dojazd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Witam, sprzedaję kawalerkę na Azorach w Krakowie przy ul. Różyckiego. Właśnie skończyłem tam remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, wodna, elektryczna, gazowa. Nowe okna pcv, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków oś. Ruczaj, atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Dwa samodzielne pokoje na piętrze, oddzielna kuchnia na 1 poziomie, pomieszczenie gospodarcze, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie mieszkanie 45m2 naprzy ulicy Siemaszki. 2 pokoje z jasna kuchnia, parter w 4 piętrowym bloku z cegly. Mieszkanie do remontu, na podłogach w pokojach parkiet, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywiecka

Borek Fałęcki,Kraków

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie 2 pok., po remoncie, umeblowane, duża, jasna kuchnia, łazienka z wanną

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie do zamieszkania "od zaraz", zadbane, czyste i ciepłe. Posiada okna plastikowe, rolety zewnętrzne antywłamaniowe, mozaikę parkietową w 3 pokojach; w kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Krowodrza,Kraków

330 000 zł40 m² 8 314,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuje do sprzedania jasne, przestronne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,69 m2 usytuowane na II piętrze w VII piętrowym bloku z 2005 roku, przy ulicy Frycza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

384 000 zł55 m² 6 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży bardzo przestronne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 które znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2005 roku przy ulicy Chmieleniec (ruczaj).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

595 000 zł64 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w super lokalizacji, trzy przystanki od Rynku Główny, bardzo dobra infrastruktura. Loggia siedem m dł, okna od południa. Jasna kuchnia. Miejsce parkingowe od podwórka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na dłuższy okres. Cena najmu nie obejmuje czynszu ( około 300 zł) i mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

290 000 zł39 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m2, mieszczące się na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku z cegły z 2001 roku przy ulicy Halszki w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia nowo wykończone we Wrześniu 2008 roku mieszkanie na ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu dewelopera Salwator. Osiedle objęte jest całodobową ochroną oraz monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja. Do generalnego remontu. Prosimy o kontakt wyłącznie osoby prywatne. tel. kontaktowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szuwarowa

Dębniki,Kraków

435 825 zł58 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu kampusu uj. Po generalnym remoncie niezamieszkałe. Stan idealny. Bardzo wysoki standard wykończenia. Możliwość połączenia kuchni z salonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone nowoczesne mieszkanie z balkonem, pierwsze piętro, 2 pokoje, łazienka, jasna kuchnia, pod blokiem supermarket, tramwaj, autobus. Do podanego czynszu nalezy doliczyc czynsz do spoldzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Piaski Nowe,Kraków

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

***jeśli chcesz zaoszczędzić kup bez pośrednika*** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złota

Wola Justowska,Kraków

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam , do wynajęcia posiadam mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku 6 -cio mieszkaniowym .Z 2002 roku .Budynek cały ogrodzony , z alarmem , altanką - miejscem do grila. Około 45 m2 , 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złota

Wola Justowska,Kraków

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marczyńskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne i przytulne 2-pokojowe (pokoje nieprzechodnie) mieszkanie z widną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie jest położone na 3. piętrze w 4-ro piętrowym bloku z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Potokiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40m2, po remoncie, na niewielkim osiedlu, 2 pokoje (każdy po 15m2), jeden pokój z balkonem, jeden bez balkonu, aneks kuchenny, łazienka, do dyspozycji piwnica, parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromady Grudziąż

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

295 000 zł62 m² 4 721,51 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o niestandardowym rozkładzie pomieszczeń, umeblowane, z wyposażoną kuchnią i łazienką. Mieszkanie bardzo jasne. Możliwość wydzielenia w 25 m2 salonie trzeciego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, 48m2, położone na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z 2002 r. Cicha okolica i dobra komunikacja z Centrum. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

525 000 zł62 m² 8 508,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na wysokim parterze apartamentowca z całodobową ochroną, w II linii zabudowy z bezpośrednim zejściem do ogródka z altanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piwna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

podnajmę kancelarię prawna do prowadzenia biura rachunkowego , działalności ubezpieczeniowej, pośrednictwa finansowego oraz innych usług świadczonych dla ludności dogodny dojazd, ułatwienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

305 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

mieszkanie słoneczne,ustawne,łazienka osobno z wc,spokojni liokatorzy,blok ocieplony 2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne budownictwo, apartamentowiec, osiedle zamknięte, budynek strzeżony. Świetna lokalizacja w pobliżu Campusu uj, w okolicy tereny zielone, już niedługo szybki tramwaj co Centrum (10.