dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł43 m² 16 439,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do sprzedania oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

768 000 zł51 m² 15 186,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 45 m - Kraków, ul. Tuchowska Oferuję do wynajmu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w Krakowie przy ul. Tuchowskiej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Azory,Kraków

585 000 zł34 m² 17 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Conrada w dzielnicy Azory w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica Azory charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Lindego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: ulica Lindego to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł53 m² 16 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (bezpośrednio od właściciela) w centrum Krakowa, ul. Juliusza Lea o powierzchni 52,5 m , usytuowane na trzecim piętrze kamienicy 5- piętrowej z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 099 000 zł65 m² 16 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: bronowice to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

4 500 zł54 m² 83,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 53,63 m2 z tarasem z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

779 000 zł54 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 54 m | Gotowe | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 54 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze zadbanego, nowoczesnego budynku z windą, świetnie skomunikowanym z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 149 000 zł57 m² 20 038,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowy, bardzo cichy 3-pokojowy apartament z dużym tarasem okalającym lokal, o powierzchni 57,34 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku- torre Verona. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

767 000 zł43 m² 17 713,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14a/1 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania plus gródek 46,66 m2. 14b_5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Wola Duchacka,Kraków

3 500 zł41 m² 85,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia piękny, świeżo wykończony apartament o powierzchni 40,87 m , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Bonarka Living przy ulicy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 100 zł26 m² 80,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! *** Oferta na wyłączność! *** *** Dostępne od 01.02.2026 r. *** Na wynajem jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 850 zł36 m² 107,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w inwestycji Młyny Mogilska - Noho Kraków. Opis mieszkania: lokalizacja: ul. Mogilska 130, kraków Metraż: 35.86 m Liczba pokoi: 2 pokoje - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł84 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/20 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 34 m2 +balkon 5 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside Z widokiem na wisłę Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 330 780 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Krowodrza,Kraków

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W nowym bloku (2021) ul. Świętokrzyska 5 Nowoczesne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku z 2021 r., położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

665 931 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł36 m² 16 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M04 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 36 m2 z dużym ogródkiem 38 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 000 zł50 m² 16 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 55 metrowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Myśliwskiej, w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie położone na 3 piętrze w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Na wynajem wyjątkowo komfortowy, starannie zaprojektowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m , położony na 3. piętrze prestiżowego budynku apartamentowego ny Residence przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

716 800 zł52 m² 13 784,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b_5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,08 m2 w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Bronowice Małe,Kraków

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, czyste, komfortowe, dla rodziny, super lokalizacja! Bronowice - ul. Radzikowskiego - tuż przy rondzie Ofiar Katynia. Do wynajęcia od zaraz, po generalnym remoncie - 3 pokojowy (2 osobne pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

743 000 zł55 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

21/11 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 54,85 m2 + duży ogród 80m2 na Ruczaju okolice ul.Bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Borek Fałęcki,Kraków

984 900 zł86 m² 11 452,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pokażę Ci układ, w którym dzień sam płynie. Dół do życia, góra do pracy albo luzu. Dwa poziomy, balkon na poranek, tarasy na letnie wieczory. Brzmi dobrze? To chodźmy po kolei. Najpierw sedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darasza

Bieżanów,Kraków

3 750 zł48 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie Z ogrodem I parkingiem Dwupokojowe | Ogród | Miejsca postojowe | Balkon | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czyżyny,Kraków

1 160 000 zł93 m² 12 481,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie (2 poziomy) kraków - czyżyny - ul. Centralna gotowe do odbioru please scroll down for english version. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 92,94 m (dwa poziomy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

900 000 zł56 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: winda, klimatyzacja, garaż pod budynkiem; ogrzewanie: centralne miejskie; centrum, tylko 4 przystanki tramwajem od Galerii Krakowskiej, ul. Wybickiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

505 000 zł36 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2.B.0.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 36,17 m2 w cenie około 500 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Dębniki,Kraków

716 480 zł63 m² 11 399,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje na 2 piętrze z balkonem, 62 m Szukasz konkretu dla rodziny 2+1 lub 2+2. Ciche Dębniki, zielone otoczenie i szybki dojazd do miasta. Nowe budownictwo z windą i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 087 814 zł70 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Listopad 2025! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M06 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 50,73 m2 z dużym ogródkiem 71 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 750 000 zł114 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Home zaprasza do odkrycia wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu wykończonego w wysokim standardzie, zaprojektowanego przez architekta z dbałością o każdy detal. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Imielna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł58 m² 41,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy jasne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami oraz garażem na wynajem przy ul. Imielna 3D (dzielnica Bieżanów-Prokocim). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

1 990 000 zł94 m² 21 170,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest Apartament 94m^2, który znajduje się na 12 piętrze budynku z recepcją. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią, trzech sypialni,.