dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Wzgórza Krzesławickie

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł61,50 m² 12 991,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2023 roku | Gustawa Morcinka 86a | Wzgórza Krzesławickie, kraków Lokalizacja: ul. Gustawa Morcinka 86a, kraków Budynek z 2023 roku nowoczesna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł102,31 m² 12 999,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, doskonale doświetlony apartament o powierzchni 102,31 m , położony na ostatnim piętrze budynku z 2025 roku w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40,73 m² 11 784,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 40,73m2, kraków os. Na Stoku, nowa Huta. Cena:   za metr2) Usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku, bez windy. Składa się z: - pokój 8,68m2, - pokój 16,69m2, - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł51,90 m² 12 119,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Z jej okien.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

180 000 zł14 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa. Ulica Stanisława Poniatowskiego to kameralna lokalizacja, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

1 390 000 zł166 m² 8 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i funkcjonalność! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166 m wraz z dodatkowymi 67.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,83 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej ? Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

2 800 zł58,65 m² 47,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z osobną kuchnią po generalnym remoncie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

549 000 zł45,85 m² 11 973,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nowa Huta| Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 2 pokoje | 45,85m2 + duży balkon + piwnica forma Estates oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,85 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kraków

Na Wzgórzach,Kraków

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone w Krakowie na osiedlu Na Wzgórzach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,22 m² 13 414,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio | 46,22 m | Po remoncie | Wyposażone | Loggia | Os. Na Wzgórzach Cena: 620 000 zł Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję proszę nie dzwonić. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z garażem | 48 m | Wzgórza Krzesławickie *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia wyjątkowo przytulne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

879 660 zł65,16 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

541 350 zł36,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,70 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania 3 pokojowego do własnej aranżacji. Układ mieszkania jest idealny dla rodziny, jak i pod inwestycję- każdy pokój posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

734 445 zł51,54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

482 814 zł35,05 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

635 987 zł51,42 m² 12 368,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł80,97 m² 10 745 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 80,97 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,83 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,22 m² 13 414,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 2 pokoje | 46,22m2 + balkon + piwnica | po remoncie forma Estates prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

734 445 zł51,54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

773 775 zł65,16 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

860 140 zł59,31 m² 14 502,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem na dachu w nowej inwestycji przy ulicy Gustawa Morcinka. I pcc! Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Gustawa Morcinka. Zdecydowanym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

668 330 zł51,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

729 170 zł56,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,59 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | balkon | piwnica | os. Na Stoku | dostępne od zaraz Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Krakowie na os. Na Stoku 18. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

527 850 zł45,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Cena: 527.850 zł Powierzchnia: 45,90 m Piętro: parter / 3 Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Ekspozycja: dwustronna - wschód / zachód Rynek: wtórny Dodatkowo: piwnica ok. 4-5 m Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

771 150 zł51,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

521 850 zł34,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,70 m² 11 899,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Kraków | 43,7 m | Os. Na Stoku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

504 455 zł34,79 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

835 677 zł65,16 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł27 m² 14 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na os. Na Stoku 15 w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania to 27m2, w skład.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij