dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 041 ogłoszeń

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe, umeblowane Z balkonem ul.MAZOWIECKA -5 MIN DO CENTRUM Wyposażenie: Przedpokój: wieszak Salon z aneksem kuchennym: meble w zabudowie, stolik kawowy, biurko wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,44 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować przestronne, klimatyzowane mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł40,29 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.29 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł71,20 m² 80,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 71,2 m z balkonem w inwestycji Angel Wawel english description below - please do not hesitate to contact us Luksusowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Zlokalizowane w Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,41 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojewe mieszkanie z aneksem kuchennym idealne dla osoby pracującej bądź pary. Mieszkanie znajduje się przy ul. Centralnej, na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Prądnik Biały, ul. Szopkarzy 4 mieszkanie 2 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie na wynajem: o powierzchni 35m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje nowocześnie urządzony apartament położony na ul. Przybyszewskiego w okolicach Miasteczka Studenckiego agh Osiedle stworzone jest z myślą o mieszkańcach, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,59 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | balkon | piwnica | os. Na Stoku | dostępne od zaraz Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Krakowie na os. Na Stoku 18. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,50 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie czeka na najemcę! Oferuję świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,5 m na 2. piętrze bloku. Wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Apartament znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł24,50 m² 111,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka jest w pełni umeblowana i znajduje się w nowoczesnym budynku zarządzanym przez firmę resi4rent. Całodobowa ochrona, parking, windy, wszystkie media, wi-Fi, tv, pomoc techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wyanjem Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. na Krakowskich Grzegórzkach. Prestiżowe osiedle w topowej lokalizacji, wykonane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia | 2- pokoje | ul. Wrocławska idealna oferta dla singla, pary, osób studujących A także seniora Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł67 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English version below Kazimierza Wielkiego, królewska, kijowska, biprostal Do wynajęcia przestronne, rozkładowe 3 pokojowe, doświetlone mieszkanie z osobna kuchnią przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,40 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie | 2 niezależne pokoje | kraków - prokocim lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie położone przy ul. Facimiech w Krakowie. Lokalizacja idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla pracowników, położone w Krakowie na Osiedle Kazimierzowskie. Lokal o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki trzypokojowy apartament położony przy ul. Bolesława Czerwieńskiego w krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja Adres zapewnia idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł48,47 m² 89,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł31 m² 91,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 31 m w doskonałej lokalizacji położonej przy ul. Królewskiej. Lokalizacja W odległości 5 min spacerem znajduje się Park Krakowski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na zabłociu Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z dużym balkonem i składa się z : -dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne Mieszkanie z Tarasem z widokiem na Rudawę, ul. Korzeniowskiego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam na wynajem mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36 m2 z balkonem 8 m2 przy ul. Bociana w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: ulica Białoprądnicka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą - Os. Kolorowe, nowa Huta Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania typu studio przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Mieści się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku (.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie o powierzchni 100 m2 w kamienicy na rynu głównym 10 w samym sercu Krakowa. Nieruchomość z trzema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 42m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł99,74 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o pow. ok. 100 m2 zlokalizowane w kameralnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł84 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem apartament o powierzchni 84 m położony na parterze budynku w kompleksie Wiślane Tarasy.Prezentowany apartament składa się z:przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2 z widokiem na Planty, tuż przy Zamku Królewskim na Wawelu. Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne. Wysoki sufit oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł51 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below lokalizacja: ruczaj to jedna z bardziej atrakcyjnych części południowego Krakowa. Okolica łączy spokój i bezpieczeństwo z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe , położone w zielonej spokojnej okolicy Woli Justowskiej (ul. Głogowiec). Położone na 2piętrze, składa się z I poziom: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł39 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06.2026 r. dwupokojowe 39m mieszkanie w budynku z basenem przy ulicy Żabiniec, "ogrody Żabińca". Obok znajdują się biurowce: vinci, opolska, epam, o3 Business Campus, quattro.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje jedyny w swoim rodzaju penthouse z dużym tarasem z widokiem na Wawel oraz Stare Miasto. Apartament ma powierzchnię 139 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Krowoderskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,60 m² 74,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego lokalu gotowego do zamieszkania mieszkania o powierzchni 34 m2 , położonego na 1 piętrze w nowym budynku z windą przy ul.