dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowąża

Krowodrza,Kraków

2 400 zł46 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Odrowąża, w pobliżu ulic Wrocławskiej i Śląskiej oraz Nowego Kleparza. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3-piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

1 700 zł46 m² 37,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 ; Budynek: blok, nowe budownictwo nowy; Standard mieszkania: nowe wykończone; Dodatkowo: domofon, balkon, winda; W pobliżu: Politechnika Krakowska, apteki, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 700 zł37 m² 46,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 przy ul. Felińskiego, górka Narodowa Wschód, dzielnica Prądnik Biały. Oferta jest skierowana dla osób bez dzieci i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stalowe

Stalowe,Kraków

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 lipca 2022r. Tobiasz Estate oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 45m położone na os. Stalowym. Lokal mieści się na 2 piętrze pięcio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

5 500 zł81 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyzowany, w pełni umeblowany i wyposażony trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m2, znajdujący się na piątym (ostatnim) piętrze w apartamentowcu "novum".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na wynajem od zaraz! Mieszkanie o pow. 36 m2 o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na 2 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Bajecznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

8 200 zł120 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament z widokiem na Wisłę na osiedlu Wiślane Tarasy 1.0. Lokalizacja Apartament znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 999 zł57 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwu pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, na nowoczesnym osiedlu - Apartamenty Novum. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Rakowickiej 20b co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młyńska

Rakowice,Kraków

1 450 zł24 m² 60,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 23,8 m2 zlokalizowane przy ul. Młyńskiej 4 w Krakowie! Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

2 600 zł42 m² 61,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko u nas do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji ozon na ulicy Banacha (górka Narodowa) o powierzchni 42,17 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 44 m2 w centrum Krakowa na ul. Grzegórzeckiej. Mieszkanie w industrialnym stylu zostało oddane w 2016r., wykończone "dla siebie" i było krótko użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 114m2, stare Miasto, ul. Studencka. Mieszkanie zlokalizowane jest w sercu Starego Miasta w Krakowie, na parterze XIX-wiecznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tymotkowa

Ruczaj,Kraków

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowana przy ul. Tymotkowej w cenie 2200 zł. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 37 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słonecznikowa

Zwierzyniec,Kraków

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4-pok mieszkanie o pow. ok 100m2, usytuowane na 1 i 2 piętrze w nowoczesnej zabudowie przy ul. Słonecznikowej, tuż obok Błoń Krakowskich. Mieszkanie składa się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakusa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w pełni wyposażone, które znajduje się na ul. Krakusa w bliskiej okolicy do kładki Bernatka i ul. Nadwiślańskiej. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie usytuowane nowoczesnym budynku przy ulicy Wielickiej 83b. Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja. Szybki dojazd do centrum miasta zarówno autem jak i komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji na ulicy Wrocławskiej. Blok z windą , po termomodernizacji. Mieszkanie dwustronne ( wschód , zachód ) bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

1 600 zł36 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 os. Kazimierzowskie w dzielnicy Bieńczyce. Oferta przeznaczona jest dla osób bez dzieci. Umowa minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Okazja! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 55m2 przy ul. Królowej Jadwigi, wola Justowska, zwierzyniec. Mieszkanie nie jest przeznaczone dla studentów. - we speak English - wirtualna wizyta: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne, jasne mieszkanie z balkonem, świeżo po remoncie, zlokalizowane na Osiedlu Oficerskim. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 mieści się w II piętrowej, kameralnej, prawie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Cystersów w cenie 2900 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 50 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

1 630 zł37 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Livein prezentuje dla Państwa dwupokojowe mieszkanie 37m2 na ulicy Prądnickiej. Apartament Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barska

Dębniki,Kraków

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie o powierzchni 37m2 na Starym Dębnikach lokalizacja: prezentowana nieruchomość mieści się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Cegielniana,Kraków

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie (48m2) z klimatyzacja i dużym balkonem-loggia przy ulicy Brożka 26. Wymagania wobec najemcy: - umowa o zatrudnienie, - osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe luksusowe znajdujące się na ulicy bajecznej W dzielnicy dąbie. Mieszkanie znajduję się na IV piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

2 550 zł40 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 40M2 grzegórzki ul. Dąbska opis mieszkania: nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 mieści się na drugim piętrze w budynku 7 piętrowym przy ulicy Dąbskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młyńska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 200 zł19 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Livein prezentuje dla Państwa Kawalerkę 19 m2 na ulicy Młyńskiej. Apartament Apartament znajduje się na szóstym piętrze budynku, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łazarza

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja helton prezentuje do wynajęcia mieszkanie w inwestycji Łazarza 13 w Krakowie w cenie 2500 pln. Lokalizacja: inwestycja przy ul. Łazarza 13 jest umiejscowiona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z antresolą w samym centrum Krakowa. Opis: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Szpitalnej zaraz na przeciwko Teatru Słowackiego. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: szpitalna Przystanek: teatr Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filtrowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proszę pośredników nieruchomości aby się ze mną nie kontaktowali. Oferta dla osób niepalących, bez zwierząt. Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na ul. Filtrowej w Krakowie - dzielnica Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 999 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. One Estate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem. Ważne: tylko dla dorosłych (bez dzieci), tylko dla rozumiejących język polski, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia nowe mieszkanie 3 pokojowe z 2 tarasami na Zabłociu! (komórka lokatorska w cenie) 73m26 piętro dwa duże tarasy o łącznej pow. prawie 40m2salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzeckiej

Krowodrza,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W terminie 24-31 maja przebywam na urlopie. W celu umówienia spotkania bardzo proszę o kontakt z Robert Sulma pod numerem telefonu. I am on vacation between 24-31 May. In order to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

2 500 zł45 m² 56,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie wola duchacka | bonarka | ul. Walerego sławka N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Asnyka w kamienicy w cenie 3000 zł. Lokalizacja Stare Miasto tu warto zamieszkać! Ta część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zalesie

Ruczaj,Kraków

3 350 zł55 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu pięknie wykończone mieszkanie na Ruczaju. Mieszkanie jest zlokalizowane w bloku z windą, przy ulicy Zalesie w Krakowie, dwie minuty na piechotę, od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blich

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Blich 3 rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowej, kameralnej kamienicy, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 750 zł32 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w kawalerce z osobną kuchnią! Adres: klonowica 28 Od 1 czerwca! Ważne: tylko dla dorosłych (bez dzieci), tylko dla rozumiejących język polski, bez zwierząt. Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł52 m² 48,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dla Ciebie - osiedle ogrodzone z całodobową Ochroną ekskluzywne,prestiżowe nieopodal centrum miasta oferta dla pracujących Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ludwinowska - 3 pokoje - 95 m2 basen - siłownia - garaż - tarasy dostępne od 11.07.2022 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym , ogrodzonym budynku z 2010 roku "Apartamenty Ludwinów",.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij