dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Podłęska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 650 zł75 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podłęskiej (bieżanów), usytuowane na drugim piętrze budynku z 2001 roku. Salon (25 m2) połączony z aneksem kuchennym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Prądnik Czerwony,Kraków

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe. Pokoje nieprzejściowe.Jeden mały ok6m2 drugi ok 16 m2 z balkonem. Mieszkanie częściowo umeblowane. W kuchni kuchenka elektryczna, lodówka meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompletnie i komfortowo umeblowane mieszkanko dla 1 osoby lub pary.Lokalizacja blisko centrum,ul.Królewska.Wyposażenie:meble,w ersalka,ława,2 fotele,tv,pralka,lodówka,kuchenka gazowa,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę wysokiej klasy apartament w centrum Krakowa, główne atuty to: basen, fitness-spa, parking podziemny, ochrona, rolety antywłamaniowe, zielony taras o powierzchni 40m2, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel wynajmie mieszkanie dwupokojowe, aneks kuchenny w jednym z nich; wysoki parter. 55 m kwadratowych. Przecznica z Wrocławskiej. Dobra lokalizacja - 10 minut na piechotę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 mkw na parterze (wysokim) niedużej kamienicy. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Bandurskiego w pobliżu ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubostroń

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Lubostroń (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Pokoje 21m2, 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Azory,Kraków

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie było niedawno całkowicie odremontowane i umeblowane, posiada jeden duży pokoj z balkonem, przedpokoj, kuchnie oraz lazienke (wszystko około 40m2). Jest w pelni wyposazone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mozarta

Krowodrza,Kraków

1 900 zł58 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mozarta (prądnik Biały), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 480 zł49 m² 30,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Lipińskiego (ruczaj), usytuowane na szóstym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2010 roku. Pokoje 19m2, 11m2, umeblowanie do uzgodnienia. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krupniczej (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Lea (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

1 150 zł40 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym przy ulicy Władysława Łokietka, na wysokości ulicy Chabrowej (700 m od ul. Pachońskiego). Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mozarta

Krowodrza,Kraków

1 600 zł58 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mozarta (prądnik Biały), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawlickiego

Dębniki,Kraków

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54m2. Usytuowane na 1 piętrze kamienicy ( z odnowioną, schludną klatką schodową ) położonej na ul. Pawlickiego vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Kraków

Stare Miasto,Kraków

850 zł18 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Okazja! Właściciel wynajmie osobie pracującej lub studentce / studentowi garsonierę 18m2 okolice Nowego Kleparza. cena 850 zł bez mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmieleniec

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Chmieleniec (ruczaj), usytuowane na pierwsze piętrze czteropiętrowego budynek 2005 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobierzyńskiej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 2001 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na ul. Wrocławskiej w Krakowie, 56m2 na drugim piętrze w bloku 8-pietrowym. Jeden duży pokój z balkonem + salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemiarki

Dębniki,Kraków

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku z roku 2009, przy ul. Przemiarki (apartamenty wrzosowe). Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z wszystkimi nowymi instalacjami. Otwarta, wyposażona i umeblowana kuchnia z jadalnią stanowią wspaniałą atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie w ekskluzywnym kompleksie Wiślane Tarasy na Grzegórzkach. Kompleks o pięknej architekturze ogrodzony z monitoringiem i ochroną, usytuowany w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe z dwoma łazienkami świeżo pomalowane, całe urządzone, wyposażone w naczynia, pościel, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ekspres, itp. (wszystko nowe). Poziom pierwszy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 370 zł34 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe idealne dla pary. Czynsz 1 370 zł obejmuje oplaty stale administracyjne, nie obejmuje mediów. Za wodę, co pobierana jest zaliczka ok 120zl/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowane mieszkanie 5 minut od Rynku, dworca i Poczty Gł, przy ul. Skłodowskiej z dużym balkonem wychodzącym na podwórko( które jest chwilowo w remoncie)-mieszkanie bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Krowodrza,Kraków

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe (9 i 16 m2) mieszkanie przy ul. Stachiewicza. Z kuchni do pokoju okno w kształcie łuku (zdjęcie), kuchenka gazowa, podgrzewacz wody gazowy, lodówka; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

700 zł10 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam! Trójka wegetarian poszukuje współlokatora! Wynajmiemy jasny, duży (10m2) pokój w bloku przy Dobrego Pasterza, 700zł/miesiąc (media w cenie). W pokoju jest nowe łóżko i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mieszkanie warte uwagi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Smocza

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowy apartament zlokalizowany na ulicy Smoczej (stare Miasto), usytuowany na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku z 1998 roku. Budynek z ochroną, siłownią i sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe z parkietem, duża jasna kuchnia, łazienka wspólna z ubikacją. Okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2001 po odświeżeniu do wynajęcia od zaraz. Położone na 8 piętrze z pięknym widokiem na południowy zachód. Dodatkowe opłaty ok. 400zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2 przy ul. Dobrego Pasterza, 2 piętro. Pokój z balkonem + otwarta kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, nowoczesne wykończenie, stan: nowy, dotychczas zamieszkiwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu z 2009 roku, ok. 7 min. od Rynku i ok. 5 min. od wyjazdu na autostradę A4. W pobliżu sklep, fitness club, szkoła, szpital. Teren zamknięty /wjazd bramą "na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narciarska

Nowa Huta,Kraków

1 200 zł54 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Narciarskiej (czyżyny), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1997 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielopole

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wielopole 32/6 o powierzchni: 50 m2. Pokoje przechodnie, ogrzewanie gazowe. Kuchnia oraz łazienka wyposażone. Wymagana kaucja: 1200zł Prowizja: 1200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

1 950 zł64 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bronowickiej (krowodrza), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego apartamentowca Villa Verona z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane.