dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

799 999 zł57 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Мы также говорим на русском! os. Centrum A, nowa Huta, kraków. obok: plac Centralny, aleja Solidarności, jana Pawła II, andersa, róż atuty nieruchomości: jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Podedworze. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 312 zł21 m² 111,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa kawalerka W dzielnicy krowodrza ul. Juliusza lea - metraż wynosi 20,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

919 000 zł52 m² 17 751,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,77 m , położone przy ul. Czarnowiejskiej w Krakowie - w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

748 000 zł66 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,62 m , położone na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 000 zł108 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

817 000 zł55 m² 14 854,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta os. Kolorowe Możliwa zamiana Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieńczyce, os. Albertyńskie Mieszkanie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na os.Złotego Wieku (Mistrzejowice). Mieszkanie (47mkw) na 4-tym piętrze w 4o piętrowym bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

475 000 zł37 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Potencjał I widok - 2 pokoje na os. Albertyńskim (nowa huta) Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tenczyńska

Stare Miasto,Kraków

1 500 000 zł66 m² 23 495,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie trzypokojowe ul. Tenczyńska / Stare Miasto, rejon Nowy Świat N sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy 1892 roku. Kamienica mieści się w sąsiedztwie Plant, placu na Groblach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Grębałów,Kraków

229 000 zł21 m² 10 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Nowa, klimatyzowana kawalerka z balkonem i prywatnym miejscem postojowym - Grębałów! Biuro Nieruchomości Nest Brokers prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

709 000 zł58 m² 12 243,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

920 000 zł68 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Łużycka Mieszkanie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

l funkcjonalne 3 pokoje | 64 m | Winda | Świetna lokalizacja l Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone przy ul. Wacława Lipińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł48 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na parterze kamieniczki przy ulicy Zielińskiej (prądnik Biały) do wynajęcia. Przytulne i z wejściem przez ogródek. Kilka minut od pętli autobusowej. Już wolne! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

660 000 zł55 m² 11 993,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje W nowej hucie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Szkolnym (nowa Huta). Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

789 000 zł64 m² 12 376,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

l gotowe do zamieszkania | 3 niezależne pokoje | Balkon | Piwnica l Idealne pod wynajem l Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,75 m , położone przy os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

480 000 zł35 m² 13 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,28 m z osobną kuchnią, położone w Krakowie Nowa Huta os. Jagiellońskie Mieszkanie świeżo po remoncie niezamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Prądnik Czerwony,Kraków

460 000 zł35 m² 13 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kraków przy ul. Fiołkowej. Lokal do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kątowa

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł43 m² 15 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane w prestiżowej lokalizacji Stare Miasto w Krakowie. To unikalna okazja inwestycyjna oraz idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane przy Placu Wolnica, znajdującym się w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Kraków

680 000 zł33 m² 20 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji ul. Dietla. Idealna propozycja zarówno jako pierwsze własne lokum w samym sercu Krakowa, jak i inwestycja pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

998 640 zł41 m² 24 086,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

761 200 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Dwupokojowe mieszkanie do wykończenia na Starym Mieście. Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,60 m2 położone na 2 piętrze w kamienicy w części oficynowej przy ulicy Bonerowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

818 000 zł40 m² 20 480,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate, przedstawia mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Bonerowskiej 11. Są miejsca, w których historia miasta splata się z rytmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę od 1-go kwietnia mieszkanie dwuosobowe przy ulicy Nowosądeckiej, bardzo blisko przystanku tramwajowego Dauna. Mieszkanie ma powierzchni ę34m2, ale ze względu na bardzo dobry rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Górali

Nowa Huta,Kraków

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od zaraz - Os. Górali, nowa Huta, kraków dla osób z polskim obywatelstwem Oferta skierowana jest do pracujących dorosłych, niepalących osób bez małych dzieci lub uczących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MB Estates poleca Państwu na wynajem kawalerkę 25 m po generalnym remoncie ul. Kochanowskiego , Kraków (przy agh / Park Krakowski) 1500 zł + 120 + media Lokalizacja: do wynajęcia świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości tec Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni 133,35 m2, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

824 999 zł60 m² 13 775,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielna, jasną kuchnia o powierzchni 59.89 m2 z zabudowanym balkonem i piwnicą przy ulicy Dobrego Pasterza 129 w osiedlu Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Jagiellońskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł52 m² 16 819,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze 5-piętrowej kamienicy z cegły przy ul. Lea w ścisłym centrum Krakowa, tuż obok Parku Krakowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kazimierz,Kraków

569 000 zł27 m² 20 888,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Stare Podgórze,Kraków

859 000 zł51 m² 16 787,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na sprzedaż stare podgórze, ul. Śliska wyjątkowy widok, jasne, cisza i zieleń za oknem i wokół bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Prokocim,Kraków

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

779 000 zł59 m² 13 203,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 3-pokojowe z piwnicą 59m2 - ul. Śliczna Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w Krakowie przy ul. Ślicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

2 094 400 zł112 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - apartament zajmujący całe piętro nowo dobudowanej kondygnacji w zabytkowej kamienicy. Połączenie historii z nowoczesnym komfortem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł44 m² 14 282,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości - przestronne, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 44,11 m , usytuowane na osiedlu Kalinowym w dzielnicy Nowa Huta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

529 000 zł47 m² 11 315,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje, osobna kuchnia, do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.