dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! prokocim! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Konrada Wallenroda Nieruchomość położona na wysokim parterze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

558 000 zł45 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ulicy Łużyckiej w Krakowie, jedynie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 750 000 zł103 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

We speak english! *** Oferta na wyłączność *** *** Dostępne od ręki *** Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 103 m2 położone w pięknej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

745 000 zł65 m² 11 459,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

/ os. Piastów / mieszkanie do remonu / 3 pokoje / jasna kuchnia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów. Nieruchomość położona na 1 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Na Kozłówce

Bieżanów,Kraków

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dwg Inwestycje ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m , które dzięki przemyślanemu rozplanowaniu jest niezwykle funkcjonalne. You will find English description.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł39 m² 16 556,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

637 000 zł49 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie, o powierzchni 49,02m2 Nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Praskiej, na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

2 500 000 zł82 m² 30 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

645 000 zł61 m² 10 504 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na krakowskim Kurdwanowie przy ulicy Wysłouchów. Mieszkanie do remontu, ale możliwe do zamieszkania od zaraz! Na zdjęciach - plan i wizualizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

772 000 zł52 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum okolicy. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł39 m² 12 860,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Emmerson prezentuje przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą, oddanego do użytku w 1977 roku. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

480 000 zł34 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

CO sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 34 m położone na parterze 1 piętrowego bloku z 1950 roku. - po generalnym remoncie z 2020 roku - cicha i zielona okolica - wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 278,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku z 1969. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - dużo zieleni co sprzedajemy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 315 000 zł103 m² 22 475,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Dębniki,Kraków

373 000 zł20 m² 18 465,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze bloku przy ul. Komandosów. Położone na os. Podwawelskim, blisko Ronda Grunwaldzkiego - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! krowodrza! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Litewskiej Nieruchomość położona na ostatnim piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Na Wzgórzach,Kraków

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje z balkonem, jasne mieszkanie zlokalizowane na zielonym i cichym osiedlu Wzgórza Krzesławickie w Nowej Hucie , położone na III i ostatnim piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Wysokie,Kraków

1 440 000 zł78 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w zabytkowej Kamienicy bezpośrednio przy Dworcu Głównym. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni 78m2 zlokalizowane jest na II piętrze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

570 000 zł42 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2 znajdujące się na czwartym piętrze bloku z 1970 roku w Krakowie przy ulicy Radzikowskiego. Cena lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 47 m w świetnej lokalizacji! Agentów nieruchomości zapraszamy tylko z zainteresowanym klientem. Zaprojektowane przez projektantkę wnętrz, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

515 700 zł34 m² 15 394 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie dwupokojowe o powierzchni 33,5 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku z 1960 roku usytuowanego na Osiedlu Zielonym w Krakowie. Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Śródmieście,Kraków

1 550 000 zł85 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie na wysokim parterze w zadbanej kamienicy i dogodnej lokalizacji - ścisłe centrum Krakowa. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wiślisko

Grzegórzki,Kraków

565 000 zł20 m² 27 984,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania. Mieszkanie - kawalerka 20,19m2 na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy 1939 roku w centrum Krakowa (grzegórzki) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

683 000 zł57 m² 11 982,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny bądź inwestycyjnie - pod wynajem. Lokal, wedle potrzeb, można przywrócić do układu z 4 sypialniami. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiej w cenie 2900 zł. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Krowodrza, ul. Litewska trzy pokoje | osobna kuchnia | po remoncie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyremontowane, 3 -po kojowe mieszkanie o pow. 54 m2 zlokalizowane przy ulicy Litewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

852 000 zł50 m² 16 992,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 50,14 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Mistrzejowice, os. Bohaterów Września. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefitów

Łobzów,Kraków

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy! 3-pokojowe mieszkanie 64 m2 na ul.Józefitów ( dzielnica - Krowodrza). Proponujemy Państwu, przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

5 900 zł120 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

WE speak english Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie (3 sypialnie) na Woli Justowskiej przy ul. Jesionowej w cenie 6000 zł. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

785 000 zł58 m² 13 581,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe 57,8 m2 os.Centrum B. (Lokalizacja: nowa Huta). Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1950 roku. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gramatyka

Krowodrza,Kraków

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Krowodrza, tuż przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

697 000 zł50 m² 14 052,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53,07 m2 na ul. Balickiej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na 1- piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe na bieżanowie do wejścia! lokalizacja: oferujemy Państwu mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Lilli Wenedy. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

675 000 zł52 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania o powierzchni 52m2 znajdujące się przy ulic Grota Roweckiego w Krakowie. Z racji swojego położenia (bliskość kampusu uj, wielu korporacji) idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na Sprzedaż Możliwa zamiana Agentów nieruchomości zapraszamy tylko z zainteresowanym klientem Zaprojektowane przez projektantkę wnętrz po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł39 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio świeżo po remoncie, bez czynszu administracyjnego, zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. Dwernickiego 3. Najważniejsze atuty: - lokalizacja na przeciwko "hali Targowej", -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

1 600 zł39 m² 41,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Zapraszamy! Do wynajęcia ładne mieszkanie 39 m2 w dobrej lokalizacji. Kraków Krowodrza Prądnik Biały ul. Pigonia. Mieszkanie na 11 piętrze 11-to piętrowego budynku z lat 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W nowej hucie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na os. Sportowym w dzielnicy Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.