dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 657 000 zł106 m² 15 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Premium estates prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Starym Mieście na ul. Długiej, tuż przy Nowym Kleparzu! Ogrzewanie miejskie! lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierz,Kraków

1 100 000 zł81 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Kordeckiego ( Kazimierz). Mieszkanie: - 81m2 podzielone na dwa mieszkania gotowe do wynajmu - pierwsze mieszkanie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł34 m² 29 538,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Plac Nowy | 2 pokoje | loftowy styl | 34 m | idealne pod najem krótkoterminowy Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 33,82 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Bieżanów,Kraków

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe przy ul. Okólnej budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym z 1987 roku. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

760 000 zł56 m² 13 644,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam duże 3-pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku na terenie Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie na osiedlu Na Stoku 31 w Krakowie. Mieszkanie posiada 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kraków

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje 4-pokojowe z osobną kuchnią mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa. Gorąco Polecam! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum na rogu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

839 000 zł48 m² 17 299 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Koniecznie zobacz prezentację video Więcej informacji: tel. 514*333*586 e-mail: for English version check below Jeśli szukacie mieszkania w centrum Podgórza, a do tego wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kleparz,Kraków

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na ul. Długiej w rejonie Kleparz, kraków. Zapraszam! brak czynszu administracyjnego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Daszyńskiego, dzielnica Grzegórzki w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

775 000 zł82 m² 9 451 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ustawne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny w terminie od zaraz. Piętro: 0/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Stare Miasto,Kraków

449 000 zł18 m² 25 657,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Premium estates prezentuje na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa , przy ulicy Bonerowskiej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! english version below. Zakup nieruchomości wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

748 000 zł66 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Premium Estates oferuje 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Dobrego Pasterza, przy Parku Zaczarowanej Dorożki. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

695 000 zł58 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bieńczyce,Kraków

597 000 zł51 m² 11 614,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Premium estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone we wschodniej części Krakowa - na os. Niepodległości (bieńczyce). Istnieje możliwość aranżacji mieszkania na 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Wawel,Kraków

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż strych w dzielnicy Salwator. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w pobliżu skrzyżowania ul. Zwierzynieckiej, al. Krasińskiego i Kościuszki, salwator / Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Celarowska

Śródmieście,Kraków

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ulicy Celarowskiej! W pobliżu Uniwersytet Rolniczy, dogodny dojazd do Quattro Buissness Park! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krakowiaków,Kraków

797 000 zł55 m² 14 490,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego w rejonie Starej Huty, w os. Krakowiaków. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje nowy, 2-pokojowy apartament w sercu Podgórza przy ulicy Zamoyskiego. Zapraszam! lokalizacja: apartament zlokalizowany jest na ulicy Zamoyskiego w Starym Podgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Agencja Premium Estates prezentuje jasne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie - osiedle Piastów, nowa Huta, kraków Ta przestronna i przytulna nieruchomość przeszła kapitalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje nowoczesne i komfortowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Skarbińskiego w Krakowie. English version below lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

760 000 zł53 m² 14 366,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 ,90 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa - ul. Wysłouchów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Mistrzejowice,Kraków

380 000 zł27 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną przy osiedlu Tysiąclecia (nowa Huta, mistrzejowice). Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4- piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

599 000 zł44 m² 13 524,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje mieszkanie przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Bronowice, kraków. Zapraszam! lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Bronowickiej w rejonie Bronowice, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Złotego Wieku,Kraków

665 000 zł54 m² 12 201,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

535 000 zł44 m² 12 084,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje Z osobną kuchnią! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyblikiewicza

Śródmieście,Kraków

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję jasne, wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w sercu stylowej, przedwojennej kamienicy z 1933 roku. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Wandy,Kraków

699 000 zł63 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,32 m , zlokalizowane na Osiedlu Wandy w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: 3 oddzielne pokoje Oddzielna kuchnia Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

539 000 zł33 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Słowackiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prądnik czerwony ul.DOBREGO PASTERZA 3 POKOJOWE, DUŻY BALKON, PIERWSZE PIĘTRO! Zapraszam oferta tylko u nas! KB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Wieczysta,Kraków

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Meissnera, czyżyny - Kraków. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Prądniku Białym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Premium estates prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , położone przy ul. Różyckiego w Krakowie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! uwaga! Oferta ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

575 000 zł44 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

577 000 zł48 m² 11 896,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nie marz O swoim własnym -M- -kup mieszkanie na święta zaproś znajomych I rodzinę -oferta na wyłączność- mieszczącą się-os złotego wieku. Oferta skierowana jest do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękna kawalerka przy ul. Mazowieckiej na Krowodrzy. English version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: mazowiecka Przystanek: mazowiecka, urząd Marszałkowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

990 000 zł80 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 80,2 m , znajdujące się w spokojnej okolicy przy skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i Łokietka - nieopodal jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

589 500 zł51 m² 11 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Kraków

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Premium Estates prezentuje mieszkanie w dzielnicy Stare Dębniki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowanie przy ul. Zamkowej tuż przy Wiśle, a w pobliżu Wawelu. Mieści się blisko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

20 000 zł200 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Nowy, niepowtarzalny apartament w samym sercu Starego Miasta! Wyjątkowy apartament o powierzchni 200m2 zlokalizowany przy samych Plantach na 2 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

880 000 zł30 m² 28 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje W sercu krakowa! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Emaus, dzielnica Zwierzyniec. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

648 000 zł56 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą widokowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,4 m , położonego w spokojnej i zielonej części Podgórza - Prokocimia, na ogrodzonym,.