dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Kraków - Oferty sprzedaży

3 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 248 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 524 600 zł99 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 99m2 położone na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 220 030 zł42,07 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: zachód Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym 100 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 200 705 zł42,13 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 987 470 zł77,94 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: południe, zachód Cena miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 316 355 zł59,45 m² 22 142,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 642 zł40,94 m² 15 599,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenach dewelopera Promocja do 31.05 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do kupna mieszkania w nowej inwestycji , dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane w jednej z dzielnic Krakowa Prądnik Biały. W ogłoszeniu oferowane przykładowo 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 900 zł82 m² 12 023,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinne, 4 pokojowe mieszkanie 82 m z balkonem Bez prowizji i pcc. 82 metry, cztery pokoje, nowe osiedle w dzielnicy Podgórze, w miejscu, gdzie właśnie powstaje nowoczesna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 283 zł33,86 m² 15 749,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 105 zł40,01 m² 14 149,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 072 zł70,13 m² 12 648,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 161 zł107,20 m² 15 300,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 500 zł75 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m, położone w nowoczesnej inwestycji na terenie Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z balkonem i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł38 m² 16 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, nowe budownictwo do wykończenia; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem, winda; rozkład: do własnej aranżacji; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Narożny apartament 4-pokojowy Z tarasem na dachu - kraków, ul. Spacerowa premium standard Z pompą ciepła - tylko jeden sąsiad! Szukasz idealnego kompromisu między metrażem domu a wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Powstańców Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, duża łazienka, przedpokój - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 233 zł75,39 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

930 430 zł56,05 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz dwoma tarasami. Lokal znajduje się w budynku G, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

1 072 436 zł78,28 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz balkonem. Lokal znajduje się w budynku F, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

819 250 zł56,50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Lokal znajduje się w budynku G, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł63 m² 12 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko 699 tys za słoneczny apartament 4-pokojowy - najlepsza cena W inwestycji! kraków, ul. Spacerowa - premium standard Z pompą ciepła - segment top 5/2 Szukasz 4 pokoi w Krakowie, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 601 zł63,71 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 665 zł69,50 m² 18 139,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Skorzystaj z wysokich rabatów na mieszkanie i miejsce postojowe Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 położona na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

919 380 zł65,67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z balkonem 13m2 w nowej inwestycji na Bronowicach. I podatku pcc! Inwestycja składać się będzie z 9 budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 041 999 zł69,93 m² 14 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 600 zł42,85 m² 15 299,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada 27 czeka na Ciebie: 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 197 zł44,28 m² 15 700,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49,27 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter Z ogrodem na południe - kraków, ul. Spacerowa Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To ostatnia szansa w tej kameralnej inwestycji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 777 zł41,92 m² 22 800,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł44 m² 17 954,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, nowe budownictwo bardzo wysoki; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, winda, garaż pod budynkiem, klimatyzacja; w pobliżu: akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,01 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament Z tarasem na dachu I balkonem - kraków, ul. Spacerowa Ekspozycja południowa ( nr 5/2) standard deweloperski premium Z pompą ciepła Szukasz kompromisu między metrażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 62 m | Zabłocie | Balkon | Garderoba | Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 466 zł61,23 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 268 zł68,21 m² 11 453 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja cenowa na nabycie dużego mieszkania w bardzo dobrej cene i lokalizacji w okolicach Centrum Handloweg Bonarka, to płd/zach. część Krakowa Przedstawiam bardzo dobrze zaprojektwane 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 064 zł66,71 m² 16 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 371 zł40,02 m² 18 500,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 301 zł49,62 m² 15 000,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

904 000 zł68 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 68 m z balkonem | Kraków Prądnik Biały | nowe budownictwo | stan developerski Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 247 zł63,02 m² 17 300,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 808 zł68,87 m² 16 100,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 961 zł43,06 m² 16 000,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 000 zł60 m² 16 033,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie - 3 pokoje, 59 m powierzchni użytkowej, 1 piętro, loggia 4,3 m . Gotowe od odbioru od razu! Największy plus? Salon z aneksem ma 27,7 m i duże narożne okno. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 271 zł40,49 m² 23 000,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 068 691 zł62,66 m² 17 055,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem.! kupujący nie płaci podatku pcc! W cenie dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 339 zł51,97 m² 15 400,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026