dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kraków - Sprzedaż i wynajem

2 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 555 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

598 620 zł36,28 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" klimatyzacja W cenie mieszkania - oferta specjalna ważna do odwołania please scroll down for english version. II etap inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 750 zł78,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. II etap inwestycji, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to dwa 5-piętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł94,31 m² 10 592,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż przestronne mieszkanie 94,31 M 2 | 4 pokoje | 3 balkony | strych | miejsce postojowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł52,11 m² 12 454,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ta oferta to prawdopodobnie dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zamieszkać w 2-pokojowym mieszkaniu z dużymi ustawnymi pokojami, jasnym wnętrzem oraz dostęp do komfortowego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł99,82 m² 6 802,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone na 2 pietrze domu jednorodzinnego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: 1. Salon z wyjściem na przestronny balkon (18,61m2) 2. Sypialnia (14,65m2) 3. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 269 zł60,09 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Bez podatku pcc i bez prowizji! Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł30,44 m² 23 127,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,44 m2, położone w nowej części starannie utrzymanej kamienicy przy ulicy Kochanowskiego. Położone w oficynie wybudowanej w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,80 m² 13 422,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze danax Atuty gotowe do zamieszkania dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł47 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,50 m² 18 080,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. zlokalizowane na IV piętrze. Budynek pięciokondygnacyjny z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,50 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym / Żabiniec w Krakowie. Rozkład pomieszczeń: duży salon o powierzchni ok.18,6 m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł30,42 m² 20 348,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania wspaniałe 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji citi vibe przy ul. Myśliwskiej 66 C w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym (z.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł20 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ciepłe, słoneczne mieszkanie z przyjemnym widokiem. Azory, bronowice , ul. Gnieźnieńska. Doskonała lokaluzacja! W okolicy pentla autobusowa - bardzo dobre, szybkie połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 975 zł95 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z możliwością antresoli 33 M2 przy podołodze (antresola W opcji za dodatkową kwotę) - sufit katedralny W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 33 m z jedną sypialnią, klimatyzacja, balkon, ostatnie piętro, całodobowa ochrona w prestiżowej inwestycji steam park w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 z klimatyzacją po remoncie, z miejscem postojowym: 2 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. Mieszkanie na 5 piętrze budynek z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,63 m² 12 711,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł46,31 m² 25 804,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon I piwnica! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44 m² 15 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami. Loka położony na III pietrze budynku z 2006 roku zlokalizowanego na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł71 m² 22 535,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 71 m , położony w prestiżowej, zielonej części miasta. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim, 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,20 m² 13 147,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł24,88 m² 16 680,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53 m² 12 622,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, balkon Z widokiem na zieleń Mieszkanie 3-pokojowe | 53 m | Dwustronne | Jasna kuchnia | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 189 000 zł118,81 m² 18 424,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na miasto Tarasy Verona, kraków Ten wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m to idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie na kazimierzu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy ul Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł49,63 m² 18 718,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Słońce, zieleń i własny ogród | 2 pokoje z aneksem i ogródkiem | Czyżyny, ul. Mariana Markowskiego Wyobraź sobie popołudnie, gdy z salonu wychodzisz prosto do prywatnego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,40 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 74,4 m2 z balkonem, os. Dywizjonu 303, czyżyny Przestronne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Czyżyn tuż przy parku Skalskiego, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł52,50 m² 19 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc. Wysoka stopa zwrotu! vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w nowo powstałej, prestiżowej inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,63 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji , Kraków- mistrzejowice - os. Bohaterów Września, kraków - Nowa Huta. Komfortowo wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł71,52 m² 12 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł61,65 m² 15 068,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł82,86 m² 18 706,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,68 m² 10 362,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł98,73 m² 12 660,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje | 98,73 m | miejsce postojowe | zamknięte osiedle | Skotniki oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mistrzejowice os.1000-LECIA 2 POKOJOWE, BALKON, PRZYTULNE, DO WEJŚCIA Na sprzedaż przestronne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,10 m , zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia. Lokalizacja Czyżyny, osiedle Dywizjonu 303- jedna z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,67 m² 14 998,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m , położone na pierwszym piętrze bloku z 2011 roku przy ul. Wileńskiej w Krakowie. Budynek położony w blisko.

Szczegóły ogłoszenia

599 908 zł31,91 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Bunscha w Krakowie Oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 31,91 m , położony na II piętrze.