Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaleskiego

Śródmieście,Kraków

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków- śródmieście, os. Oficerskie, ul. Zaleskiego. Eleganckie, przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, z jasna, odrębna kuchnią, łazienką z w.c. oraz przedpokojem. Imponujący 31 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

200 000 zł32 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Bohdana Zaleskiego (osiedle Oficerskie). Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Śródmieście,Kraków

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 2 - pokoje w domu przy ul. Zaleskiego, w bardzo okazyjnej cenie 1600zł/61m2! Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji ma parterze, w domu dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Śródmieście,Kraków

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaleskiego

Oficerskie,Kraków

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

| bardzo eleganckie, stylowo urządzone dwupoziomowe mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych salonów, każdy z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaleskiego

Oficerskie,Kraków

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaleskiego

Kraków,małopolskie

2 500 zł98 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The English description is available at the end of the Polish text. Bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie - tuż obok ronda mogilskiego, akademii ekonomicznej, 5 min.OD RYNKU! UKŁAD: Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Śródmieście,Kraków

1 600 zł47 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Super lokalizacja! Mieszkanie opłożone przy ul. Zaleskiego, blisko Ronda Mogilskiego. Bardzo dobry dostęp do krakowskich uczelni: uniwersytetu Ekonomicznego, politechniki Krakowskiej, krakowskiej Akademii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

1 600 zł47 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

170 000 zł32 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

130 000 zł24 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży garsoniera położona na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Bohdana Zaleskiego (osiedle Oficerskie). Mieszkanie składa się z 1 pokoju, przedpokoju i wc. Na rzucie widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

300 000 zł56 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 mieszkania, garsoniera o powierzchni 24,04 m2 oraz pokój z kuchnią o powierzchni 31,45 m2 położone na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Bohdana Zaleskiego (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

890 000 zł107 m² 8 317,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

:kontakt do agenta | Agata Młodawska | :dane biura | Home Expert | Cystersów 7b | 31-553 Kraków | |

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Olszy w kamienicy na parterze. Mieszkanie składa się z trzech odrębnych pokoi oraz łazienki. Aneks kuchenny w jednym z pokoi (kuchenka dwu płytowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaleskiego

Oficerskie,Kraków

260 000 zł33 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu na Osiedlu Oficerskim w bloku z lat 50-tych przy ul. Zaleskiego (róg ulicy Zaleskiego i Grunwaldzkiej). - powierzchnia : 33,01 m2, - kondygnacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

1 600 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zaleskiego (grzegórzki-osiedle Oficerskie), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku - nowe budownictwo. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaleskiego