dowolna

Mieszkania Kraków ul. Witosa

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią w Dzielnicy Kurdwanów w okolicy ulicy Wincentego Witosa w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

519 000 zł63 m² 8 264,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze z własną księga wieczystą; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, piwnica;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

389 000 zł35 m² 11 019,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje doskonale zaplanowane mieszkanie o powierzchni 35,3 m2 zlokalizowane na Kurdwanowie, ulica: witosa mieszkanie i budynek - 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

358 000 zł40 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 490.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

350 000 zł36 m² 9 795,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wejścia, wykończone, bez żadnych nakładów do zamieszkania. Kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 35 m2 w bloku z windą, usytuowane na południowy zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

510 000 zł52 m² 9 826,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 250.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

300 000 zł34 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,03 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Witosa. Możliwość przearanżowania przestrzeni, tak aby uzyskać 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

416 000 zł50 m² 8 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Jasne i przestronne, mieszkanie 2 pokojowe z osobną jasną kuchnią ul. Witosa lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 8 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

416 000 zł49 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Widokowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49,3 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Witosa na Kurdwanowie Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

430 000 zł53 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Homeye nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wincentego Witosa (kurdwanów) Mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 składa się z: - osobnej, jasnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł38 m² 9 220,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe mieszkanie w cichej okolicy! 2 pokojowe z oddzielną kuchnia, balkonem w ok. Nowosądeckiej. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku w okolicach ulic: wincentego Witosa, przykopy, malwowa. Najbliższe otoczenie bloku charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

499 000 zł61 m² 8 127,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,40m2 położone na trzecim piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Witosa na osiedlu Kurdwanów-Kraków Podgórze Mieszkanie własnościowe Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

392 000 zł40 m² 9 817,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie W wysokim standardzie gotowe do zamieszkania kraków - podgórze duchackie ok. ul. Wincentego Witosa Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

394 000 zł49 m² 7 991,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie widokowe - gotowe do wejścia kraków - kurdwanów ul. Wincentego witosa Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 49,30m zlokalizowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne, jasne, 2 - pokojowe mieszkanie na Krakowskim Kurdwanowie. Idealne dla pary lub rodziny z dziećmi. Blisko przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo i szybko można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

359 000 zł47 m² 7 599 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Widokowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 47 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Witosa na Kurdwanowie Nowym. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

369 000 zł47 m² 7 811 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Więcej informacji: lub biuro: w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku ; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: ; witam do sprzedania widokowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Witosa, 50m2, 2 pokoje z balkonem i piwnicą. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Kurdwanowie. Położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z loggią z widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

276 000 zł34 m² 8 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy witosa. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku Z 1980 roku. Na powierzchnię 34 m2 składają się:przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

439 000 zł50 m² 8 869 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49,3 mkw. po remoncie kapitalnym przeprowadzonym w 2020 r. położone w zielonej okolicy przy ul. Witosa na Kurdwanowie Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja: mieszkanie położone jest na spokojnym osiedlu przy ul. Witosa, nieopodal ul.: Turniejowa, Bujaka, Gołaśka. 3 min pieszo do przystanku tramwajowo-autobusowego ,witosa". Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

427 000 zł51 m² 8 422,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli nie możesz wybrać się w podróż osobiście - skorzystaj z wirtualnego spaceru. Skontaktuj się ze mną: jesteś już zmęczony aktualną sytuacją i siedzeniem w domu? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz już dość "zwykłych" ofert "zwykłych" mieszkań? Oczekujesz czegoś więcej, niż wysoka cena i średni standard? I jeszcze ten nieswój kredyt, który spłacasz wynajmując mieszkanie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1-pok z oddzielną kuchnią przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Mieszkanie znajduje się na parterze w zielonej okolicy. Mieszkanie zostało świeżo odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie na Kurdwanowie na parterze, pokój z osobną kuchnią. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gaz tylko do kuchenki. Wyposażone (agd) i umeblowane, przed budynkiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

467 000 zł73 m² 6 388,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,1 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Witosa 19 (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

800 zł41 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,59 m2, położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku, z dwoma nowoczesnymi windami, przy ul. Witosa w Krakowie (kurdwanów). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na południu Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na I piętrze w X-piętrowego bloku przy ul. Witosa - Kurdwanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

399 000 zł65 m² 6 138 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania mieszkanie o powierzchni całkowitej 64.9 m2 o rozkładzie: 3 pokoje, kuchnia, lazienka, osobna toaleta, balkon południowy na długość pokoju, piwnica 3,5m2) .Blok ocieplony, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

399 000 zł65 m² 6 138 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 64.9 m2 o rozkładzie: 3 pokoje, kuchnia, lazienka, osobna toaleta, balkon południowy na długość pokoju, piwnica 3,5m2) .Blok ocieplony, klatki odnowione- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż bardzo przestronne, wyremontowane rok temu (bardzo wysoki standard), 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

269 000 zł34 m² 7 914 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33,99m2 przy ul. Witosa w Krakowie w dzielnicy Kurdwanów, z bardzo dogodnym dojazdem zarówno komunikacją miejską do centrum, jak również samochodem. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

330 073 zł52 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,98 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Witosa (dzielnica Kurdwanów). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

269 000 zł34 m² 7 914,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 33,99 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Witosa (dzielnica Kurdwanów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Wola Duchacka Zachód,Kraków

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu jasne, przestrzenne mieszkanie usytuowane na 3/10 piętrze bloku wraz z windą. Zielona, spokojna i cicha okolica oraz bardzo dobra lokalizacja to duże atuty tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Wola Duchacka,Kraków

350 000 zł62 m² 5 645 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o pow.62m2 na 3piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokal posiada balkon i przynależną piwnicę. Bardzo dobra lokalizacja przy linii mpk szybkiego tramwaju. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Wola Duchacka,Kraków

340 000 zł61 m² 5 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie na parterze bloku 4 piętrowym o pow.61,4 m2- samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy również piwnica 4,4 m2 Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości proponuje do sprzedaży : Kraków ul. Witosa Mieszkanie na ostatnim piętrze w jedenastopiętrowym budynku z windą o powierzchni 35m2. Składające się z:przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

340 000 zł61 m² 5 537 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Opis Szukasz przestronnego mieszkania wśród zieleni dla swojej rodziny lub w celach inwestycyjnych? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie - zapoznaj się ze szczegółami poniżej. Lokalizacja Blok jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij