dowolna

Mieszkania Kraków ul. Saska

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Płaszów,Kraków

337 000 zł56 m² 5 965 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 56,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Płaszowie przy ul. Saskiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Płaszów,Kraków

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków - płaszów - ul. Saska | Do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. 51 m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Saskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ul. Saska. W pobliżu również m.in.: ul. Kuklińskiego, lipska, żołnierska. Opis: mieszkanie jest położone na 3 piętrze bloku z 2001 roku. Wnętrze jest w pełni urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prosper Nieruchomości tel. Kraków,Podgórze; ul. Saska; w okolicy: płaszowska, przewóz, myśliwska, nowohucka; od zaraz; do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe; 2-pokojowe, 58m2; 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym bloku usytuowanym nieopodal ulicy Saskiej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 ( powierzchnia dodatkowa ok. 20 m2- zagospodarowane poddasze), mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Kraków-Podgórze- duże mieszkanie z tarasem o pow.87m2 usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość składa się z pięciu pokoi,osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 w rejonie ul. Płaszowskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym salon, aneks kuchenny, łazienka w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

329 000 zł62 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa strona sprzedająca. Kraków, podgórze, ul. Saska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,5m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia Wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m2. Dwa pokoje z osobną, jasna kuchnią. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W spokojnej monitorowanej dzielnicy blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

327 000 zł58 m² 5 657,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe, położone na I piętrze w nowej inwestycji na Płaszowie. Stan deweloperski: stolarka okienna pcv, drzwi antywłamaniowe, instalacje elektryczna, wodna, kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

326 536 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone w nowej inwestycji , sprzedawan e w stanie deweloperskim tj. stolarka okienna pcv, drzwi antywłamaniowe, instalacje elektryczna, wodna, kanalizacyjna, telefoniczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

326 536 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

327 000 zł58 m² 5 657,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Płaszów,Kraków

310 000 zł48 m² 6 478,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe dla osób ceniących dyskrecję i bezpieczeństwo.~~Zapraszam do oglądania mieszkania w kilkunastoletnim bloku przy w pobliżu ulicy Saskiej. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Polecam!~~do wynajęcia zadbane dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 2001 roku przy ul. Saskiej. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul.Saskiej!~~Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

435 000 zł78 m² 5 590,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy mieszkanie w okolicy Płaszowa. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 97 roku. Blok ogrodzony, na dużej działce gdzie znajduje się plac zabaw, oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

299 000 zł41 m² 7 326,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, płaszów, ulica Saska. Mieszkanie o powierzchni 40,81 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

311 192 zł56 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Hit cenowy! cena od 4950 do 5750 za 1m2. NA płaszowie bez prowizji od kupujacego, zakup bezpośrednio od dewelopera. Mieszkania rozkładowe położone w nowej inwestycji , oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Płaszów,Kraków

310 000 zł48 m² 6 478,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

310 000 zł48 m² 6 478,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe dla osób ceniących dyskrecję i bezpieczeństwo. Zapraszam do oglądania mieszkania w kilkunastoletnim bloku przy w pobliżu ulicy Saskiej. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia zadbane dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 2001 roku przy ul. Saskiej. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Płaszów,Kraków

299 000 zł41 m² 7 326,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie zlokalizowane na Płaszowie. Spokojna okolica z dobrym dojazdem do centrum. Komunikacja: okolica dobrze skomunikowana. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prosper Nieruchomości tel. Kraków, płaszów; ul. Saska; w okolicy: nowohucka, lipska, przewóz; od zaraz; do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe; 3-pokojowe, 60 m2; iipiętro w bloku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

334 000 zł48 m² 6 980,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe dla osób ceniących dyskrecję i bezpieczeństwo. Garaż w cenie! Zapraszam do oglądania mieszkania w kilkunastoletnim bloku przy w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Saska

Płaszów,Kraków

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61m2, w pełni wyposażone, do wejścia. Nieruchomość złożona z: pokoju dziennego, jasnej kuchni otwartej na pokój, dwóch sypialni w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| mieszkanie: 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia + pokój/gabinet 2 łazienki - jedna z wejściem z sypialni (z wanną), druga ogólnodostępna od strony przedpokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

1 600 zł72 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie w wysokim standardzie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, małego pokoju/gabinetu, dwóch łazienek, przedpokoju. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne mieszkanie w wysokim standardzie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, małego pokoju/gabinetu, dwóch łazienek, przedpokoju. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Podgórze, płaszów, ul. Saska. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta poprzez szybką linię tramwajową. Dogodna infrastruktura - sklepy, przychodnia, galeria handlowa. Uczelnia ksw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

315 000 zł56 m² 5 575,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Saskiej (płaszów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 2000 roku. Pokoje przechodnie (21 i 14 m2), z panelami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, nowoczesne mieszkanie na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z 2001 roku przy ulicy Saskiej. Mieszkanie składa się z otwartego salonu ok 20m2, sypialni ok 15 m2 , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

425 000 zł72 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania piekne, jasne mieszkanie o powierzchni 72 m2, znajdujące się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku, zlokalizowanego przy ul. Saskiej. Blok powstał w 2002 roku, wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

320 000 zł58 m² 5 545,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m2 zlokalizowane na ulicy Saskiej (płaszów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Kup bez prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,16 m2, mieszczące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

370 000 zł66 m² 5 572,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 66,4 m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku (2001r.) przy ul. Saskiej (podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 000 zł72 m² 5 529,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy, na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

1 700 zł59 m² 28,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2001 roku przy ul. Saskiej. Ulokowane poniżej 2km jazdy samochodem od Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego. W pobliżu dobra.