dowolna

Mieszkania Kraków ul. Rakowicka

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Simplerent oferuje do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze ekskluzywnej inwestycji Apartamenty Novum( budynek monitorowany, ogrodzony, z windą, portierem oraz ochroną),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Kraków, stare Miasto, apartamenty Novum, ulica Rakowicka. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na siódmym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Olsza,Kraków

279 000 zł35 m² 8 028,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 34,75 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowej, 3-piętrowej kamienicy powstałej na Olszy, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

198 000 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie to idealnie spełnia warunki do lokaty kapitału, ze względu na duże zainteresowanie wynajmem w tej okolicy. W sąsiedztwie znajduje się Akademia Ekonomiczna, w pobliżu inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Promocja - do końca czerwca prowizja biura obniżona o 50%! Do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 64m2 przy ul. Rakowickiej (dzielnica Stare Miasto). Dostępny od zaraz! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferujemy do sprzedaży 2-pokojowy apartament w nowej inwesycji w centrum Krakowa, blisko Galerii Krakowskiej, dworca pkp, rynku Głównego. Apartament usytuowany na parterze w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

549 024 zł43 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajmu 2-pokojowy apartament w nowej inwesycji w centrum Krakowa, blisko Galerii Krakowskiej, dworca pkp, rynku Głównego. Apartament usytuowany na parterze w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 401 941 zł94 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 94 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

552 507 zł43 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,83 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, elegancki apartament położony w inwestycji Apartamenty Novum przy ulicy Rakowickiej. Atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum miasta. Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

659 106 zł52 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

879 780 zł68 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

486 000 zł40 m² 12 192,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Ulica Rakowicka powstała na początku XIX wieku, zaś znajdujące się wzdłuż niej budynki tworzą unikalną mieszankę stylów architektonicznych. Budynek kamienicy przeszedł pieczołowicie zaplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 621 900 zł93 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ekskluzywny, dwupoziomowy - trzypokojowy apartament o powierzchni 92 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

873 717 zł68 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 879 188 zł126 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ekskluzywny, dwupoziomowy - czteropokojowy apartament o powierzchni 126 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 46 metrów jest oryginalnie zaaranżowane i starannie wykończone przy współpracy z architektem wnętrz. Dobrze oświetlone pokoje sprawiają, że mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 42 metrów jest oryginalnie zaaranżowane i wykończone przy współpracy z architektem wnętrz. Dobrze oświetlone pokoje sprawiają, że mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament położony w nowym budynku przy ul. Rakowickiej. Doskonała lokalizacja. Zaledwie kilka minut do Dworca Głównego, rynku Głównego, galerii Krakowskiej. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

655 452 zł52 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

459 256 zł39 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38,92m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

886 977 zł67 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,69 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

700 000 zł112 m² 6 261,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Mamy do zaoferowania mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, przy ul.Rakowickiej, dla osób chcących cieszyć się bliskością miasta a jednocześnie lubiących spokój. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o pow. 109 m 2 położone na I piętrze dwupiętrowej kamienicy w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji (okolice ul. Rakowickiej). Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

135 000 zł21 m² 6 296,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, ustawne mieszkanie o pow. 21 m 2 w rewelacyjnej lokalizacji - Grzegórzki, ulica Rakowicka. Mieszkanie mieści się w centrum miasta, jednak w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

387 000 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 33m2, 41m2 i 43m2 z możliwością wykończenia za dodatkową opłatą. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

294 995 zł41 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

309 385 zł43 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

294 995 zł41 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 33m2, 41m2 i 43m2 również z możliwością wykończenia za dodatkową opłatą. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

237 435 zł33 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 33m2, 41m2 i 43m2 z możliwością wykończenia za dodatkową dopłatą. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania 1-pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

309 385 zł43 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane na Starym Mieście przy ulicy Rakowickiej. Jest to jeden z apartamentów Novum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drodzy Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na 4 piętrze ekskluzywnego osiedla novum znajdującego się przy ul.Rakowickiej (na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje, duża kuchnia z małym balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, przedpokój. Wyposażone w pralkę automatyczną, lodówkę,odkurzacz, kuchenkę gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy , indywidualnie zaaranżowany apartament w nowo wybudowanym budynku "apartamenty Novum" z widokiem na Zabytkową Katedrę Uczelni Ekonomicznej. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze budynku niedaleko ronda mogilskiego. Powierzchnia mieszkania to 55 m2 składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy trzypokojowy, pięknie urządzony apartament w ścisłym centrum Krakowa luxhome Group poleca ekskluzywny, 3 pokojowy, 70 metrowy apartament przy ulicy Rakowickiej. Oferowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków śródmieście ul. Rakowicka. Do wynajęcia świeżo po remoncie dwupokojowe mieszkanie na ul. Rakowickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie nie.