dowolna

Mieszkania Kraków ul. Rakowicka

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieopodal ul. Wita Stwosza, olszańska, jana Prandoty Do wynajęcia pięknie urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Ulokowane na zielonym, zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english below Retoryka24 ma przyjemność zaprezentować apartament w inwestycji Apartamenty Novum znajdujące się przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English below lokalizacja Apartament zlokalizowany jest przy Starym Mieście na ulicy Rakowickiej, w pobliżu Rynek, galeria Krakowska, dworzec Główny. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 30 m2 przy ul.Rakowickiej. Znakomita oferta pod wynajem: w bliskiej okolicy kilka dużych biurowców (high 5ive, axis, al.Pokoju 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

947 121 zł80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

0% prowizji od kupującego, brak podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prestiżowej inwestycji - w ofercie posiadam wszystkie dostępne apartamenty w tej inwestycji. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Warszawskie,Kraków

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english below Retoryka24 ma przyjemność zaprezentować apartament mieszczący się przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze apartamentowca z ochroną. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 300 zł56 m² 41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia eleganckiego apartamentu przy Rakowickiej We speak English! Call: lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 119 671 zł94 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

0%prowizji od kupującego,brak podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prestiżowej inwestycji - w ofercie posiadam wszystkie dostępne apartamenty w tej inwestycji. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesny apartament dwupokojowy w centrum miasta! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na V piętrze V piętrowego apartamentowca przy ul. Rakowickiej - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Warszawskie,Kraków

805 987 zł68 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej 8 w Krakowie. Apartament położony na 3 piętrze, 3 pokojowy o powierzchni 67,73 m2. Apartament w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

917 000 zł66 m² 13 885,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji! brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji apartamentu usytuowanego na 2 piętrze pięciopiętowego budynku przy ul. Rakowickiej Budynek wybudowany w wysokim standardzie w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł60 m² 53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Retoryka 24 ma przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 22h w prestiżowej inwestycji Rakowicka Podkowa. Apartament opis Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: w pobliżu ulic: lubomirskiego, olszańska, beliny Prażmowskiego, biskupa Prandoty, wita Stwosza W pobliżu przystanki: rakowicka, uniwersytet Ekonomiczny, dworzec Główny Wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Warszawskie,Kraków

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe przy Galerii Krakowskiej! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze IV-piętrowego budynku apartamentowego z 2018 rok przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Olsza,Kraków

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Rejon Olszy znajduje się w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

839 376 zł59 m² 14 289,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji! brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji apartamentu usytuowanego na 4 piętrze pięciopiętowego budynku przy ul. Rakowickiej Budynek wybudowany w wysokim standardzie w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł28 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje apartament w centrum Krakowa - Apartamenty Novum! Nieruchomość: apartament umiejscowiony jest na V piętrze prestiżowej i nowoczesnej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 390 000 zł83 m² 16 751 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywny, klimatyzowany apartament z całym wyposażeniem o powierzchni 82,98 m2 w kompleksie budynków "apartamenty Novum", ul. Rakowicka , Stare Miasto. Osiedle z recepcją, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 390 000 zł86 m² 16 086,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwa jedyne w tej okolicy,ekskluzywne apartamenty z klimatyzacją, z całym wyposażeniem o powierzchni 86,41 m2, zlokalizowane w inwestycji "apartamenty Novum", ul. Rakowicka , Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W stanie deweloperskim, klimatyzowany apartament o powierzchni 66,0 m2 w kompleksie budynków "apartamenty Novum", ul. Rakowicka , Stare Miasto. Rok budowy 2016. Budynek ogrodzony. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesny apartament dwupokojowy w centrum miasta! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na III piętrze IV piętrowego apartamentowca przy ul. Rakowickiej - Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe na Starym mieście lokalizacja: aleksandra Lubomirskiego / Biskupa Jana Prandoty / Grochowska Do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na 3 piętrze 5 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

406 200 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej w ścisłym centrum Krakowa. Inwestycja realizowana przy ulicy Rakowickiej będzie budynkiem o wysokim standardzie wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 100 zł31 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w centrum Krakowa lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Ariańskiej. Jest to ścisłe centrum miasta, w najbliższej okolicy znajdują się: uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obiekt sun&snow Modern Apartments Rakowicka City Center jest położony w samym sercu Krakowa, zaledwie 1700 metrów od Rynku Głównego oraz 550 metrów od dworca kolejowego Kraków Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Rakowicka Podkowa. Osiedle w ścisłym centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowane, a przy tym zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesny apartament w centrum! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na III piętrze V piętrowego apartamentowca przy ul. Rakowickiej - Stare Miasto! Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

3 700 zł89 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w pobliżu ulic: wita Stwosza, lubicz, pawia, olszańska Do wynajęcia piękny apartament z balkonem na 1 piętrze W budynku zamontowany jest monitoring, alarm, domofon, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament przy ul. Rakowickiej w Krakowie. W pełni wyposażony, wysokiej klasy sprzęt agd, wykończenie i standard jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

3 700 zł89 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje stylowy apartament 3 - pokojowy w centrum! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na I piętrze V piętrowego apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Rakowickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizcja: ulica Rakowicka znajduje się w ścisłym centrum miasta. Co się z tym wiąże to pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bliskiej odległości restauracje, sklepy, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł79 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości witaszek&zięba ma okazję przedstawić Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania, w nowej inwestycji przy Ul. Rakowickiej w Krakowie. Lokalizacja. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł43 m² 14 249,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rakowicka - nowa inwestycja - parter - 2 pokoje budynek: inwestycja Rakowicka Podkowa znajduję się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krakowa - Śródmieście w bliskiej okolicy Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe Rakowicka.1000+250+prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w pobliżu Ul.Topolowej, w pobliżu również Ul.Bosacka ,Topolowa, Galeria Krakowska. Prezentuję Państwu wyjątkowe jasne mieszkanie w Centrum Krakowa. Mieszkanie 33m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 250 zł36 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie w centrum Krakowa - Rakowicka Podkowa! Nieruchomość: apartament znajduje się na ostatnim piętrze IV-piętrowego apartamentowca w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ulica Rakowicka znajduje się w ścisłym centrum miasta. Co się z tym wiąże to pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bliskiej odległości restauracje, sklepy, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Warszawskie,Kraków

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament położony w samym centrum miasta przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, jego metraż liczy 32 m^2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament położony w samym centrum miasta przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze, jego metraż liczy 40 m^2, na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Warszawskie,Kraków

3 600 zł78 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym w bezpośrednim rejonie ul Rakowicka i Wita Stwosza Mieszkanie znajduje się na parterze dobrze utrzymanego bloku. Blok został wybudowany.