dowolna

Mieszkania Kraków ul. Powstańców

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

614 000 zł46,20 m² 13 290,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 187 zł42,63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 051 zł34,91 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 327 zł41,23 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie - Mistrzejowice, o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców. Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m znajdujące się w północnej części Krakowa - blisko centrum miasta - ul. Powstańców 34a.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

533 599 zł35,25 m² 15 137,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze od razu po zakupie - bez podatku pcc i bez prowizji!   Na sprzedaż jasne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie (35,25 m ) położone na 3. piętrze z 8 w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 885 zł34,74 m² 15 627,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację!   we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 26m2, znajdujące się na 13 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Powstańców. Istotne informacje: - do mieszkania przynależy piwnica. - okna pcv. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł61 m² 12 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 599 zł35,25 m² 15 137,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z prywatnym ogrodem | 3 pokoje | Viva Piast | 9 min. od centrum Twój własny ogród w sercu Krakowa Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Viva Piast inwestycji dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Powstańców na Mistrzejowicach Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Powstańców, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 900 zł45,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji - Mistrzejowice. Zakup bez prowizji i podatku pcc - płacisz tylko za mieszkanie. Za naszą pracę zapłaci deweloper, a Ty zyskujesz profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z 2025 r. - ul. Powstańców, kraków Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 4- pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł51 m² 13 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,83 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego przy ul. Powstańców. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 395 zł34,77 m² 15 714,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oszczędź ponad 31 000 zł i odbierz klucze od razu po zakupie! Jasne, nowoczesne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał - idealne dla Ciebie lub pod bezpieczny wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 872 zł85,72 m² 11 337,75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji - Mistrzejowice. Teraz promocyjna cena - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz tylko za mieszkanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 489 zł35,78 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny lokal blisko centrum - Mistrzejowice. Zakup bez pcc i bez prowizji | Pełne wsparcie bez kosztów. Za obsługę zapłaci deweloper, ty korzystasz z profesjonalnej pomocy na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 833 zł41,90 m² 14 363,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 100 000 zł60 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Krakowie - Mistrzejowice, o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców. Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 500 zł50,53 m² 14 654,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 5053 m, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców w Krakowie Mistrzejowice. Lokal sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

m11 Na sprzedaż lokal o powierzchni 39,25 m , położony w prestiżowej inwestycji - ulica Nad Strugą. Doskonała propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców - możliwość pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, dwupokojowego mieszkania na ul. Powstańców w Krakowie nigdy wcześniej niezamieszkałego. Lokalizacja Doskonały balans między miejską.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł53,66 m² 14 517,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł61 m² 12 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Powstańców 82, kraków. Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,75 m² 15 278,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na prądniku czerwonym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł51 m² 13 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46 m² 14 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*Zdjęcia należą do właściciela oferty prądnik czerwony - ul. Powstańców Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji! Na powierzchni 46 m2 znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zarezerwowane - Sprzedam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w bloku z 2024 roku. Położenie mieszkania jest narożne. Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem ul. Powstańców, mistrzejowice, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 7. piętrze (z 8) nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców 32. TA oferta tylko U nas! opis: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

587 514 zł36 m² 16 452 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Viva Piast 5 w Krakowie (dzielnica Mistrzejowice). Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

532 000 zł36 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

584 000 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

538 000 zł37 m² 14 462,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

572 005 zł39 m² 14 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij