dowolna

Mieszkania Kraków ul. Krowoderska

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

842 400 zł42,12 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Reprezentacyjna kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

575 960 zł26 m² 22 152,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł16,95 m² 18 997,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy lokal mieszkalny W reprezentacyjnej kamienicy Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Reprezentacyjna kamienica | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

547 250 zł19,90 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł30,82 m² 24 497,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 31m2 mieszczące się na I piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe 2 pokojowe stare miasto ulica krowoderska Zgrabne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze (z windą) w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej. Kamienica ta została wzniesiona około.

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133 m² 16 541,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

33 m z widokiem na zieleń tuż przy Plantach | Stare Miasto | Ogromny potencjał! Opis: szukasz dużej przestrzeni do własnej aranżacji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 001 470 zł47 m² 21 307,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

388 160 zł48,52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej. Rozkład prezentuje rzut załączony do oferty. Powierzchnia użytkowa: 48,5 m2 Powierzchnia całkowita: 70,3 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 54,51 m, usytuowane na 4 oraz 5 piętrze (5 kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem długoterminowy, położony w prestiżowej lokalizacji Starego Miasta w Krakowie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m, usytuowane na I piętrze (2. kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108 m² 15 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

4 pokoje na starym mieście! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Stare Miasto. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 564 400 zł195,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej. Rozkład prezentuje rzut załączony do oferty. Powierzchnia użytkowa: 195,55 m2 Powierzchnia całkowita: 278,05 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny i elegancki apartament o powierzchni 130 m2 znajdujący się w gruntownie wyremontowanej XIX wiecznej kamienicy, która mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Świetna lokalizacja | Do własnej aranżacji ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł77 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 77 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy mieszczącej się w bocznej uliczne na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł98,25 m² 14 239,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaproponować 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 98,25 m , zlokalizowane w zadbanej kamienicy przy ul. Krowoderskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 210 800 zł60,54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 129 000 zł172,67 m² 18 121,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 172.67 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Krowoderska. Cena: 3 129 000 zł. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność-tylko U nas-nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację zanim ubiegną Cie inni ;-) Apartament z duszą w sercu Krakowa ul. Krowoderska, stare Miasto Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Piwnica W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Kameralna lokalizacja | Klimatyczna przestrzeń | Ścisłe centrum | Duży potencjał aranżacyjny ***** rozkład pomieszczeń: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 133,35 m2 nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

121 600 zł15,20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kompaktowy lokal użytkowy W sercu starego miasta Stare Miasto | ul. Biskupia / Krowoderska | Poziom -1 | Potencjał inwestycyjny Wyjątkowa propozycja niewielkiej przestrzeni użytkowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł74,70 m² 18 982,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Możliwość prezentacji oferty on-line za pomocą wirtualnej wizyty Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości tec Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni 133,35 m2, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 000 zł108 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english. Do wynajęcia rozkładowa kawalerka przy ul. Krowoderskiej 65a (okolice ul. św. Teresy) [dzielnica Stare Miasto]. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

1 050 000 zł72 m² 14 685,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja tylko U nas-oferta na wyłączność- nie szukaj dalej tylko umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni ;-) kraków, tuż przy ul. Szlak, krowoderska, łobzowska Oferuję do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

3 159 900 zł173 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

172 m w ścisłym centrum Krakowa | 80 m od Plant | kamienica po remoncie Na sprzedaż wyjątkowy, narożny lokal mieszkalny o powierzchni 172,67 m, położony na I piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł76 m² 19 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków -śródmieście- apartament Centrum Krakowa - miejsce, które zawsze pracuje na swoją wartość. Bez względu na trendy, koniunkturę czy zmieniające się mody. Tu popyt nie znika. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

322 000 zł17 m² 18 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16,95 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 430 000 zł77 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal mieszkalny lub inwestycyjny położony na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa,.