dowolna

Mieszkania Kraków ul. Klimeckiego

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 699 000 zł78,60 m² 21 615,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie piętro | 78,6 m | 3 pokoje | Zabłocie | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany apartament o powierzchni 78,6 m , położony na ostatnim, 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament położony w inwestycji Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego, w sercu Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 337 220 zł74,29 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 74,29 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego w sercu Zabłocia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł33 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem na ul. Stanisława Klimeckiego! lokalizacja: mieszkanie mieści się na nowoczesnym i spokojnym osiedlu na ul. Stanisława Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł36,10 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie 2 pokojowe wykończona w standardzie premium! Dostępne od zaraz! Zabłocie to jedna z najmodniejszych dzielnic w Krakowie. W mieszkaniu mamy świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 999 zł78,51 m² 22 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne o powierzchni użytkowej 75,70 m2 - podzielone na dwa niezależne mieszkania. Położne w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 747 721 zł99,87 m² 17 499,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, położone przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie cenionej inwestycji Lokum Salsa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 725 zł99,87 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Klimeckiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 33,86 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Klimeckiego 8a, na osiedlu Lokum Salsa. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 38,86.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Zabłociu przy ul. Pana Tadeusza (obok Klimeckiego).Nieruchomość o powierzchni 47m2 położona jest na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35,80 m² 75,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m2 przy ulicy Klimeckiego 8a. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicyzbbłocie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,77 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Klimeckiego 8a, na osiedlu Lokum Salsa. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30,77.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł100 m² 17 470 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mint Property prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 510 zł59 m² 15 618,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w stanie deweloperskim na zabłocie. Inwestycja jest już oddana do użytku. Mieszkanie ma 59 m2 i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76,59 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja kraków - P odgórze/zabłocie 5 min krakowski kazimierz! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł41,75 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy stylowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Lokum Salsa przy ulicy Klimeckiego, w samym centrum krakowskiego Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,50 m² 16 522 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne, choć niewielkie mieszkanie położone w zielonej okolicy na Płaszowie przy ul. Klimeckiego dostępne w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/1. Powierzchnia: 34,5 mkw. W lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, zabłocie - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 36 m2 zlokalizowany przy ul. Klimeckiego nieopodal modnego Zabłocia w inwestycji Lokum Salsa. Co wyróżnia inwestycję? Bliskość do.

Zabłocie,Kraków

1 375 000 zł77 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 600 zł34 m² 77,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe - poszukujemy pierwszego najemcy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 990 zł36 m² 82,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ulicy Klimeckiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 990 zł36 m² 82,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, na granicy Podgórza i Zabłocia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabłocie,Kraków

649 000 zł34 m² 19 088,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe do zamieszkania/wynajmu studio 34 m | Lokum Salsa | vat 8% (pcc 0) | Obok Korporacji | Niskie Opłaty. Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Klimeckiego 8a - Lokum Salsa. Cena (brutto): 649 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Płaszów,Kraków

580 000 zł34 m² 16 812 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 150 zł36 m² 87,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na drugim piętrze apartamentowca. Do dyspozycji Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

580 000 zł34 m² 16 811,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Klimeckiego. Lokalizacja w samym sercu Zabłocia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

789 000 zł41 m² 19 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Klimeckiego ( Zabłocie) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

789 000 zł42 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

799 000 zł42 m² 19 137,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

559 855 zł42 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zabłocie to poprzemysłowa dzielnica, która przeżywa obecnie renesans i zyskuje na atrakcyjności, m.in. dzięki rozwojowi rekreacyjna-kulturalnemu oraz przybywającym restauracjom, kawiarniom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 375 000 zł77 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 22 057 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Koniecznie obejrzyj prezentację video mieszkania! Więcej informacji: tel. 514*333*586 I also speak english just call me! e-mail: jeśli szukasz nowego i pięknie wykończonego mieszkania, to ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij