dowolna

Mieszkania Kraków ul. Halszki

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola Duchacka,Kraków

500 000 zł34 m² 14 692,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Halszki - Podgórze Duchackie. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

500 000 zł34 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój na kurdwanowie! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Halszki (dzielnica Kurdwanów). Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

520 000 zł38 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Halszki (podgórze, kurdwanów). Nieruchomość usytuowana jest na parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie wymaga remontu/ odświeżenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealna propozycja pod inwestycję, dla dzieci na studia lub na start. Oferta na wyłączność. Dostępna tylko w Nest Brokers. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na ulicy Halszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

769 000 zł51 m² 15 078,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie ul. Halszki ( Podgórze/ Kurdwanów). Mieszkanie jest po remoncie, który obejmował również wymianę instalacji. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

769 000 zł51 m² 15 078 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie co najmniej tak wyjątkowe jak Ty, dobry człowieku. Twoje przyszłe nowe gniazdko ma 51 m i jest położone na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

849 000 zł70 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Znakomita alternatywa dla osób, które poszukują wygodnej miejscówki na lata. Całkiem możliwe, że to mieszkanie czeka właśnie na kogoś tak wyjątkowego jak Ty! Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Halszki

Wola Duchacka,Kraków

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Polecamy! Mieszkanie Jednopokojowe ul. Halszki (dzielnica: wola Duchacka) Proponujemy Państwu przytulne, a zarazem ustawne mieszkanie w dzielnicy Wola Duchacka. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów Nowy,Kraków

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Właściciel sprzeda ustawne, jasne mieszkanie. Idealne dla Rodziny! Mieszkanie po generalnym remoncie, po remoncie nikt w nim nie mieszkał. Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Kurdwanów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

500 000 zł34 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

779 000 zł51 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

779 000 zł51 m² 15 719,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

799 000 zł51 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

799 000 zł51 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1985 roku na krakowskim Kurdwanowie (podgórze Duchackie), lokalizacja wszystko mająca -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

849 000 zł70 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Znakomita alternatywa dla osób, które poszukują wygodnej miejscówki na lata. Z ogromną przyjemnością przedstawiam mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,04 m , (po podłodze 70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2001 r. o powierzchni: 37,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie 2 tygodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kurdwanów Nowy,Kraków

745 000 zł50 m² 15 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 49.5m2 w bloku przy ulicy Halszki 37. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem (położone flizy, suszarka sufitowa) Sypialni Kuchni Łazienki Przedpokoju Wystawa pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

860 000 zł52 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola Duchacka,Kraków

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

549 000 zł35 m² 15 686 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż piękne 1 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią w Dzielnicy Podgórze Duchackie Kurdwanów w Krakowie przy pętli tramwajowej Kurdwanów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje na wynajem atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Por. Halszki - na Kurdwanowie. Spokojna okolica, blisko przystanek autobusowy linie: 135,155,204,610 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: wynajmę dużą kawalerkę ok. 38m2 przy ulicy Por. Halszki na Kurdwanowie w Krakowie usytuowaną na drugim piętrze (blok czteropiętrowy bez windy). Mieszkanie na 2 piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

1 850 zł35 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Więcej informacji: olalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Jeżeli szukasz do wynajęcia mieszkania w wygodnej lokalizacji - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! opis: prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność profit Home prezentuje mieszkanie do wynajęcia z rynku wtórnego o powierzchni 52 m2. Osiedle zlokalizowane jest w dzielnicy Podgórze Duchackie (rejon Kurdwanów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkania przy ul. Halszki 24 w Krakowie. Mieszkanie będzie dostępne do wynajmu końcem czerwca - obecnie wynajmowane. Budynek: mieszkanie usytuowane jest w zadbanym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

593 000 zł34 m² 17 441,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie po generalnym remoncie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja dla rodziny lub dla pary. Świetna komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

2 090 zł49 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i tarasem *ogrzewanie mieszkania i wody z sieci miejskiej *do lokalu przynależy piwnica *osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Mam przyjemność Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze-Duchackie przy ulicy Stojałowskiego. Lokalizacja: blok znajduje się przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

599 000 zł49 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 2 pok. 49,3 m2 z dużym balkonem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Halszki. Mieszkanie bardzo jasne, przytulne po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gotowe do wejścia z balkonem, tarasem i garażem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Kurdwanowie blisko Parku Kurdwanów. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

675 000 zł51 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe do wejścia! Balkon, komórka i parking! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Kurdwanowie blisko Parku Kurdwanów. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem. Ładne mieszkanie o powierzchni 42 m2 mieści się na pierwszym piętrze w 4- kondygnacyjnym budynku przy ulicy Halszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson Premium prezentuje mieszkanie do wynajęcia przy ul. Halszki mieszkanie: - 1 pokój i wydzielona sypialnia - 43,89 m2 - Balkon - Salon z aneksem kuchennym - Osobna duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kurdwanów,Kraków

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem. Dobry dojazd na Ruczaj (10 min trasą Łagiewnicką) oraz do centrum miasta. Kampus uj oraz inne uczelnie na wyciągnięcie ręki. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zespół Annderson Premium prezentuje mieszkanie przy ul. Halszki mieszkanie: - 1 pokój i wydzielona sypialnia - 43,89 m2 - Balkon - Salon z aneksem kuchennym - Osobna duża łazienka - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność polecić Państwu urokliwe mieszkanie, które aktualnie jest dostępne do wynajęcia. To trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Halszki w dzielnicy Kurdwanów. Jest to.