dowolna

Mieszkania Kraków ul. Grzegórzecka

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł47,21 m² 20 122,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Grzegórzeckiej 79C w Kraków, w nowoczesnej części dzielnicy Grzegórzki. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 74M2 Z dużym tarasem - tarasy wiślane 2.0 N20 Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony apartament położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł36,94 m² 97,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych rozkład Mieszkanie o powierzchni 36,94 m2 składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować penthouse o powierzchni 145 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy zlokalizowane są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł31 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Prime Property proponuje do wynajmu słoneczne studio, w Centrum Krakowa- ul. Grzegórzecka, okolice Hali Targowej Mieszkanie z łazienką i aneksem kuchennym i antresolą (ok. 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i jego metraż liczy 75 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł36,56 m² 22 428,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0".

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł64,67 m² 28 606,77 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, elegancki apartament o powierzchni 65 m , położony na 7 piętrze nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 na krakowskich Grzegórzkach. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł72,02 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Develia Grzegórzecka 77 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 120 832 zł73,64 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio w Centrum Krakowa. Rozkład Funkcjonalne, nowoczesne studio o powierzchni 32m2. Zaprojektowane na otwartej przestrzeni, wydzielona strefa z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu studio o powierzchni 55 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 1.0 przy ulicy Grzegórzeckiej Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 168 m w budynku z 2025 roku w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 52 m2 wykończony w wysokim standardzie. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej. Apartament znajduje się na 5 piętrze budynku, na co składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 75 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne studio w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, w 10-piętrowym budynku z 2019 roku. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, osiedle dostosowane do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

870 000 zł36,50 m² 23 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mintproperty ma przyjemność zaprezentować jednopokojowy, nowy apartament o powierzchni 36,56 m2 znajdujący się przy ul. Grzegórzeckiej w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Posh Property zaprasza na prezentację eleganckiego mieszkania o powierzchni 42 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 302 735 zł39,18 m² 33 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 514 931 zł47,49 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

873 744 zł26,16 m² 33 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 020 793 zł31,85 m² 32 050,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł32,64 m² 26 011,03 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, ul. Grzegórzecka. Budynek IX piętrowy z 2024 roku. Wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 32,64 m2, zlokalizowany na piątym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 511 300 zł83,71 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wyanjem Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. na Krakowskich Grzegórzkach. Prestiżowe osiedle w topowej lokalizacji, wykonane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł48,47 m² 89,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu w Wiślanych Tarasach Opis mieszkania: powierzchnia: 211,89 m Liczba pokoi: 5 Piętro: 8 Cena: 7 416 150 złcena za m : 35 000 zł/m Lokalizacja Premium Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł93 m² 32 258,06 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu wyjątkowy Apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Apartament o powierzchni 92,5m2 znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym Apartamentowcu przy ulicy Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 505 182 zł91,43 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,98 m² 29 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu mieszkasz w rytmie miasta i nadwiślańskich spacerów. Wiślane Tarasy 2.0 to nowoczesna, rozpoznawalna architektura, zielone dziedzińce i prywatność, którą czuć już od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem apartament o powierzchni 84 m położony na parterze budynku w kompleksie Wiślane Tarasy.Prezentowany apartament składa się z:przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 56m2 przy ul. Grzegórzeckiej 69D na Wiślanych Tarasach 2.0. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55,10 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od 1 majabiuro Nieruchomości mint property oferuje do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Wiślanych Tarasach.Mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2 zlokalizowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 m² 28 535,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana kawalerka w nowoczesnym kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie jest jasne i przytulne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł39,20 m² 20 867,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze w inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej 67C. Układ mieszkania: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

902 538 zł26,39 m² 34 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025