dowolna

Mieszkania Kraków ul. Fabryczna

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 040 100 zł86 m² 12 094 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 235 100 zł87 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 513 100 zł96 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 518 300 zł97 m² 15 653 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

996 000 zł80 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

888 900 zł72 m² 12 346 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 037 000 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 523 200 zł97 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 235 100 zł87 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 518 300 zł97 m² 15 653 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 235 100 zł87 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

955 600 zł74 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 523 200 zł97 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 513 100 zł96 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 037 000 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

888 900 zł72 m² 12 346 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 106 100 zł88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

996 000 zł80 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 040 100 zł86 m² 12 094 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 037 031 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| bez podatku | bez prowizji | Prezentujemy do zakupu mieszkanie w gotowej inwestycji położonej przy ul. Al. Pokoju - 2 przystanki od Ronda Grzegórzeckiego. Inwestycja charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

845 942 zł72 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 450 650 zł97 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 450 650 zł97 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

502 715 zł35 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Grzegórzkach przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie: mieszkanie o metrażu 34,67 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

526 984 zł35 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Grzegórzkach przy ul. Fabrycznej. Opis: mieszkanie o metrażu 34,67 m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

569 000 zł45 m² 12 560,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwa oddzielne pokoje, balkon, piwnica, grzegórzki, ul. Fabryczna. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m2 położone przy ul. Fabrycznej (grzegórzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 116 990 zł83 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| bez podatku | bez prowizji | Prezentujemy do zakupu gotowe mieszkanie w inwestycji położonej przy ul. Al. Pokoju - 2 przystanki od Ronda Grzegórzeckiego. Inwestycja charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu zupełnie nowe i nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Mieszkanie wykończone jest w bardzo wysokim standardzie i zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 450 650 zł97 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

| bez podatku | bez prowizji | Prezentujemy do zakupu mieszkanie (206) w gotowej inwestycji położonej przy ul. Al. Pokoju - 2 przystanki od Ronda Grzegórzeckiego. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

970 904 zł82 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

529 500 zł37 m² 14 311 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 235 100 zł87 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021