dowolna

Mieszkania Kraków ul. Bochenka

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

565 396 zł34 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania O innych układach I metrażach dodatkowo doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 Biuro Nieruchomości Lakado.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 072 130 zł74 m² 14 488,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania od 26 m2 - 90 m2 doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Bochenka 10 w Krakowie. *Nieruchomość*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 62 m - Kraków, podgórze Duchackie, piaski Nowe Lokalizacja: apartament położony jest w sercu Piasków Nowych, przy ul. Bochenka , w dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

920 000 zł64 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Piaski Nowe, kraków Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 4 piętrze. Układ mieszkania: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | nowe, jeszcze niezamieszkane | Kraków, ul. Adama Bochenka Do wynajęcia zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Adama Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bez Pośredników. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 47m , usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 2015 roku przy ul. Adama Bochenka 25. Blok położony na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

768 000 zł48 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bochenka w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia użytkowa: 48,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: mieszkanie połozone w dzielnicy Podgórze Duchackiem (ul. Bochenka), która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

769 000 zł48 m² 15 974,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 205 330 zł90 m² 13 392,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Podgórze Duchackie zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne mieszkania 2-4 pokojowe -zadzwoń I poznaj pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy ofertę mieszkania 2 pokojowego z dużym balkonem zlokalizowanego w rejonie ul. Bochenka (podgórze, piaski). Nieruchomość jest w stanie bardzo dobrym , zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

799 000 zł59 m² 13 542,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie apartament w 2 opcjach/ parter z ogrodem / piętro z wielkim tarasem na dachu. Nowoczesny budynek - tylko 2 apartamenty - inwestycja w Podgórzu. Przedstawiamy unikalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 427 zł70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania od 26 m2 - 90 m2 doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 skontaktuj się telefonicznie I uzyskaj informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

961 248 zł71 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania O innych układach I metrażach dodatkowo doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 skontaktuj się W celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 083 440 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania od 26 m2 - 90 m2 dodatkowo doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 Skontaktuj się telefonicznie by uzyskać informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przytulne mieszkanie przy ul. Adama Bochenka 25b. Nieruchomość: - pow. 31 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia z dużą szafą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

802 430 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m 2 do wynajęcia od 1 kwietnia. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze bloku przy ul. Bochenka 25a. Powierzchnia mieszkania 29 m2 w tym: - duży salon z aneksem, - łazienka z wc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

689 900 zł48 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,7 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podgórze Duchackie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł48 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej i spokojnej okolicy Krakowa Podgórze Duchackie. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bochenka Prezentowana nieruchomość składa się z : - salonu z wydzieloną częścią kuchenną, - sypialni, - łazienki z wanną, - hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

925 709 zł68 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Podgórze Duchackie - Piaski zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne mieszkania 2-4 pokojowe -zadzwoń I poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla pary jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

916 158 zł71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski Nowe,Kraków

609 000 zł38 m² 16 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Bochenka. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu zlokalizowane są przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Bochenka - Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

782 353 zł55 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

719 900 zł48 m² 14 917,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 48,26 m , ul. Bochenka - Nowa inwestycja Bochenka Vita Cena: 719 900 pln Powierzchnia mieszkania: 48,26 m Dodatkowo: ogródek Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Świetnie rozplanowane mieszkanie na sprzedaż 47 m Lokalizacja: ul. Adama Bochenka, dzielnica Podgórze Duchackie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

715 000 zł48 m² 14 761 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ustawne i bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 48,5 mkw. położone na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka w budynku z 2015 r., dostępne natychmiast. Piętro: 2/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski Wielkie,Kraków

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²