dowolna

Mieszkania Kraków ul. Bochenka

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

765 000 zł52 m² 14 799,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69m2 znajdujące się na ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja: ulica Adama Bochenka - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku mieszkalnego położonego przy ulicy Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 000 zł48 m² 15 735 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja i budynek: położenie na II piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Adama Bochenka w Krakowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

952 000 zł76 m² 12 493,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E/05 English version below Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie 76 m2 z tarasem 33m2 i balkonem. Mieszkanie na ulicy Bochenka .Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa 7-10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

760 000 zł48 m² 15 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie | Podgórze Duchackie | ul. Bochenka Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

952 341 zł76 m² 12 530,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 76m2 tarasem 32m2 i balkonem 4.3m2 Podgórze Duchackie/Kraków. Bez podatku pcc, bez prowizji! Lokalizacja: w najbliższej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe (biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

920 000 zł53 m² 17 309,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,15m2 znajdujące się na ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja: ulica Adama Bochenka - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

750 000 zł62 m² 12 173,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - Kraków, ul. Bochenka Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnym budynku przy ul. Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku pcc! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Podgórze. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze IX-piętrowego budynku z 2014 roku, w inwestycji 'nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: marzec/kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z potencjałem! 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji Krakowa! bez prowizji I podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem - Najwyższe Piętro | Piaski Nowe | Bez Prowizji bez podatku pcc! Unikalna okazja inwestycyjna lub wymarzony dom dla wymagających! Zapraszamy do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez opłaty prowizyjnej i podatku pcc! Mamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Wielkie,Kraków

769 000 zł52 m² 14 877,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż 2- pokojowe mieszkania z dużym balkonem -kraków, piaski Wielkie, ul. Bochenka Mieszkanie w pełni urządzone, komfortowe o powierzchni 51,69 m kw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania, które będzie idealne na start, świetne dla pary albo bezpieczne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o powierzchni 48 m , położonego na drugim piętrze w nowoczesnym bloku z 2023 roku. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

952 341 zł76 m² 12 499,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

F/73 English version below Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie 76 m2 z tarasem 33m2 i balkonem. Mieszkanie na ulicy Bochenka .Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa 7-10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski Nowe,Kraków

890 000 zł64 m² 13 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealne dla rodziny, pary szukającej dodatkowej przestrzeni do pracy zdalnej lub dla inwestora. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Powierzchnia: 71,65 m Piętro: ostatnie - prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 000 zł44 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Duchackie Ulica: adama Bochenka Przystanek: piaski Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Zakończenie budowy: listopad 2025 Powierzchnia mieszkania: 36,18 m Balkon: 7,73 m Kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia