dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

718 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

718 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 stycznia mieszkanie przy ul. Szpitalnej zaraz na przeciwko Teatru Słowackiego. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: szpitalna Przystanek: teatr Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01 stycznia 2026r. Do wynajęcia piękne mieszkanie z częścią sypialniana w centrum Krakowa blisko Starego Miasta i dworca przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawel,Kraków

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w sercu Krakowa, w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Św. Gertrudy, zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego i Plant. To mieszkanie zachwyca od pierwszego wejrzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

3 999 zł76 m² 52,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie o powierzchni 76m2 przy ulicy Karmelickiej, zlokalizowane tuż obok Placu Inwalidów. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Syrokomli

Stare Miasto,Kraków

2 350 zł26 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Syrokomli w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 26 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 3 pokojowy apartament Z miejscem postojowym W grarażu W luksusowej rezydencji pod złotym globem, ulica krzywa, stary kleparz, 5 minut spacerem od rynku głównego. Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English description below Dostępne od zaraz. Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia zadbane mieszkanie przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Nieruchomość: - pow. 117 m2 - piętro 2/3 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 200 000 zł86 m² 13 919,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Oferowane na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,21 mkw usytuowane jest na 4 piętrze w pięknie wyremontowanej oficynie kamienicy. W kamienicy nie ma windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami W kameralnym cichym budynku, w ul. Rakowicka, stare miasto. W pobliżu ul. Lubicz, dworzec główny I galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

1 519 000 zł63 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie z duszą - ul. Krupnicza / Garncarska , Kraków Cisza, zieleń i niepowtarzalny potencjał w samym sercu miasta Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

998 900 zł46 m² 21 532,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 46,39 m2 Piętro: 2/4 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Jana Matejki

Stare Miasto,Kraków

2 100 000 zł82 m² 25 725 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Na Sprzedaż piękny, komfortowy apartament o powierzchni 81,36 m2 w kamienicy przy placu Matejki- jest on podzielony na trzy niezależne apartamenty, idealny pod inwestycje. Lokalizacja: stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Stare Miasto,Kraków

919 000 zł48 m² 19 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m na 2 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Bożego Ciała w sercu Kazimierza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Nieruchomość jest do remontu. Obecny układ to 2 niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Kraków

913 752 zł54 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.34 m2 Pokój 11.42 m2 Pokój 11.07 m2 Łazienka 4.40 m2 Balkon 7.63 m2 Cena m.p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

690 000 zł36 m² 19 327,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 35,70 m w zabytkowej kamienicy przy ulicy Koletek. Opis Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz pokój z prywatną łazienką i namiastką aneksu kuchennego położony w zadbanej kamienicy przy ul. Bonerowskiej. Idealna opcja dla studentów. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Syrokomli

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Syrokomli w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 24 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W kameralnym cichym budynku, w ul. Rakowicka, stare miasto. W pobliżu ul. Lubicz, dworzec główny I galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Starego Miasta. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: poselska Przystanek: plac Wszystkich Świętych W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

539 000 zł33 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Słowackiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 199 970 zł60 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie położone na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku ( poczatąk ulicy Starowiślnej) Powierzchnia apartamentu wynosi 36 m. kw. plus 15 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 zł54 m² 21 455,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stare miasto - 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycje. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow.53,6m2, usytuowane na 1-piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie przy Wawelu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: pl. Na Groblach Przystanek: filharmonia W pobliżu: rynek Główny, grodzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto ul Kopernika. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 000 zł108 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

1 499 000 zł63 m² 23 680,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - obok Ogrodu Mehofera Wyjątkowa lokalizacja i niepowtarzalny klimat Na sprzedaż mieszkanie położone w samym sercu Krakowa - u zbiegu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 240 000 zł62 m² 19 855,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Drodzy Państwo, nie każda nieruchomość ma duszę ta zdecydowanie ją ma. Na 62,45 m znajdziesz dwa osobne pokoje z oddzielną kuchnią z jadalnią (w tym jeden z antresolą), pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w doskonałej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Stare Miasto, z tak bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Angel Wawel, zlokalizowany na 1. piętrze apartamentowca z windą. Mieszkanie o powierzchni 56 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Plac Mariacki

Stare Miasto,Kraków

300 520 zł21 m² 14 645,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Budynek inwestycyjny pod krótki najem w samym centrum Katowic - wysprzedany w 40 %. 90 m - od ul. Mariackiej - największa strefa barów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

322 000 zł17 m² 18 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16,95 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł40 m² 17 567 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 39,79 m2 Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Wawel,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Prime Property z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament w nowoczesnym i eleganckim budynku Riva Verona , zlokalizowanym przy ul. Madalińskiego w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

590 000 zł41 m² 14 390,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij