dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

720 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

720 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sereno Fenn'a

Stare Miasto,Kraków

2 550 000 zł109 m² 23 494 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Apartament 4 pokojowy ponad 108 M2 W kamienicy Z windą składa się Z trzech pokoi I salonu Z aneksem kuchennym dwóch łazienek przedpokoju I balkonu. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

847 000 zł43 m² 19 697,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I klimatycznym widokiem ul. Rakowicka Kraków grzegórzki lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Rakowickiej w Krakowie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

133 metrowe , 4pokojowe ,z widokiem na ogród, jasne , ciche do generalnego remontu. Trzy niezależne pokoje , jeden przechodni, dwa przedpokoje , łazienka, toaleta, piwnica. Ogrzewanie indywidualne gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

695 000 zł24 m² 28 958,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim w samym sercu Starego Miasta w Krakowie, ul. Długa blisko plant okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

2 999 000 zł460 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:15

 

Rok budowy:1983

Stare miasto rejon ul. Batorego strych do adaptacji na cele mieszkalne. Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

1 739 475 zł77 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany przy ulicy Kremerowskiej w Krakowie to wyjątkowe przedsięwzięcie, które harmonijnie łączy historyczny urok z nowoczesnymi rozwiązaniami. Usytuowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ulicy krupniczej O powierzchni 34 M2 składajace się Z : Salonu połączonego z kuchnią: sypialni; łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

299 000 zł37 m² 8 164,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy ul. Smoleńsk-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

589 000 zł18 m² 32 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 18 m zlokalizowana w samym centrum Krakowa, przy ul. Dietla. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł88 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Premium Estates przedstawia 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum miasta przy ul. Karmelickiej! Brak czynszu administracyjnego! Możliwość wynajęcia na krótszy okres np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zaledwie 3 minuty spacerem od Wawelu i 12 minut od Rynku Głównego! Jasne, ustawne mieszkanie z dodatkowym pokojem na gabinet (możliwość doposażenia w łóżko lub meble). Nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł51 m² 19 588 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare miasto nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Kraków

1 968 000 zł123 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W starym mieście trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki schodowej i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

998 640 zł42 m² 23 777,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, mieszkanie w gruntownie wyremontowanej, kamienicy w spacerowej odległości od Rynku Głównego! Mieszkanie: jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 233 030 zł54 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł43 m² 15 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,93m z piwnicą 4m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej w Krakowie. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

8 580 zł120 m² 71,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Emmerson poleca: do wynajęcia 120 metrowe mieszkanie położone na Starym Mieście, ul. Floriańska Mieszkanie składa się z 4 pokoi w amfiladzie (na podłodze drzewo egzotyczne), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł48 m² 15 732 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,97m z piwnicą 5,64m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej w Krakowie. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne nieopodal Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej o powierzchni ok. 36 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marka

Stare Miasto,Kraków

1 499 000 zł84 m² 17 928 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Centrum , ul. ŚW. Marka ok 84 M2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz korytarz ok 14 m2 i udział w strychu. Ciepła woda z pieca gazowego. Stan mieszkania Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates przedstawia kawalerkę z oddzielną kuchnią w ścisłym centrum miasta przy ul. Karmelickiej! Brak czynszu administracyjnego! Do wynajęcia od 1 kwietnia! Nie ma możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

2 373 000 zł92 m² 25 656,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1808

Luksusowy apartament | W zabytkowej kamienicy | serce krakowa Lokalizacja premium | 1 minuta od Rynku Głównego | Zabytkowa kamienica | Nowoczesne technologie | Miejsce postojowe Prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Kraków

1 250 000 zł77 m² 16 183 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w kamienicy przy Krakowskiej w dzielnicy Kazimierz `2 sypialnie , pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym; łazienka ; -wanna, prysznic, muszla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Mieszkanie: - 2 osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament z klimatyzacja położony na 1 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum IV. Mieszkanie dostępne do wynajęcia na maksymalnie 7 miesięcy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zbożowa

Stare Miasto,Kraków

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji z 2021 roku - Browar Kleparz, położonej przy ulicy Zbożowej tuż obok Rynku Kleparskiego w spacerowej odległości od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 zł64 m² 17 969 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare miasto , 64 M2 ul. Bonerowska z wyposażeniem i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy. Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od zaraz Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł29 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje mieszkanie typu studio w prestiżowej inwestycji Rajska 3 w samym centrum miasta! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Stare Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stare Miasto,Kraków

575 960 zł26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Wawel,Kraków

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1300

Premium estates przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowy Apartament znajdujący się przy prestiżowej ulicy Floriańskiej w samym sercu Krakowa. Lokalizacja: to wyjątkowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam! lokalizacja: apartament znajduje się w kamienicy z 1930 roku przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

3 297 000 zł94 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Ścisłe centrum, rejon ul.GARNCARSKIEJ. Mieszkanie czteropokojowe możliwość zakupu innych mieszkań! kamienica Z początku XX wieku. Lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

25 000 000 zł734 m² 34 060 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1915

Stare miasto 9 lokali mieszkalnych położonych w kamienicy w prestiżowej lokalizacji w rejonie ul. Garncarskiej i Krupniczej o pow 734 m2. Powierzchnia działki 814 m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawel,Kraków

1 212 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

719 000 zł37 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 2. piętrze oficyny klimatycznej kamienicy z końca XIX wieku. Lokal składa się z: - ustawnego pokoju, - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

589 000 zł41 m² 14 365,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 444 170 zł63 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy dwupokojowe Z aneksem kuchennym W dzielnicy stare miasto - ul. Stefana batorego metraż 41 M2 - tereny zielone oraz park krakowski zaledwie 350.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto