dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

718 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

718 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teresy

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. św. Teresy na Starym Mieście w Krakowie. Mieszkanie dostępne od zaraz! Idealne do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

1 048 000 zł46 m² 22 733,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Niepowtarzalne mieszkanie, 5 minut od Rynku, zamku Wawel oraz Kazimierza, na spokojnej, kameralnej ulicy Józefa Sarego. Po kapitalnym remoncie: nowe ogrzewanie podłogowe z gazowego pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w doskonałej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Stare Miasto, z tak bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane tuż obok Placu Targowego Nowy Kleparz Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. Dostępne od zaraz. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogatka

Stare Miasto,Kraków

2 990 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy, nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

2 450 000 zł130 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

322 000 zł17 m² 18 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16,95 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł31 m² 25 774,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Polecamy mieszkanie! 2 - Pokojowe 31 m2 - stare miasto - ul. Sarego. Nieruchomości, zlokalizowanej na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1887 roku składają się: 2 pokoi - salonu otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powiśle

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie w reprezentacyjnej lokalizacji tuż koło Wawelu. For rent, an elegant apartment in desirable location next to Wawel Castle Dostępne od 1 marca. Available from March.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł29 m² 27 413,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Niepowtarzalny apartament w znakomitej lokalizacji! Niewątpliwym atutem jest taras na ostatnim piętrze - 21m2 Inwestycja nie tylko w wyjątkową nieruchomość ale również w prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wawel,Kraków

1 690 000 zł56 m² 30 065,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie - kraków centrum, ul. Sienna twoja inwestycja W sercu krakowa! wyjątkowe mieszkanie przy rynku głównym! Marzysz o życiu w rytmie Starego Miasta? To jest oferta dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stare Miasto,Kraków

474 000 zł28 m² 16 989,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia wyposażone, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 Układ mieszkania Mieszkanie składa się z: salonu: jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne mieszkanie w sercu Starego Miasta Krakowa - 3 sypialnie, kuchnia / pokój dzienny z balkonem, 2x łazienki , powierzchnia 83 m - całość w super standardzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Wawel,Kraków

1 690 000 zł56 m² 30 065,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Od zaraz - pełna w własność- na sprzedaż: mieszkanie w centrum Krakowa przy Rynku Głównym Mieszkanie znajduje się w samym centrum Krakowa przy ul. Siennej, pomiędzy Rynkiem Głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Mieszkanie: - 2 osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 000 zł108 m² 15 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

4 pokoje na starym mieście! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Stare Miasto. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł22 m² 32 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Polecamy mieszkanie typu studio! 1 - Pokojowe 21,83 m2 - stare miasto - ul. Św. Gertrudy Kamienica z 1890 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł39 m² 22 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 120 000 zł56 m² 19 858,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa przy ul. Bosackiej, tuż obok Parku Strzeleckiego i Dworca Głównego. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł21 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje na wynajem kawalerkę w samym centrum miasta przy ulicy Zyblikiewicza. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

13 000 zł142 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse z panoramicznym tarasem (ok. 60 m ) w prestiżowej inwestycji Sarego Rezydencja w sercu Krakowa. 1. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł23 m² 21 963 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątowa

Stare Miasto,Kraków

685 000 zł43 m² 15 941,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

498 000 zł35 m² 14 228,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie o pow 34,76 m2, znajduje się na w przyziemiu, w 4 piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Na Groblach

Wawel,Kraków

1 195 000 zł67 m² 17 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Ciche mieszkanie 3 pokojowe z garderobą i ogrodem przy samym Zamku Królewskim Wawel. To mieszkanie daje prawdziwy komfort życia - ciszę, zieleń i pełną infrastrukturę pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 970 000 zł103 m² 19 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Stare Miasto,Kraków

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto ul Kopernika. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 38 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Juliusza Kossaka

Stare Miasto,Kraków

700 000 €152 m² 4 605,26 €/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Piękny 4-pokojowy apartament o powierzchni 152 m2 położony w budynku z lat 30-tych na pl. Kossaka. Kamienica w dobrym stanie, bardzo ładna klatka schodowa, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Krakowie Mieszkanie jest nieumeblowane do własnej aranżacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

415 000 zł18 m² 23 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

W pełni wyposażona kawalerka na poddaszu w Starym Mieście do zamieszkania od razu lub po drobnym odświeżeniu, to idealna Alternatywa dla osób poszukujących ekonomicznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

4 300 zł66 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Smoczej, przy Wawelu. Mieszkanie: nieruchomość położona jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament w samym centrum Starego Miasta. Z przyjemnością oferujemy w pełni urządzony i wyposażony w urządzenia o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

2 100 000 zł170 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Basztowej, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 169,43 m2 plus duża antresola, około.