dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

718 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

718 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

549 000 zł72 m² 7 674,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas! Mamy do zaoferowania inwestycje w samym centrum Malowniczego Krakowa w pobliżu Wawelu i Bulwarów Wiślanych. W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo 34 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Kraków, ul. Retoryka, 52m2, 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze /4m od poziomu ulicy/ w plombie z lat 60-tych. Pokoje niezależne, mała jasna kuchnia z balkonikiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Stare Miasto,Kraków

470 000 zł37 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie powierzchni 37m na 5 piętrze w 5-piętrowej kamienicy przy ul. Orzeszkowej .Mieszkanie blisko Bulwarów Wiślanych i Wawelu w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 000 000 zł97 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Kraków, ul. Krowoderska, 97m2, 5-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w IV-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 5 niezależnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

319 000 zł43 m² 7 384,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

859 000 zł122 m² 7 040,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas!mamy do zaoferowania inwestycje w samym centrum Malowniczego Krakowa w pobliżu Wawelu i Bulwarów Wiślanych. W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo 34 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: kawalerka znajduje się nieopodal ulicy Długiej i Szlak, w okolicy Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Opis: mieszkanie położone na parterze kamienicy z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu atrakcyjne nowe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 46m2 , położone na ulicy Retoryka. Doskonała lokalizacja wszędzie blisko: - 3 minuty spacerem nad Wisłę - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 850 zł56 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie przy ul. św. Sebastiana w Krakowie - Stare Miasto, tuż przy Kazimierzu. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, trzecim piętrze (poddasze) w oficynie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

468 000 zł67 m² 6 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mamy do zaoferowania mieszkania w okolicy Wawelu i Bulwarów Wiślanych. W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo 34 mieszkania o powierzchni od 17 do 118 m2. W trakcie czynnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł66 m² 7 600,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 500 000 zł190 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 190 m2 + garaż w podwórku oraz 20 m2 piwnica. W sąsiedztwie Krakowskich Plant duże mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą z 1930 roku. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł67 m² 7 492,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł67 m² 7 492,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 800 000 zł101 m² 17 786,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w kameralnym budynku w Strefie B, w obrębie Krakowskich Plant. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 101 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

439 000 zł58 m² 7 530,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

349 000 zł29 m² 12 026,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mamy do zaoferowania na sprzedaż rozkładowe, wysokie mieszkanie znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy Wawelu. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 950 000 zł153 m² 19 281,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament 153 m2 z 3 sypialniami i 60 m2 salonem z aneksem kuchennym. Wokół apartamentu 2 duże tarasy 31 i 33 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym do którego zjeżdża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Filipa

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajmu oferta mw-4243 lokalizacja ; kraków- stare miasto- ul św filipa / nowy kleparz , rejon ul Krótka, krzywa, rynek Kleparski, plac Jana Matejki, długa, galeria Krakowska, dworzec pkp, pks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

899 000 zł116 m² 7 736,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy znajdującej na Starym Mieście w bliskim sąsiedztwie Wawelu oraz Plant. Opis mieszkania : Powierzchnia 116 m2 + piwnica 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł31 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości dkb invest oferuje na wynajem kawalerkę na starym mieście w Krakowie przy ul.św.Tomasza. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4-tym piętrze 4-o piętrowej kamienicy (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł98 m² 7 103,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

4 400 zł85 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem oferta mw 3474 lokalizacja nieruchomości: kraków-Śródmieście- stare Miasto- ul.Sławkowska OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do wynajęcia apartament położony w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 zł143 m² 8 034,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży oferta ms-4029 lokalizacja ; Kraków- śródmieście- stare Miasto; rejon ulic Wenecja, studencka, cybulskiego, garncarska, krupnicza. Centrum Krakowa, kilka minut spacerem od Rynku Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne