dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

725 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

725 ogłoszeń

3 000 zł33,36 m² 89,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowe studio w samym sercu Krakowa! Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem przestronne mieszkanie typu studio położone przy ul. Szpitalnej, w samym centrum Starego Miasta zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł127,70 m² 31 245,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowy apartament | W sercu krakowa | plac dominikański Elegancja | Przestrzeń | Prestiżowa lokalizacja | 3 komfortowe łazienki | Funkcjonalny układ | Zabytkowa kamienica W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa lokalizacja - Rakowicka 22, kraków Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem Na sprzedaż oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł115 m² 13 913,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Miasta ul. Bonerowska! Umów się na prezentację nieruchomości już dziś. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł28 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

28 m | centrum | po remoncie | gotowe pod najem | Kraków Na sprzedaż elegancki, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 28 m , zlokalizowany w kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł172 m² 26 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1883

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy apartament o powierzchni 172 m , usytuowany na 1. piętrze kamienicy przy ul. Stefana Batorego na Starym Mieście w Krakowie. Lokalizacja Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m, usytuowane na I piętrze (2. kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł40 m² 19 025 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ METRAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł84 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m + ok. 36 m wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł106,70 m² 15 276,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowy apartament z trzema sypialniami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy przestronne, ponad 106 m czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i widokowe mieszkanie 2-pokojowe z miejscem garażowym w Angel Plaza english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy wyjątkowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł149 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w samym sercu Krakowa, u stóp Zamku Wawelskiego przy Placu na Groblach.Nieruchomość o powierzchni 149m2 usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,97 m² 15 941,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 666 220 zł90 m² 62 958 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na Salwatorze. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum miasta nieopodal Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 100 zł54,47 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty w trakcie remontu, doprowadzane do stanu deweloperskiego. Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania o różnym metrażu od 50m2-120m2, 2,3 i 4 pokojowe, na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł40 m² 24 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Centrum Krakowa | Wysoki standard english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny i elegancki apartament o powierzchni 130 m2 znajdujący się w gruntownie wyremontowanej XIX wiecznej kamienicy, która mieści.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34,34 m² 15 725,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim na zaadaptowanym poddaszu, możliwość 2 pokoi. Studio o powierzchni całkowitej 34,34 m2 i użytkowej 28,74 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł43,24 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - front - 2 pokoje. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,24 m2 zlokalizowane na 2 pietrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 110 zł38,78 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 39m2 mieszczące się na IV piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł31,08 m² 20 012,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł35,80 m² 21 983,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł44,85 m² 80,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers prezentuje ofertę wynajmu wyjątkowego dwupokojowego mieszkania z tarasem, znajdującego się na ostatnim piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy Placu na Groblach.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł111,33 m² 22 365,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni w Krakowie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Apartament inwestycyjny z wyjątkowym standardem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowy apartament w odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72,17 m² 23 416,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania unikatowe mieszkanie apartament o powierzchni użytkowej 72,17 m w kamienicy zlokalizowanej przy Rynku Głównym w Krakowie. Atuty: - niezwykła lokalizacja przy u. Brackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, piękne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji w centrum miasta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44,75 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakowickiej - komfort w sercu Krakowa Biuro Nieruchomości aprest prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rakowickiej - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł74,70 m² 18 982,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Możliwość prezentacji oferty on-line za pomocą wirtualnej wizyty Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalnie urządzone mieszkanie typu studio W odrestaurowanej prestiżowej kamienicy przy al. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal uczelnie uj, agh, asp, ur. Dostępne od 1. Czerwca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

1 249 000 zł68 m² 18 265,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Felicjanek - osiedle Nowy Świat/ Smoleńsko dzielnica Stare Miasto w Krakowie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trynitarska

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu klimatyczne mieszkanie w samym sercu Kazimierza - przy ul. Trynitarskiej 18. To znakomita lokalizacja, tuż obok popularnej Kładki Bernatka , zaledwie krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w inwestycji położonej zaledwie 2 km od Rynku Głównego - Osiedle 29. Aleja Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

2 750 zł34 m² 79,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

979 000 zł51 m² 19 121,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny lub wymarzone "M" przy samej Starowiślnej! Szukasz nieruchomości, która broni się sama swoją lokalizacją? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Stare Miasto,Kraków

475 000 zł23 m² 21 018 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w perfekcyjnej lokalizacji Krakowa. Obok krakowskie Błonia oraz Bulwary Wiślane. Stare miasto/salwator. Lokalizacja: ul. Władysława Syrokomli 18,.