dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

719 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

719 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

476 005 zł26 m² 18 308 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

1 910 040 zł87 m² 21 954 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

516 520 zł28 m² 18 447 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł66 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

561 660 zł26 m² 21 602 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Stare Miasto,Kraków

467 040 zł39 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

548 240 zł25 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

540 360 zł28 m² 19 299 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

759 200 zł38 m² 19 979 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

952 000 zł48 m² 19 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

729 130 zł79 m² 9 240,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 78,91 m2 zlokalizowane w centrum Krakowa- dzielnica Stare Miasto przy ul. Staszica. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu pokój przecznicę od: rynek, ul. Pijarska, ul. Św Marka, dworzec Główny. Lokalizacja: mieszkaj na Starym Mieście! Lokal znajduje się 30 m od płyty Rynku! Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Stare Miasto,Kraków

467 040 zł39 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

540 360 zł28 m² 19 299 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

480 630 zł26 m² 18 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

759 200 zł38 m² 19 979 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

561 660 zł26 m² 21 602 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

952 000 zł48 m² 19 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

1 910 040 zł87 m² 21 954 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

832 250 zł33 m² 25 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

516 520 zł28 m² 18 447 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

476 005 zł26 m² 18 308 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

548 240 zł25 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł66 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

373 700 zł25 m² 14 948 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zabytkowa kamienica - stylowe apartamenty - przedwojenna elegancja najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

476 005 zł26 m² 18 308 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

832 250 zł33 m² 25 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

1 910 040 zł87 m² 21 954 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł66 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

548 240 zł25 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Stare Miasto,Kraków

467 040 zł39 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

516 520 zł28 m² 18 447 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

952 000 zł48 m² 19 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

540 360 zł28 m² 19 299 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

480 630 zł26 m² 18 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

759 200 zł38 m² 19 979 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tenczyńska

Stare Miasto,Kraków

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże mieszkanie 100m2 na III pietrze kamienicy przy Tenczyńskiej (boczna od Tarłowskiej) Mieszkanie podzielone na dwie niezależne części, połączone jednym wejściem i przedpokojem.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij