dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

718 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

718 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa trzypokojowy apartament do wynajęcia w Krakowie o powierzchni 60 [m2], w prestiżowej inwestycji "rezydencja Radziwiłłowskiej" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Wawel,Kraków

475 000 zł47 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: balkon, domofon, kaloryfery, łącze internetowe, nie ma gazu, parking, piwnica, telefon, telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum na wynajem! Oferujemy Państwu pięknie wykończoną kawalerkę, po remoncie, w ścisłym centrum. Mieszkanie jest zlokalizowane w kamienicy, przy ulicy Sereno Fenn'a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest na ul. Piłsudskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy, w najbardziej atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowy apartament w samym centrum Krakowa. Opis: apartament znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

5 300 zł118 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Starowiślna Mieszkaj pięknie! Apartamenty na miarę potrzeb - do wynajecia , `2 apartamenty lux, 155, lub 118 metrów 4-6 pokoi Estetyczne i funkcjonalnie urządzone łazienki W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

32 900 zł750 m² 43,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:20

 

Umeblowane:-

Starowiślna Mieszkaj pięknie! 11 apartamentów o łacznej pow.ok 750m Apartamenty na miarę potrzeb - do wynajecia , Estetyczne i funkcjonalnie urządzone łazienki W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament znajdujący się na Starym Mieście w Krakowie, w wyjątkowym budynku z 2010 roku z windą i z garażami podziemnymi. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska

Stare Miasto,Kraków

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy apartament W krakowskiej kamienicy - stare miasto N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjny apartament wykończony w wysokim standardzie, idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate przedstawia mieszkanie w samym sercu Starego Miasta! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na II piętrze w III-piętrowej kamienicy przy ul. Krowoderskiej - Stare Miasto. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

726 300 zł32 m² 22 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbarska

Stare Miasto,Kraków

550 000 zł52 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie bardzo dobrą lokalizację mieszkanie 2 - pokojowe W dzielnicy stare miasto ul. Garbarska - metraż 42 M2 +10,40 M2 dodatkowego pomieszczenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje apartament w Centrum Krakowa. Skład: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, wc, przedpokój. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze stylowej, zadbanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łazarza

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zespół oferuje Państwu do wynajmu dwupokojowe, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem na Kazimierzu przy ul. Łazarza , w nowym budynku (z 2015 r.). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 050 000 zł108 m² 9 704 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Mamy przyjemność przedstawić bardzo ciekawe mieszkanie. Lokalizacja: ul. Sebastiana 15. Klimatyczna kamienica, ścisłe centrum Starego Miasta, w odległości 160 m od Plant Krakowskich. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

591 700 zł26 m² 22 758 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

2 200 000 zł66 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem widokowym o powierzchni 66 m2, w prestiżowej lokalizacji z widokiem na Wawel. Nieruchomość znajduje się w odnowionej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3- pokojowy apartament w samym sercu Krakowa - Stare Miasto! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze IV-piętrowej kamienicy przy cichej uliczce Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

711 700 zł26 m² 26 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł90 m² 20 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1497

Oferuję do zakupu cudowny apartament położony w samym sercu Krakowa, tuż przy Rynku. Bliskość restauracji, pubów, kawiarni i piękna Starówka oraz Planty na wyciągnięcie ręki.to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

689 300 zł26 m² 26 512 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Smocza

Stare Miasto,Kraków

3 800 zł97 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej lokalizacji. W pełni umeblowany i wyposażony dwupokojowy apartament o powierzchni blisko 100 m2, znajdujący się w samym sercu Krakowa tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

672 800 zł25 m² 26 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 750 000 zł151 m² 11 589,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Stare miasto - 4 pokojowe - 151 M2 N20 Nieruchomości o feruje do sprzedaży dwa mieszkania dwupokojowe z możliwością utworzenia jednego przestronnego mieszkania o powierzchni 151 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalwaryjska

Stare Miasto,Kraków

339 000 zł45 m² 7 533 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania ? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: stare Miasto/ Podgórze Ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 095 000 zł66 m² 16 468,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 66,49 M2 W dzielnicy stare miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

684 400 zł30 m² 22 813 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa trzypokojowy apartament do wynajęcia w Krakowie o powierzchni 71 [m2], przy ul. Karmelickiej. Inwestycja Wybudowana w 1895r kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

568 000 zł41 m² 13 853,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Stare Miasto,Kraków

1 990 000 zł78 m² 25 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1497

Kraków, bracka Oferuję do zakupu cudowny apartament położony w samym sercu Krakowa, tuż przy Rynku. Takie oferty nie pojawiają się często na rynku. Wyjątkowa lokalizacja, piękne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

577 150 zł34 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 33,95 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

663 000 zł29 m² 22 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

975 500 zł36 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 340 000 zł50 m² 26 635 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

485 625 zł28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 27,75 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

1 340 000 zł50 m² 26 634,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Stare miasto - ekskluzywny apartament Z tarasem widokowym N20 Nieruchomości oferuje apartament na ostatniej kondygnacji w dziewiętnastowiecznej kamienicy, znajdującej się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1600

Kraków, floriańska Oferuję do zakupu cudowny apartament penthouse położony w samym sercu Krakowa, tuż przy Rynku. Takie oferty nie pojawiają się często na rynku. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

513 786 zł28 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 28,23 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

639 912 zł35 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 35,16 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

551 955 zł36 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 35,61 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

1 193 000 zł104 m² 11 471,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie bardzo dobrą I bliską centrum lokalizację poszukiwanej nieruchomości mieszkanie 3 - pokojowe Z osobną kuchnią W dzielnicy stare.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto