dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Kraków - Sprzedaż i wynajem

227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

227 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

cieple mieszkanko blisko przystankow kom miejskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topazowa

Kraków,małopolskie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe, położone na II piętrze w III piętrowym budynku z 1999 r Mieszkanie gotowe do zamieszkania, posiada jasną kuchnie, dwa pokoje ( w dużym balkon),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohomolca

Oświecenia,Kraków

209 000 zł33 m² 6 276,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie na Osiedlu Oświecenia. Mieszanie nie wymaga wkładu finansowego, ciche, ciepłe (w okresie grzewczym nie wymaga niemalże ogrzewania). W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stróża Rybna

Płaszów,Kraków

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku z 1991r. Mieszkanie w dobrym stanie jasne,ustawne i przestronne.W okolicy znajduje się szkoła,przedszkole hipermarket CH King.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

390 000 zł46 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, bezpośrednio (pośrednikom dziękuję). Mieszkanie 45,6 m2, trzypokojowe, 9 piętro (w 10-piętrowym spokojnym bloku). Blok nie jest z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Bronowice Nowe,Kraków

428 500 zł59 m² 7 262,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na parterze trzy pokoje,łazienka,ubikacja (osobno),przedpokój, hol,balkon,piwnica. Łazienka,ubikacja po remoncie,3 okna wymienione na nowe. Mozaika parkietowa w całym mieszkaniu Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do kupienia przytulna, słoneczna kawalerka we wspaniałej lokalizacji, blisko centrum (15 min tramwajem do Rynku) i uczelni wyższych, przystanek tramwajowy pod blokiem, autobusowy w odległości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

416 000 zł65 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ul. Imbramowska, mieszkanie 3 pok. 65m2, prądnik Biały, sprzeda właściciel. Do sprzedania bardzo dobrze rozplanowane i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o pow. 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie w 2010, malowanie z gładzią, płytkiw kuchni, łazience, przedpokoju, nowe okna, drzwi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe na 4 piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku. Ulica Stachiewicza, dzielnica Azory. Cena 260 tys. złotych. Dwupokojowe, jednostronne, całkowita powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (blok mieszkalny), łazienka(piecyk gazowy , wanna, umywalka oraz wc) , kuchnia osobna. Okna pcv białe ( niedawna wymiana) , wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ugorek

Ugorek,Kraków

170 000 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Garsoniera,w cichej okoilicy,osiedle bardzo spokojne,blisko parku awf

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Urokliwe mieszkanie 2-pokojowe W idealnym stanie na strzeżonym osiedlu do zamieszkania od zaraz. Bez pośredników! Mieszkanie znajduje się na bardzo zadbanym osiedlu. W pobliżu szkoła, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzy niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Stan mieszkania - do odświeżenia. Na podłogach w pokojach wykładziny dywanowe, w jednym wykładzina pcv imitująca parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

355 000 zł69 m² 5 144 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie po remoncie,okna pcv,parkiety,gładzie,glazura,terakota.Ekspozycja mieszkania wsch-poł. ,widna kuchnia,osobne wc,umeblowane,lodówka,pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

355 000 zł48 m² 7 395 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku przy no rogu ulic składowej i Friedleina. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, jasnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

286 000 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne, jasne mieszkanie na czwartym piętrze (IV p./IV) w plombie z 1994 r. na Kazimierzu, jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

202 000 zł37 m² 5 459 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwupokojowe,polciemna kuchnia (nie anex),jasne cieple mieszkanie,2 windy w bloku. okna na pn/w. sprzedaz w maju/czerwcu.nie inwestuje w przerobki.pozostawiam to do wizji nabywcy. pokoje 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stróża Rybna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

220 000 zł36 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Dobra lokalizacja i dobre połączenia komunikacyjne z centrum.W pobliżu przedszkole i szkoła oraz punkty handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 2 pokoi , osobnej jasnej kuchni, łazienki oraz wc. Możliwość zrobienia 3 pokoi. Na podłogach parkiet, w łazience i kuchni flizy. Wymaga niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bardzo ładne , słoneczne i ciepłe mieszkanie trzypokojowe [ aktualnie dwa pokoje są połączone łukiem ] w bardzo spokojnej części osiedla z cichym sąsiedztwem. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 46m2 przy ul. Słomczyńskiego w Krakowie.Wysokość mieszkania 280 cm.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Oświecenia,Kraków

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super Mieszkanko!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ładna i słoneczna garsoniera na ul Miechowity w Krakowie - sprzedam bez pośrednika! Blok po generalnym remoncie, ocieplony, okna pcv, wszystkie instalacje wymienione były w roku 2000, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza Górka,Kraków

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

ciepłe i słoneczne, południowo-zachodnie, dogodny dojazd, b.dobre połączenia komunikacyjne, do centrum 5 min. szybkim tramwajem, widna kuchnia częściowo otwarta na największy pokój, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Nowa Huta,Kraków

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z jasną oddzielna kuchnią oraz loggią , mieszczące się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku , na osiedlu Przy Arce. Mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

174 000 zł24 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam garsoniere , posiada łazienke połączoną z wc, również wnęke gdzie można zrobić szafe zabudowaną.Ciepła woda w rurach. Okna są wymienione , dzrwi antywłamaniowe,na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

195 000 zł24 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Grzegórzki Dąbie ul Na Szaniec Do sprzedania ładne, po generalnym remoncie mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24,6 m2. Mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

345 000 zł65 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele podłogowe, nowa stolarka okienna, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe. Atrakcyjna cena, dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnogórska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

cztery nieprzechodnie pokoje, duża logia, okna pcv, osobna łazienka i ubikacja, na podłogach panele. Łazienka, ubikacja i kuchnia wyflizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palacha

Azory,Kraków

370 500 zł57 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie, zadbane. Kuchnia otwarta na pokój w pełni umeblowana. Z okien widok na pobliski park. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Komandosów

Kraków,małopolskie

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze. Łazienka po remoncie. Wymieniony licznik wody.Na oknach założone rolety anty włamaniowe. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie własnościowe położone przy ul. Majora Prądnik Czerwony. Dwa pokoje niezależne, jasna kuchnia, łazienka, balkon, przedpokój, garderoba- jest to wnęka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Azory,Kraków

175 000 zł24 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna garsoniera w dobrej lokalizacji na Azorach o pow. 24m.kw. na 7 piętrze z 10-ciu. Aneks kuchenny, łazienka po kapitalnym remoncie. Blok ocieplony i odnowiony. Nowe 2 windy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozrywka

Prądnik Czerwony,Kraków

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedamy pilnie 2- pokojowe mieszkanie- 56 m, położone w bloku z 1992 r, pietro I, prądniku Czerwonym, ul. Rozrywka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi : 20m i 12m, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

187 000 zł35 m² 5 342,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ladne mieszkanie jednopokojowe 35m2 na osiedlu Nowy Prokocim(ul.Konrada Wallenroda)w ocieplonym bloku 7/10 pietro, ekspoz.pd/wschod.Duza jasna kuchnia 8.5m2,logga-5m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję mieszkanie 39 m na os. Widok (bronowice Małe) - 15 min. tramwajem do Rynku XI piętro w bloku z lat 70-tych. Winda dochodzi do X piętra. Duży pokój (okna od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Płaszów

Płaszów,Kraków

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

mieszkanie składa się z 3 pokoi ,osobnej jasnej kuchni, łazienki i oddzielnego wc, zlokalizowane jest na wysokim parterze, okna stare drewniane , zabudowany przedpokój mieszkanie wolne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Nowy Prokocim,Kraków

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (39m2), które znajduje się na 6-tym piętrze (w bloku 10-cio piętrowym z windą) przy ulicy Jerzmanowskiego 34 na osiedlu Nowy Prokocim. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbińskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

42 m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak balkonu.Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

168 500 zł34 m² 4 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Garsoniera o metrażu 33,80m2 (cena brutto 168 500 zł), na I piętrze, środkowa, od strony południowo wschodniej. Strona zainteresowana nabyciem mieszkania podpisuje umowę kupna ze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij