dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Kraków - Sprzedaż i wynajem

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

735 000 zł93 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem - osiedle złocień N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo funkcjonalne i komfortowe dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

590 000 zł47 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. Dobry dojazd do centrum, blisko pętla tramwajowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

523 000 zł46 m² 11 369,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Jasne i przestronne, mieszkanie 3 pokojowe z osobną jasną kuchnią + jadalnia ul. Pachońskiego lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 2,5 km od Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

590 000 zł47 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, 46,55m2, 2 pokoje informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: gotowe do wprowadzenia, można odświeżyć, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam proponuję do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze własnościowe 36m 2 + 5 m 2 piwnica + Balkon do małej negocjacji cena bardzo słoneczne, ciepłe i ustawne. Blok po termomodernizacji Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

489 000 zł53 m² 9 259,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie na os. Na Kozłówce składające sie z 3 pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Mieszknie nadaje się co najmniej do odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

519 000 zł47 m² 11 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w okolicy ulicy Jana Kurczaba w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

690 000 zł66 m² 10 401 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta - niezwykłe mieszkanie - W pełni rozkładowe balkon Z widokiem na tereny zielone W cichej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

512 000 zł47 m² 10 982,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu fantastyczne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku bez windy. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerozolimska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

455 000 zł33 m² 13 914 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny i jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

660 000 zł35 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Grzegórzecka - 2 pokoje - po remoncie N20 Nieruchomości prezentuje mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy ulicy Grzegórzeckiej. To atrakcyjne mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

810 000 zł67 m² 12 017,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu słoneczne, oraz zadbane mieszkanie 4-pokojowe, które położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Macedońska

Wola Duchacka,Kraków

539 000 zł53 m² 10 154,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Macedońskiej - dzielnica Wola Duchacka. 8 minut pieszo do przystanku Dauna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

339 000 zł22 m² 15 339,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Bałuckiego- dzielnica Stare Dębniki. 5 minut pieszo do przystanku Szwedzka: 18,22,52,62 oraz minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kurdwanów,Kraków

599 000 zł61 m² 9 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Stojałowskiego- dzielnica Kurdwanów. 3 minuty pieszo do przystanku Stojałowskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

470 000 zł53 m² 8 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka,Kraków

629 000 zł60 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wyremontowanego mieszkania gotowego do wprowadzenia się, z balkonem, z ustawnymi pokojami, to ta alternatywa jest dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne oraz bardzo funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się w Krakowie (dzielnica Bieńczyce). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

773 000 zł68 m² 11 284,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży nowe mieszkanie - Prądnik Biały , ul.Bociana przy trasie szybkiego tramwaju. Powierzchnia 68,5 m2 , Balkon: 8,9m2 1.Przedpokój 10,34m2 2. Salon z aneksem 27,38m2 3. Pokój 9,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków / Mistrzejowice / Os. Tysiąclecia / po generalnym remoncie / mieszkanie Piętro: 2/5 Powierzchnia: 45m2 Balkon Do mieszkania przynależy piwnica - dodatkowe 4m2 Miejsce parkingowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie po generalnym remoncie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja dla rodziny lub dla pary. Świetny dojazd do centrum tramwajem (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Nowa Huta,Kraków

398 000 zł39 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

All in One Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkanka zlokalizowanego na osiedla Kazimierzowskim w Nowej Hucie. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w blok 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

579 000 zł46 m² 12 505,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z projektem: dodatkowy 3 pokój Z aneksem kuchennym. Mieszkanie na 4 piętrze w zadbanym, niedawno wyremontowanym 11 piętrowym bloku. Strona południowo - zachodnia. Zielona okolica z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

520 000 zł52 m² 10 046,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park, zlokalizowane przy ul. Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony w Krakowie. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

440 000 zł43 m² 10 128,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

White House Brokers ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie (43,44m2) z balkonem, piwnicą oraz ogólnodostępnym parkingiem tuż przez blokiem przy ul. Os. Strusia- bieńczyce. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

320 000 zł20 m² 16 276,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 300.00 zł; Budynek: blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: domofon, kaloryfery, łącze internetowe, monitoring, rolety;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokojowe mieszkanie / 49 m2 / ul. Sas-Zubrzyckiego/ Doskonała infrastruktura/ Zielone osiedle / Duże przestrzenie Szukasz idealnego mieszkania na zielonym osiedlu z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dąbie,Kraków

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomosci urbanestates oferuje mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w Krakowie prz ul. Widok Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z : - duży pokój - pokój - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku Os. Bohaterów Września, dzielnica Mistrzejowice - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

465 000 zł43 m² 10 734,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferują do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w dz. Nowa Huta, os. Strusia. Lokal o powierzchni 43,32m2 mieści się na parterze 10 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Klemensiewicza

Olsza,Kraków

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka / 27 m2 / Osobna kuchnia/ ul. Klemensiewicza/ Doskonała lokalizacja / Centrum miasta / Cicha uliczka/ Bliskość uczelni Szukasz idealnego mieszkania w centrum Krakowa? Cichego i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

365 000 zł32 m² 11 370,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, dzielnica Prokocim, ul. Ściegiennego Sprzedam mieszkanie o powierzchni 32,10m2 składające się z: przedpokoju, oddzielnego pokoju, jasnej kuchni, balkonu i piwnicy. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

449 500 zł34 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Мы также говорим на русском! vibehome ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu słoneczną kawalerkę w doskonałej lokalizacji pod względem komunikacyjnym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

490 000 zł46 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne, jasne 3-pokojowe mieszkanie, położone na os. Przy Arce - Bieńczyce Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny z dzieckiem, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, które idealnie sprawdzi się zarówno w celu inwestycyjnym jak i dla młodej rodziny. Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

555 000 zł49 m² 11 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ustawne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49 m2 , na trzecim piętrze w budynku położonym przy ul. Jana sas-zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

670 000 zł70 m² 9 503,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1882

Mieszkanie czteropokojowe, powierzchnia 70,5m2, czwarte piętro, blok z 1982 roku. Prądnik Biały ul. Mackiewicza Mieszkanie w czteropiętrowym bloku, składa się z czterech pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnowiejska

Czarna Wieś,Kraków

699 000 zł41 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Kraków, krowodrza, obok agh - ul. Czarnowiejska Doskonała lokalizacja - blok usytuowany jest przy uczelni agh, tuż obok miasteczka studenckiego, akademików. Na miejscu znajdziemy dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

275 000 zł20 m² 14 030,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie do remontu - ul. Bronowicka opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 19,6 m2 znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klemensiewicza

Olsza,Kraków

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę z oddzielną kuchnią lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Klemensiewicza. W pobliżu również Wileńska, prandoty, al. 29 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Wola Duchacka Wschód,Kraków

712 150 zł65 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciche, ustawne i w świetnym stanie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,8 m2 zlokalizowane w południowej dzielnicy Krakowa Woli Duchackiej, przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij