dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Ruczaj

358 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

358 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 023 000 zł73,14 m² 13 986,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4 pokoje | 73 m | 2 miejsca w garażu + kl| Ruczaj | Bez pcc | Bez Prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,14 m wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,20 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - Ruczaj - dostępne od zaraz! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałej lokalizacji osiedla Lubostroń Park. Ustronna od miejskiego zgiełku lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł73,60 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie które łączy wysoką jakość Z nowoczesnym designem Bez pcc I Nowe mieszkanie "pod Klucz" | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Blisko komunikacji miejskiej I Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł42,73 m² 14 977,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

744 000 zł62,50 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokoje do wejścia. Balkon, piwnica i parking! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Zachodniej nieopodal Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 853 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 539 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja homfi prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją znajdujące się w przy ul. dr Jana Piltza 21 na krakowskim Ruczaju. Położenie jest niezwykle atrakcyjne pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,90 m² 15 221,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63,10 m² 71,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kobierzyńskiej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 440 zł48,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,62 m² 13 968,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m , położone na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego na zamkniętym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,37 m² 17 345,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m - Stare Dębniki | 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m (z pomieszczeniami przynależnymi tj piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Ruczaj. To 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,19 m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,72 m² 12 879,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem przy ulicy Karola Bunscha, ruczaj/dębniki. Budynek z 2022 roku, nowoczesna architektura, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, kraków - Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 49 M2 Z widokowym balkonem I wysokim sufitem - ruczaj, ul. Raciborska Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł160,15 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 160,15 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł46,70 m² 16 809,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 46,70 m z potencjałem na 3 pokoje na Ruczaju. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w kameralnej inwestycji na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,50 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English version below) Do wynajęcia nowoczesne 2-pok. mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu i balkonem - ruczaj/czerwone Maki! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 459 zł52,18 m² 13 577,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 024 zł54,87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka z tarasem w inwestycji Bunscha Park od zaraz Mieszkanie o powierzchni prawie 30 m2, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 136 zł52,32 m² 13 190,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł55,06 m² 14 347,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,41 m² 53,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na 4. piętrze w budynku z 2023 roku przy ul. Piltza w Krakowie (ruczaj). Mieszkanie nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,49 m² 15 653,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,49 m , położone przy ul. Zachodniej 8 w Krakowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below 3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | balkon z widokiem na zieleń | garaż podziemny | Ruczaj Do wynajęcia nowoczesne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66 m² 11 893,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Ruczaju, przy ul. Obozowej. Nieruchomość znajduje się na I piętrze ( II kondygnacji) zadbanego 4 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze w bloku 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

4 080 zł52 m² 79,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

950 000 zł59 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej 157 w Krakowie. Lokalizacja - Dębniki / Ruczaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

875 000 zł54 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z ogródkiem - funkcjonalne mieszkanie na parterze Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, które można zaaranżować jako wygodne 3 pokoje - idealne do zamieszkania, dla pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 018 395 zł64 m² 15 912,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Kobierzyńskiej - idealne do zamieszkania dla pary lub rodziny 2+1, ale również jako rozsądna opcja inwestycyjna. Na powierzchni 64 m masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ruczaj,Kraków

2 200 zł28 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę na wynajem znajdującą się na 3. piętrze z balkonem zlokalizowaną w inwestycji Bunscha Park,.