dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Oficerskie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brodowicza

Oficerskie,Kraków

1 700 zł61 m² 27,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie na parterze willi na osiedlu Oficerskim!, w pobliżu ulic Brodowicza i Kieleckiej. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na parterze, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Oficerskie,Kraków

785 000 zł125 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży dwa mieszkania położone sąsiednio, o łącznej powierzchni ok. 125 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy z 1939 r. przy ul. Moniuszki (os. Oficerskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sowińskiego

Oficerskie,Kraków

949 000 zł200 m² 4 752,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4-pokojowe W domku /z garażem I ogrodem + kondygnacja przyziemia/pod inwestycję / gabinet/ biuro powierzchnia całkowita 199,7M2 Lokalizacja budynku, pozwala na możliwość przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cieplińskiego

Oficerskie,Kraków

800 zł8 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój o pow. około 8m2 w mieszkaniu przy ul. Cieplińskiego (dzielnica Grzegórzki). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Oficerskie,Kraków

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Proponujemy Państwu ustawne 43 m2 mieszkanie na 1 piętrze w dwu piętrowym budynku z lat 50, wybudowanym z cegły. Mieszkanie ustawne, w pełni rozkładowe, dwu stronne ( północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

254 100 zł35 m² 7 314,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja Osiedle Oficerskie/ Grzegórzki w okolicy ul. Lotniczej. Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 34,74 m2 mieszczące się na parterze kameralnego jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

147 130 zł20 m² 7 404,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja Osiedle Oficerskie/ Grzegórzki w okolicy ul. Lotniczej. Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 19.87 m2 mieszczące się na parterze kameralnego jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oficerskie

Oficerskie,Kraków

495 000 zł71 m² 6 958,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dodatkowe informacje: typ własności: hipoteczne Materiał budowlany: cegła Typ podłogi: parkiet Rodzaj okien: pcv Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Liczba pięter: 3 Rok budowy: 1955 Kanalizacja: miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

159 630 zł22 m² 7 407,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja Osiedle Oficerskie/ Grzegórzki w okolicy ul. Lotniczej. Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 21,55 m2 mieszczące się na parterze kameralnego jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

785 000 zł90 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania w pełni wyposażone i umeblowane 4-pokojowe mieszkanie z tarasem w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Bandurskiego w pobliżu Ronda mogilskiego~~mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brodowicza

Oficerskie,Kraków

1 580 zł61 m² 25,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie na parterze willi na osiedlu oficerskim!~~mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na parterze, w domu dwupiętrowym bardzo blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

3 300 zł90 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane 4-pokojowe mieszkanie z tarasem w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Bandurskiego w pobliżu Ronda mogilskiego~~mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryniczna

Oficerskie,Kraków

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na olszy~~mieszkanie położone przy ulicy Krynicznej, na wysokim parterze czteropiętrowego bloku W pobliżu sklep spożywczy, przystanki komunikacji miejskiej(124, 125,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oficerskie

Oficerskie,Kraków

495 000 zł71 m² 6 958,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle

Oficerskie,Kraków

410 000 zł52 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, os. Oficerskie, okolica Bandurskiego bardzo dobra lokalizacja cicha spokojna okolica, kilka minut do Ronda Mogilskiego. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle

Oficerskie,Kraków

520 000 zł74 m² 7 074,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olszańska

Oficerskie,Kraków

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, os. Oficerskie, ulica Olszańska, okolica Beliny Prażmowskiegi i Ronda Mogilskiego, mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w międzywojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Oficerskie,Kraków

370 000 zł52 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, os. Oficerskie, okolica Bandurskiego bardzo dobra lokalizacja cicha spokojna okolica, kilka minut do Ronda Mogilskiego. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaleskiego

Oficerskie,Kraków

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

wynajem , Mieszkanie 4-pokojowe, os. Oficerskie, ulica zaleskiego.Opis mieszkania: Bardzo eleganckie i stylowe dwupoziomowe mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Beliny-Prażmowskiego

Oficerskie,Kraków

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

sprzedaż , Mieszkanie 4-pokojowe, os. Oficerskie, ulica Beliny Prażmowskiego. Mieszkanie 4-pokojowe w stanie bardzo dobrym. W pokojach na podłodze parkiet oraz terakota. Kuchnia duża otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

147 130 zł20 m² 7 404,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Oficerskie,Kraków

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Okazja!sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, os. Oficerskie, bolesława chrobrego. Mieszkanie położone na drugim piętrze, kameralnego 10 letniego budynku. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

159 630 zł22 m² 7 407,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

254 100 zł35 m² 7 314,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

785 000 zł90 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

3 300 zł90 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Beliny-Prażmowskiego

Oficerskie,Kraków

500 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, ul. Beliny- prażmowskiego, niedaleko Rynku Głównego oraz uczelni krakowskich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Oficerskie,Kraków

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodowicza

Oficerskie,Kraków

4 100 zł115 m² 35,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Kraków, grzegórzki, osiedle Oficerskie, ulica Brodowicza (okolica). Mieszkanie o powierzchni 115 m2 usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

595 000 zł70 m² 8 528,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, grzegórzki, osiedle Oficerskie, ulica Bandurskiego. Mieszkanie o powierzchni 69,77 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, grzegórzki, osiedle Oficerskie, ulica Bandurskiego. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

109 000 zł14 m² 7 973,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanko o powierzchni 13,67 m2. Dobrze utrzymane i wolne od zaraz. Kamienica z z 1936 r, cicha, spokojna okolica w centrum miasta. Polecamy! Ogłoszenie nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 51m2 , zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Bandurskiego, ok Ronda Mogilskiego i krakowskich uczelni: uniwersytet Ekonomiczny, akademia Frycza Modrzewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Oficerskie,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 lipca komfortowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Aleksandra Lubomirskiego (dzielnica Grzegórzki) lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej i zielonej okolicy, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaleskiego

Oficerskie,Kraków

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

| bardzo eleganckie, stylowo urządzone dwupoziomowe mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych salonów, każdy z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaleskiego

Oficerskie,Kraków

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Oficerskie,Kraków

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca komfortowe mieszkanie o pow. 60m2 ulokowane przy ul. Moniuszki (dzielnica Grzegórzki). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Oficerskie,Kraków

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie o pow. 33m2 przy ul. Kieleckiej (dzielnica Grzegórzki). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni. Spacerem na Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pilotów

Oficerskie,Kraków

200 000 zł26 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży kawalerka w rejonie ul Pilotów. Standard deweloperski. Gotowe do odbioru pod koniec czerwca 2015. Mały kameralny budynek , osiem mieszkań w całym budynku. Dostępne komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Oficerskie,Kraków

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie (51 m2) usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Budynek znajduje się nieopodal Ronda Mogilskiego - przy ulicy Bandurskiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle

Oficerskie,Kraków

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| mieszkanie ze służebnością zamieszkiwania osoby. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, osobnej łazienki i wc. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Oficerskim,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Oficerskie