dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 632 800 zł102,05 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

English below Bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji: III kwartał 2026 r. [wola justowska] Nowoczesny Apartament 102,05 m ul. Niezapominajek, miejsce parkingowe wliczone w cenę. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 000 zł63,03 m² 16 039,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz i odbierasz gotowy produkt. Nowoczesna inwestycja składająca się z ponad 200 kompaktowych mieszkań w sercu Starego Podgórza. Osiedle zlokalizowane jest tuż nad rzeką Wilgą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł33 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Glogera w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 33 m2 i znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł290 m² 23 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przy ul. Szwedzkiej w Krakowie, na terenie Starych Dębnik, z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę. Dębniki to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł75 m² 39,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wawelium Krakowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 75 m2, znajdujące się w zielonej okolicy Swoszowic. Mieszkanie posiada 2 sypialnie, lub.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 966 zł121,34 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków | Wola Justowska | Królowej Jadwigi 307 | apartament 121,34 m Dostępnych 8 apartamentów. Zakończenie budowy połowa 2027. Są nieruchomości, które wyglądają dobrze na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, na 3 piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53,45 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zamkowa 53 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,45 m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85,50 m² 46,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng description bellow] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł84 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Kraków Całe piętro w kamienicy na Osiedlu Oficerskim Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 84 m2 z możliwością przekształcenia na apartament stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,30 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2012 roku, przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,52 m² 14 499,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m powierzchni; - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł58,90 m² 22 920,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | noho Mogilska | Grzegórzki | Loggia 16 m Opis Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł53,24 m² 22 445,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 999 zł78,51 m² 22 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne o powierzchni użytkowej 75,70 m2 - podzielone na dwa niezależne mieszkania. Położne w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł40,63 m² 23 209,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł29 m² 24 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję studio o metrażu 29 m2 z przynależnym dużym tarasem o powierzchni dodatkowej 30 m2 zlokalizowane w inwestycji Wita dewelopera Archicom. Dokładna lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł77,20 m² 24 598,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 77,2 m2 zlokalizowany w kompleksie aparamentowo-usługowym Fabryczna City. Cena apartamentu: 1 899 000 zł + 100 000 zł za miejsce postojowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł96 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Kraków,pychowice okazyjna cena tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. użytkowej 96 m 5.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł37 m² 22 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Dokładny adres: ul. Mogilska 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! ul. Henryka i Karola Czeczów, bieżanów-Prokocim, kraków. Obok ulica: sucharskiego, kokotowska, półłanki atuty nieruchomości: piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Stachiewicza w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki z wanna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,50 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05.2026 r., przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w apartamentowcu *Kapelanka 6a* w dzielnicy Dębniki. For information in english - do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,10 m² 12 459,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, które szukają swojego.

Szczegóły ogłoszenia

922 676 zł46,18 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu inwestycyjnego położonego na najwyższym, VI piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Halickiej w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 76 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Dom Hetmański na krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie bardzo ciche usytuowane od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł26,50 m² 22 603,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy apartament o powierzchni 26,5 m , który stanowi bardzo atrakcyjną lokatę kapitału w nieruchomości o stabilnym i rosnącym potencjale. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

677 040 zł32,24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

homfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego funkcjonującego w ramach aparthotelu- lwowska 1. Nowy nabywca może: - skorzystać z usługi zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 510 zł46,13 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,60 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, z których nie chce się wychodzić. To zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Nowoczesna, dopracowana przestrzeń z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w apartamentowcu przy ulicy Nadwiślańskiej. Apartament: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze apartamentowca zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł37 m² 67,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wodna 36 dzielnica Płaszów, tuż obok Stawu Płaszowskiego oraz w spacerowej odległości od Zalewu Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,41 m² 53,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na 4. piętrze w budynku z 2023 roku przy ul. Piltza w Krakowie (ruczaj). Mieszkanie nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,99 m² 18 897 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 36,99 m2 z balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Racławickiej o powierzchni 37 m2 w dzielnicy Krowodrza. Budynek I lokalizacja: ulica: racławicka 47; przystanek: łobzów ska, / komunikacja.