dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

918 000 zł65 m² 14 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

888 400 zł68 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzeniowskiego

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: jeden pokój, kuchnia otwarta z oknem, łazienka z oknem, przedpokój. Parter w budynku jednopiętrowym, ul. Korzeniowskiego, rejon Wola Justowska. Dużo zieleni. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

497 000 zł41 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w stanie do wprowadzenia się. Powierzchnia balkonu nie jest wliczona do powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

644 000 zł46 m² 13 969,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację dwupoziomowego mieszkania w kamienicy o powierzchni całkowitej 46 m2, wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam nowe, przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2022 roku w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

630 000 zł49 m² 12 804,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestawiam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m2 znajdujące się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku z ochroną. Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2021 r. - wymiana paneli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If I can be of assistance, please do not hesitate to contact me. Biuro Nieruchomości Helton prezentuje dwupokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji przy ul. Barskiej 69. Rozkład I opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

775 000 zł63 m² 12 289,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej. W pobliżu Nowohucka, centralna, aleja Pokoju. Pięciopiętrowy blok z windą i parkingiem dla mieszkańców usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Prądnicka

Prądnik Biały,Kraków

340 000 zł23 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: niewątpliwie największą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Prądnickiej. Od ścisłego centrum miasta dzieli nas zaledwie 3 km! Jeszcze bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

888 400 zł68 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

918 000 zł65 m² 14 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

882 000 zł63 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ciekawy rozkład pozwalający na dowolną aranżację według własnego pomysłu to dobra propozycja dla wszystkich, myślących o własnym mieszkaniu w stanie deweloperskim. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: niewątpliwie największą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Nad Sudołem, tuż obok ulica Opolska. Osiedle znajduje się zaledwie 4 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jakuba

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł20 m² 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Jakuba w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Jakuba położona jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyńca

Stare Miasto,Kraków

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Św. Wawrzyńca w Krakowie, na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku apartamentowego z 2017 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia mieszkanie na Dąbiu w Krakowie na zamkniętym osiedlu. Klatka cicha, spokojna. W pobliżu sklepy: biedronka, osiedlowe sklepiki(warzywny, mięsny), podwawelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Al. Kasztanowej w Krakowie w zamkniętym osiedlu, na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolejarzy

Swoszowice,Kraków

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Extra Broker prezentuje kawalerkę do wynajęcia przy ulicy Kolejarzy w dzielnicy Swoszowice. Nieruchomość: - powierzchnia 17 m2 - łazienka - balkon - w pełni wyposażona kuchnia - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: możliwość oglądania po 15 września. Lokalizacja: nieopodal Al. Juliusza Słowackiego. W pobliżu również Wrocławska, prądnicka, lubelska. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

379 000 zł37 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Stachiewicza. W pobliżu również ul. Tadeusza Makowskiego, władysława Łokietka, opolska. Czteropiętrowy blok z lat 60-tych z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na południu Krakowa - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na III piętrze budynku mieszkalnego z 2021 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

737 000 zł41 m² 17 975,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Klimeckiego. W pobliżu również Zabłonie, nowohucka, dekerta. 5-piętrowy blok z 2021 r. z windą, monitoringiem i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 172 000 zł70 m² 16 742,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu genialnie usytuowany apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Wiślane Tarasy 1.0, tuż przy Wiśle i bulwarach wiślanych. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Wola Justowska,Kraków

350 000 zł32 m² 10 903,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Chełmskiej w Krakowie w zamkniętym osiedlu, na parterze trzypiętrowego apartamentowca z 2021 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

405 000 zł29 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Sprzedam 29 m kawalerkę z antresolą przygotowaną i wyposażoną do wynajmu. Cena mieszkania to 406 000 pln Mieszkania znajdują się w historycznej części Podgórza (pl. Boh. Getta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Chełm,Kraków

240 000 zł30 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, wola justowska/chełm M17 Do sprzedania inwestycyjne do kupienia za gotówkę 2 pok. mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej ze świetną komunikacją-przystanek zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Junacka

Chełm,Kraków

200 000 zł23 m² 8 658,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, wola justowska/chełm M19 Do sprzedania inwestycyjne do kupienia za gotówkę 1pok. mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej ze świetną komunikacją-przystanek zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

888 400 zł68 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Junacka

Chełm,Kraków

180 000 zł27 m² 6 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, wola justowska/chełm M5 Do sprzedania inwestycyjne do kupienia za gotówkę 2pok. mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej ze świetną komunikacją-przystanek zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

918 000 zł65 m² 14 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

259 000 zł23 m² 11 260,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, wola justowska M1 Do sprzedania inwestycyjne do kupienia za gotówkę 2pok. mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej ze świetną komunikacją-przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

715 000 zł41 m² 17 439 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Niezwykle poszukiwany adres Zabłocie przy ulicy Klimeckiego. Mieszkanie znajduje się w inwestycji z 2021 roku. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Prądnik Czerwony,Kraków

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Radomska, tuż przy aleja 29 Listopada-Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

646 620 zł46 m² 14 002,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18 m2 zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej w nowo powstałej inwestycji. Mieszkanie: oferowane mieszkanie ma powierzchnię 46,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

539 000 zł35 m² 15 618,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Inwestycyjne świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość Przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w wyremontowanej kamienicy. Przyjaźnie wita otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

698 450 zł59 m² 11 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie posiadam inne mieszkania w tej inwestycji. Łącznie ponad 1200 dostępnych mieszkań na rynku pierwotnym w Krakowie. Kupując u mnie: -Nie płacisz prowizji. -Dowiesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

918 000 zł65 m² 14 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowy 2-pokojowy apartament - Ruczaj! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na II piętrze V-piętrowego budynku apartamentowego przy ul. Czerwone Maki - os. Europejskie/ruczaj.