dowolna

Mieszkania nad jeziorem Kraków - Lista z ogłoszeniami

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

709 429 zł59 m² 12 001,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łagiewniki,Kraków

1 640 161 zł107 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

1 884 000 zł99 m² 18 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 1 884 000 zł Powierzchnia: 99,17 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Rok budowy: 2016 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki Dodatkowo: 2 tarasy ok. 47 m Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

903 116 zł75 m² 12 051,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 195 005 zł60 m² 19 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 195 260 zł72 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,44 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Jana Skrzyneckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 475 836 zł81 m² 18 297 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania zapytaj O promocję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 112 001 zł52 m² 21 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

931 890 zł59 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

706 659 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. Świetna lokalizacja w modnej dzielnicy, zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

575 311 zł37 m² 15 633 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

566 460 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To idealna propozycja dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

590 477 zł38 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Huta,Kraków

677 638 zł51 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

505 363 zł36 m² 14 018,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Wola Duchacka,Kraków

1 930 000 zł143 m² 13 496,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 143 m z tarasem na dachu tylko dla Ciebie! Prywatny garaż w bryle budynku. Przestrzeń, lokalizacja blisko wszystkiego i technologie, które obniżają rachunki. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Perkuna w krakowskich Mistrzejowicach. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia juz od 1 kwietnia! Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament 2-pokojowy, zlokalizowany w prestiżowej części Krakowa Podgórze, ul. Rydlówka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

820 479 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Murapol Murapol Mateczniq, zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych części Kraków przy ul. Rydlówka, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzyńskiego

Mydlniki,Kraków

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

828 799 zł67 m² 12 316,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

869 000 zł62 m² 14 016,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 62 m | 2 piętro | ekspozycja południowo-zachodnia Inwestycja premium | ul. Pękowicka | północ Krakowa Nowoczesna forma i styl na północy Krakowa Szukacie miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

759 000 zł52 m² 14 596 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opis nieruchomości Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł65 m² 11 971,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie do zakupu, nieruchomość składa się z dwóch poziomów, znajduje się na 4 piętrze budynku bez windy, z lat 2000 przy ul. Radzikowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

568 308 zł43 m² 13 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Nowa Huta,Kraków

650 160 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

799 999 zł57 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Мы также говорим на русском! os. Centrum A, nowa Huta, kraków. obok: plac Centralny, aleja Solidarności, jana Pawła II, andersa, róż atuty nieruchomości: jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnackiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

709 000 zł58 m² 12 243,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

730 000 zł45 m² 16 331,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świetnie rozplanowane mieszkanie przy ul. Lipskiej w Krakowie - propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni z balkonem i dobrą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

789 000 zł64 m² 12 376,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

l gotowe do zamieszkania | 3 niezależne pokoje | Balkon | Piwnica l Idealne pod wynajem l Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,75 m , położone przy os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem na wynajem, które zlokalizowane jest przy ul. Domagały w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Krakowskim "złocieniu".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m przy ul. Rydlówka 6 w Krakowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Płaszów,Kraków

789 000 zł56 m² 14 089,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: lipska, gliniana, kraków (os. Płaszów), w pobliżu Zalewu Bagry. Oferta biura Nieruchomości na wyłączność nie szukaj dalej. Zamieszkaj na Bagrach :) Opis: mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Swoszowice,Kraków

690 000 zł45 m² 15 422,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kliny - rozwijająca się część na mapie Krakowa! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż znajdującym się przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

896 000 zł58 m² 15 448,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do kupienia wykończone, jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym bloku (2021r.) przy ul. Wielickiej w Krakowie - na wysokości ulicy Wolskiej, rejon ul. Seweryna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Matejki

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 składające się przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym o pow. 26,50m2, sypialni o pow. 20,92m2, łazienki. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Ulica Rakowicka, stare Miasto, kraków. Obok ulice: lubomirskiego, wita Stwosza, olszańska, lubicz atuty nieruchomości: nowoczesna, przestronna Kawalerka.