dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Mistrzejowice

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , z dodatkową komórką lokatorską o powierzchni 1,8 m . Lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kombatantów

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 36 m2 przy os. Kombatantów w Krakowie. Nieruchomość usytuowana jest na ósmym pietrze, w ośmiopiętrowym z windą. ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

986 394 zł62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parnickiego

Mistrzejowice,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe | parter | ul. Parnickiego | bezczynszowe Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na ulicy Parnickiego dzielnica Mistrzejowice / Prądnik Czerwony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

600 408 zł42 m² 14 244,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

573 530 zł35 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-101 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

596 619 zł35 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

621 396 zł38 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 35m do 128m. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

580 124 zł38 m² 15 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

1 730 970 zł128 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

645 900 zł50 m² 12 899,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 24/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

563 460 zł38 m² 14 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

546 395 zł35 m² 15 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

716 155 zł49 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 49,39m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu na Mistrzejowicach! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w jednym z ostatnich bloków na osiedlu, panuje tam spokojna i rodzinna atmosfera. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

741 300 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie realizowane w ramach nowego etapu inwestycji deweloperskiej na Osiedlu Piastów w Mistrzejowicach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

665 931 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

665 000 zł48 m² 13 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem położone na parterze nowoczesnego 10-piętrowego bloku z 2017 roku. Lokal wykończony w roku 2019. Ze względu na parterowe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Tysiąclecia. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaźnina

Mistrzejowice,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m przy ul. Kniaźnina 4 w Krakowie. Mieszkanie jest świeżo po malowaniu, w pełni wyposażone. Wszystkie sprzęty agd są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

665 931 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

542 518 zł36 m² 14 937,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat -1250zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 niezależne pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Tysiąclecia. Dzielnica Mistrzejowice charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

657 464 zł45 m² 14 721,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500 zł/m2 komórka lokatorska gratis kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 280 000 zł83 m² 15 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

please scroll down for english version. Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,97m2 zlokalizowane na I piętrze budynku na os. Bohaterów Września na inwestycji Piasta Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

490 000 zł39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | os. Bohaterów Września | blisko parku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na 1. piętrze na osiedlu Bohaterów Września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

749 000 zł60 m² 12 425,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Kraków - Mistrzejowice - os. Oświecenia Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,28 m , usytuowane na 4. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

553 192 zł36 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera komórka lokatorska gratis rabat -1250zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

885 980 zł71 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Mistrzejowicach funkcjonalny układ i świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

590 000 zł39 m² 15 277,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cedyńska

Mistrzejowice,Kraków

939 000 zł64 m² 14 671,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 - pokojowe mieszkanie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Cedyńskiej, dzielnica Mistrzejowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy os. Tysiąclecia na Mistrzejowicach english version below lokalizacja Dzielnica: mistrzejowice Ulica: tysiąclecia Przystanek: wiślicka W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

563 460 zł37 m² 15 253,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

729 000 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje Z ogródkiem! stan deweloperski! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Powstańców, dzielnica Mistrzejowice. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

542 885 zł35 m² 15 627,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

479 000 zł40 m² 12 035,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią i pięknym widokiem - os. Złotego Wieku, kraków Powierzchnia: 39,80 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 6 Ekspozycja: południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,83 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XV Mistrzejowice, Mistrzejowice