dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 826 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Limanowskiego. Mieszkanie (70 m2): w skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny ( sofa, komodę, regał, stół z krzesłami), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalnie urządzone mieszkanie typu studio W odrestaurowanej prestiżowej kamienicy przy al. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal uczelnie uj, agh, asp, ur. Dostępne od 1. Czerwca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 4 pokojowy apartament Z 2 łazienkami I parkingiem W luksusowej rezydencji pod złotym globem, stary kleparz, 5 minut spacerem od rynku głównego. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola Justowska,Kraków

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferują na wynajem bardzo ładne świeżo odmalowane 4 pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem zlokalizowane na Woli Justowskiej przy ul. Morelowej. Mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

9 700 zł100 m² 97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stare Miasto / Podzamcze bezpośredni widok na Zamek Królewski powierzchnia: 100 m piętro: 3 pokoje: 3 (salon, 2 sypialnie + aneks wypoczynkowy) Zespół prezentuje: do wynajęcia apartament dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Wiarusa

Prądnik Biały,Kraków

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parterowe mieszkanie z prywatnym ogrodem | Osiedle Magnolie | Zielonki tuż przy granicy Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pola

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z klimatyzacją 27m2 - ul. Wincentego Pola Opis nieruchomości: do wynajęcia od zaraz w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Wincentego Pola w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bonarka,Kraków

3 500 zł47 m² 73,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Rydlówka. Pierwszy najem! lokalizacja Z przyjemnością prezentuję mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie generalnym przy ul. Bronowickiej świetna lokalizacja i komfortowe warunki! Wynajem bezpośrednio od właścicielki, wszelkim pośrednikom z góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

1 129 000 zł50 m² 22 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Śródmieście,Kraków

2 750 zł67 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Strzelców 4a w dzielnicy Prądnika Czerwonego. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w 13. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią i balkonem ul. Stefana Batorego, stare Miasto, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia bardzo duża kawalerka o powierzchni 42 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Na Łąkach 9 w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomść:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Żabiniec 101 w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Skłonem

Olszanica,Kraków

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

4 500 zł40 m² 111,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40.37 m2 Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów pod numerem:! budynek I okolica: kraków, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 3 pokoje 52 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym sercu Krakowa w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio w Centrum Krakowa. Rozkład Funkcjonalne, nowoczesne studio o powierzchni 32m2. Zaprojektowane na otwartej przestrzeni, wydzielona strefa z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 590 000 zł62 m² 25 728,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Józefa Szujskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Apartamenty Woźniców nieruchomość Prezentowana nieruchomość to bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze

Czyżyny,Kraków

2 200 zł26 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 5 piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji nadwiślańska 11 przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł44 m² 18 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,39m Piętro: 3 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon: 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

720 000 zł45 m² 15 880 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego, zlokalizowane przy ul. Galicyjskiej. Lokal jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty oraz meble, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Stare Miasto,Kraków

845 000 zł39 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w enklawie Apartamenty Wielicka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtyka

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 44m2 w znakomitej lokalizacji, przy ulicy Sołtyka. W mieszkaniu położonym na wysokim parterze znajdują się. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł78 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prokocim,Kraków

769 000 zł59 m² 13 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w Wieliczce, na osiedlu Karola Szymanowskiego, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. ks. Meiera, prądnik Biały, kraków. obok ulice: al. 29 Listopada, powstańców, reduta, batowicka, kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł43 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja 15.04.2026R. Do wynajęcia komfortowe, nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43,20 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Strefa Cegielnia przy ul. Morcinka. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bratysławska

Prądnik Biały,Kraków

2 450 000 zł148 m² 16 554,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najwyżej położony apartament Z panoramą krakowa 16 najwyższe piętro | do 148 m | widok na trzy strony świata Są nieruchomości dobre. Są nieruchomości wyjątkowe. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł37 m² 16 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Мы также говорим на русском! Aleja Pokoju, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, fabryczna, cystersów, mogilska, grzegórzecka, lema vibe home prezentuje wyjątkowo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geremka

Kliny,Kraków

2 450 zł38 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie na parterze w nowym budynku przy ul. Geremka (kliny) z bezpłatnym, dedykowanym miejscem postojowym oraz własnym ogródkiem. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanko dla studentki, studenta, singla lub pary pracującej. Do wynajęcia od 1 maja, 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Stoku bud. 24. Powierzchnia mieszkania 26 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapelanka,Kraków

3 400 zł63 m² 54,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa przy ul. Kapelanka. Mieszkanie znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij