dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Łagiewniki

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

665 000 zł40,20 m² 16 542 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kameralna zabudowa obok parku, mieszkanie Z tarasem I ogródkiem, miejscem garażowym mieszkanie 2 pokojowe na parterze kameralnego budynku 2 piętrowego teren ogrodzony, bezpieczny, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 640 zł43,35 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 912 zł65,46 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 980 zł83,10 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

848 040 zł45,84 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 788 zł74,74 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 150 zł66,50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 226 zł62,06 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 378 zł45,26 m² 18 147,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin oddania do uzytkowania 2026-09-30 Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 455 zł40,61 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 585 zł44,95 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 072 968 zł68,78 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 550 zł64,26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 728 zł51,71 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 101 582 zł64,42 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 980 zł43,35 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 546 zł69,31 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 608 zł54,36 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł58,18 m² 15 984,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,18 m2 (użytkowej 56,55 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 408 zł69,31 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 249 zł64,33 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 394 zł61,82 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 340 zł50,95 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 684 zł69,31 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 495 zł45,27 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 432 zł62,06 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 122 zł70,67 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 472 zł73,62 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 754 zł51,71 m² 17 206,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,20 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z dwoma pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 189 zł70,67 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 371 zł66,11 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 378 zł45,38 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 846 zł64,26 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 555 zł40,03 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2