dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Grzegórzki

624 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

624 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł59 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| prezentujemy Państwu ofertę luksusowego apartamentu w pełni wykończonego, częściowo wyposażonego i umeblowanego. Mieszkanie 3 pokojowe (2 sypialnie, przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

500 000 zł59 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59m2 usytuowane na osiedlu oficerskim. Mieszkanie posiada 3 pokoje (2 niezależne), osobna kuchnia, łazienka, balkon oraz piwnica. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 450 zł61 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luxhome Group poleca ekskluzywny 3-pokojowy apartament ul. Francesco Nullo, grzegórzki Park Polecana nieruchomość to nowy, piękny 3-pokojowy apartament o całkowitej powierzchni 61 m2, mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca nowy 2-pokojowy apartament z tarasem, ul. Francesco Nullo, grzegórzki Park Polecana nieruchomość to nowy, świeżo wykończony 2-pokojowy apartament o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca piękną kawalerkę w świetnej lokalizacji, ul. Francesco Nullo luxhome Group ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną i komfortową kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grzegórzki,Kraków

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

| prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na parterze piętrowej kamienicy na Osiedlu Oficerskim (dzielnica Śródmieście-Grzegórzki). Lokal składa się 5 pokojów, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, pow. 57 m2. 4 piętro w 5-piętrowym, nowym budynku z windą. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Grzegórzki,Kraków

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki ul. Włodkowica. Lokal o powierzchni 52 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Grzegórzki,Kraków

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2 położonego przy ul. Moniuszki w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki (osiedle Oficerskie). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| do sprzedania piękne, bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o wystawie na 3 strony świata ( wschód- południe- zachód). Lokal o powierzchni 92m2 znajduje się na 3 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołkowa

Grzegórzki,Kraków

1 750 zł54 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca komfortowe 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum, ul. Fiołkowa Polecana nieruchomość to funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

| do sprzedania przestronne i ustawne mieszkanie znajdujące się w okolicy Ronda Mogilskiego. Idealna lokalizacja dla poruszających się w kierunku Centrum jak również w stronę Huty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Grzegórzki,Kraków

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Kieleckiej (grzegórzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

50m2, okolica ronda grzegórzeckiego. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 położone na wysokim parterze, w budynku przy al. Pokoju, blisko Ronda Grzegórzeckiego i sądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

340 000 zł50 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Francesco Nullo - Śródmieście o metrażu 50,40 m. Usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 1960 roku. Stan prawny: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Metalowców

Grzegórzki,Kraków

2 000 zł83 m² 24,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca przestronne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Metalowców, hala Targowa Mieszkanie wolne od 1 lipca. Polecana nieruchomość to przestronne i funkcjonalne mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł73 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w Wiślanych Tarasach. Pragniemy zaoferować Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie na ulicy Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Grzegórzki,Kraków

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca piękne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Bobrowskiego (grzegórzki) Polecana nieruchomość to przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 43m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 49,7m.Składa się z 2 bardzo przestronnych, ustawnych i nieprzechodnich pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł59 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luxhome Group poleca ekskluzywny 3-pokojowy apartament ul. Francesco Nullo, grzegórzki Park Polecana nieruchomość to nowy, piękny 3-pokojowy apartament o całkowitej powierzchni 58,7 m2, mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków śródmieście wiślane tarasy. Do wynajęcia apartament o pow. ok. 40m2, położony na II p. Apartament jest nowy, wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

499 500 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam wyjątkowo jasne, ustawne mieszkanie na Os. Oficerskim w zadbanej, kameralnej kamienicy z przyległym ogrodem. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze (łagodne schody) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ładna

Grzegórzki,Kraków

475 000 zł60 m² 7 881,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku 2 piętrowym przy ul. Ładnej. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych sypialni oraz przytulnego salonu z kuchnią. Posiada 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Beliny-Prażmowskiego

Grzegórzki,Kraków

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Beliny Prażmowskiego (15 min do Rynku), mieści się w kamienicy na 3 piętrze. Poziom pierwszy o powierzchni 118 m2 (powierzchnia użytkowa 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle

Grzegórzki,Kraków

499 500 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

490 000 zł88 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 76 m2. Przestronne, nietypowe mieszkanie na piątym piętrze z poddaszem w bloku mieszkalnym przy ul. Mogilskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie do remontu, w zielonej i przyjaznej okolicy, ul. Widok, dąbie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym wieżowcu, budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Właściciel sprzeda - bez pośredników - mieszkanie 2-pokojowe wraz z przynależną piwnicą- w doskonałej lokalizacji- w Krakowie przy Al. Pokoju w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Grzegórzki,Kraków

238 000 zł45 m² 5 288,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Małe dwupokojowe mieszkanie na poddaszu sprzedaje właściciel (brak opłat dla pośredników, co pozwala na zaoszczędzenie nawet około 10 tys. zł) Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

307 000 zł44 m² 6 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w idealnie cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie w pobliżu Ronda Mogilskiego. Mieszkanie znajduje się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, dwupokojowe w bloku na parterze. Łazienka i kuchnia kompletnie wyposażone (lodówka, pralko-suszarka, kuchenka z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa). W małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, niezamieszkały do tej pory apartament W kamienicach wandy Polecamy na wynajem luksusowy 2-pokojowy apartament usytuowany na III piętrze budynku z 2013 roku w kompleksie Kamienice Wandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kurkowa

Grzegórzki,Kraków

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kurkowej , Stare Miasto Polecana nieruchomość to nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 53m2, mieszczące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

| prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone przy ul. Kotlarskiej w Krakowie (dzielnica Śródmieście-Grzegórzki). Lokal znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Meissnera

Grzegórzki,Kraków

190 000 zł22 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania kawalerka w świetnej lokalizacji, ul. Meissnera. Powierzchnia całkowita 22m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Luxhome Group poleca rewelacyjną kawalerkę w centrum, ul. Francesco Nullo Polecana nieruchomość to nowa, piękna kawalerka o całkowitej powierzchni 35 m2, mieszcząca się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, przestronne mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 40m2 usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Grzegórzki,Kraków

232 000 zł40 m² 5 837,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji 2- pokojowe o powierzchni 39,74m2 zlokalizowane przy ulicy Raciborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Grzegórzki,Kraków

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne mieszkanie 3 - pokojowe w samym sercu Olszy. Mieszkanie składa się z przestronnego, klimatyzowanego salonu z wyjściem na zabudowaną loggię, oddzielnego pokoju z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

130 000 zł14 m² 9 509,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 13,65 m2 położone na wyższym parterze (front budynku) w zadbanej kamienicy znajdującej się na Grzegórzkach na ul. Bandurskiego. Ogrzewanie podłogowe.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Grzegórzki