dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Grzegórzki

623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

623 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł34 m² 76,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla singla lub pary, którzy cenią sobie życie w centrum miasta, blisko klimatycznego Kazimierza i bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Ulica Rakowicka, stare Miasto, kraków. Obok ulice: lubomirskiego, wita Stwosza, olszańska, lubicz atuty nieruchomości: nowoczesna, przestronna Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

669 000 zł36 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Мы также говорим на русском! ul. Rakowicka, grzegórzki, kraków. Obok ulica: lubicz, topolowa, lubomirskiego atuty nieruchomości: piętro I w oficynie cisza, wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł34 m² 23 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe | wysoki standard | noho młyny mogilska | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,94 m z loggią 3,82 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

1 800 000 zł67 m² 26 865,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzeda właściciel Szukasz komfortowego mieszkania w Krakowie? To gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m jest idealne dla Ciebie. Mieszkanie z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

436 320 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Grzegórzki,Kraków

2 100 000 zł107 m² 19 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią o powierzchni 106,73 m2 znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Moniuszki * idealne dla rodziny / inwestora *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

3 999 900 zł192 m² 20 832,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować niespełna 200 metrowy apartament z ogromnym tarasem na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 724 240 zł62 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie typu open space usytuowane nieopodal Ronda Mogilskiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 559 043 zł50 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 091 376 zł74 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:4/101

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 485 000 zł93 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 93m na Ulicy Odona Bujwida. Dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość: piętrowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Z przyjemnością prezentuję piękny, nowoczesny 3-pokojowy apartament do wynajęcia, położony na 7. piętrze z panoramicznym widokiem na Kraków. Mieszkanie jest bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brodowicza

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jasne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 28 mkw. Składa się ono z przedpokoju z szafą, salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Grzegórzki,Kraków

1 624 455 zł52 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji do biura W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 168 900 zł91 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

1 220 000 zł47 m² 25 957,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Designerski apartament Z miejscem parkingowym na sprzedaż młyny mogilska | kraków lokalizacja Ulica Mogilska idealny kompromis między bliskością tętniącego życiem centrum a spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Grzegórzki,Kraków

370 000 zł23 m² 16 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż studio o powierzchni 22,9 m przy ul. Przy Rondzie 53 w Krakowie. To mieszkanie, które przyciąga nie tylko świetną lokalizacją, ale także bardzo dobrze wykorzystaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m , położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 790 000 zł72 m² 24 833,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 72 m na prestiżowym osiedlu Grzegórzki Park w centrum Krakowa. Wysoki standard wykończenia (pakiet Platinum), klasyczne wnętrza z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dwernickiego

Grzegórzki,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio po generalnym remoncie, bez czynszu administracyjnego, zlokalizowane na przeciwko bazaru "hala Targowa" przy ul. Dwernickiego 3. Najważniejsze atuty: lokalizacja na przeciwko targowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż Kraków, ul. Mogilska | 34 m | Nowe wykończenie | Balkon | Komórka lokatorska lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej w Krakowie zaledwie 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130. Nieruchomość: pow. 49 m2salon z aneksem kuchennym2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

889 000 zł56 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

969 000 zł57 m² 16 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane przy ul. Kotlarskiej 6 w Krakowie. Kamienica znajduje się w doskonałym punkcie miasta - w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blich

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Blich w dzielnicy Grzegórzki. English version below lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grzegórzki,Kraków

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajem mieszkanie z ogródkiem przy ul. Grzegórzeckiej. Lokalizacja: nowoczesny budynek został usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Grzegórzki,Kraków

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzielnica II Grzegórzki bardzo dobra komunikacja do pozostałych części miasta węzły komunikacyjne, hipermarkety, uniwersytety, biurowce, ogród i parking słonecznie, balkon Kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 111 425 zł51 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta W sercu miasta najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 50,75 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m z balkonem, położone w dzielnicy Grzegórzki przy Alei Pokoju. Nieruchomość obecnie jest podzielona na dwie strefy mieszkalne, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ariańska

Grzegórzki,Kraków

2 550 zł22 m² 115,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje do wynajęcia stylową kawalerkę o powierzchni 22 m, położoną w ścisłym centrum Krakowa, przy ul. Ariańskiej w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

820 000 zł37 m² 22 428,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokojowe Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Grzegórzeckiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 4. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 54m2 na co składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blich

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

893 000 zł26 m² 33 787,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o metrażu 26,43 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ariańska

Grzegórzki,Kraków

429 000 zł22 m² 19 455,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ul. Ariańska, dzielnica Grzegórzki, kraków Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni 22 m, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 199 000 zł66 m² 18 084,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 2-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 70 z dwiema.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Grzegórzki