dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Grzegórzki

624 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

624 ogłoszenia

1 699 000 zł65,74 m² 25 844,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wspaniałego apartamentu, 3 pokoje, ogromny, widokowy taras Mieszkanie posiada 65,89 m , składają się na to 2 duże sypialnie, piękny, słoneczny salon z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem. Oferta na wyłączność. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0, ul. Grzegórzecka. Budynek 9-cio piętrowy z 2022 roku. Wykończony i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42,40 m² 77,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 42,40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania typu studio przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie jest nowe, w pełni wyposażone. Mieści się na 2 piętrze w kameralnym budynku ( 10.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 505 182 zł91,43 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł36,52 m² 24 370,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe z otwartą kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze, w oddanej w 2021 roku inwestycji Fabryczna City, zrealizowanej przez Dewelopera Inter-Bud.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł133 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 133 m2 apartament z tarasem i balkonami o pow. 40 m2 english description below - please do not hesitate to contact us Apartament na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowy apartament przy ul. Grzegórzeckiej - inwestycja "wiślane Tarasy 2.0". Nieruchomość: - pow. 90 m2 - piętro 5/9 - salon - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,07 m² 19 870,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy i przestronny 4-pokojowy apartament z 76-metrowym tarasem, miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 560 zł58,65 m² 15 593,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje apartament z trzema sypialniami oraz widokowym tarasem w inwestycji Wiślane Tarasy. Nieruchomość o powierzchni 145 m2 zlokalizowana jest na ostatnim, 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł29,97 m² 22 989,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 517 275 zł101,95 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowej, prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i doskonale skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47,06 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ciche i widokowe 2-pok. mieszkanie z balkonem , znajdującego się tuż przy Rondzie Grzegórzeckim, na ulicy Kordylewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 820 zł70,12 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą, osobną toaletą i dwoma balkonami w prestiżowej inwestycji na Grzegórzkach. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 054 zł55,66 m² 26 052 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na wynajem na ul. Bajecznej w Krakowie.Mieszkanie o pow. 59 m2 znajduje się w budynku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł34,76 m² 25 172,61 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 34,57 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,07 m² 24 045,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Mavesta prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, w inwestycji Nowe Dąbie III na krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia piękne mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, na osiedlu Wiślane Tarasy 2.0 ENGLISH VERSION BELOW LOKALIZACJA Dzielnica: Grzegórzki Ulica: Grzegórzecka Przystanek: Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 470 zł40,43 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 310 zł36,45 m² 15 810,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł36 m² 18 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2 pokoje /36m2/ do wejścia/ul. Rakowicka. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane w 3-piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Rakowickiej. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł120 m² 21 658,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament, położony w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Ślicznej. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze a jej metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 720 zł30,14 m² 22 850,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, nowa promocyjna cena! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów.! ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywny lokal mieszkalny z przeznaczeniem biurowo- usługowym. zlokalizowany na I piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, w pełni wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Grzegórzeckiej w ekskluzywnej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0"- dzielnicy Grzegórzki,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 880 zł33,56 m² 21 808,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł27 m² 20 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci podatku pcc * * części wspólne dla mieszkańców * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,94 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 000 zł68 m² 18 132,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 56 m2 w inwestycji "kamienica Nova" w dzielnicy Grzegórzki. Inwestycja Kamienica nova to elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł52,54 m² 24 267,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

|R| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: oferujemy komfortowe mieszkanie na wynajem usytuowane przy ulicy Ariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł44,01 m² 28 857,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy z windą przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 598 zł51,05 m² 22 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wykończony 3 pokojowy apartament o pow. 51,05 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek A. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 47m2 przy ul. Masarskiej zaraz przy Galerii Kazimierz. Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na "wiślanych Tarasach" przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Lokalizacja osiedla "wiślane tarasy": usytuowanie osiedla pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł44 m² 19 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja | balkon | gotowe do zamieszkania lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy św. Łazarza w Krakowie, w centrum Krakowa. W pobliżu wiele punktów usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 999 zł114,15 m² 25 405,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 114,15 m , usytuowany na 3. piętrzeprestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł71 m² 66,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie. Lokalizacja Inwestycja Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzecka to jedno.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Grzegórzki

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij
+0 km