dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XV Mistrzejowice

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Rynek pierwotny

695 197 zł44,28 m² 15 700,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 473 zł50,23 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Piasta Park VI

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 450 zł50,23 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, mieszczące się w inwestycji Piasta Park VI

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 113 zł71,23 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, mieszczące się w inwestycji Piasta Park VI

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 63,57 m | promocyjna cena 775 tys. zł | Mistrzejowice Nowe 3 pokoje w Krakowie za cenę, która jeszcze chwilę temu była praktycznie nieosiągalna. ok 12 000zł/mkw Inwestycja ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 301 zł49,62 m² 15 000,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 385 zł70,96 m² 12 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

588 800 zł40,07 m² 14 694,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,07 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

727 750 zł50,53 m² 14 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,53 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52,22 m² 15 702,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 52,22 m | Balkon | Garaż | Blok 2020 | Mistrzejowice Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,22 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,09 m² 14 811,12 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 60,09 m | Balkon | Garaż | Os. Piastów | 2017 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,09 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 39 m | Balkon | Os. Piastów | Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z 1978 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się w Krakowie, przy ulicy Dobrego Pasterza 127. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien: południe -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł57 m² 13 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8m2 m2 zlokalizowane na osiedlu Kombatantów (dz.Mistrzejowice). Składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Złotego Wieku ( Mistrzejowice). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł38 m² 17 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje, osobna kuchnia, loggia! świetna lokalizacja! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Os. Bohaterów Września Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku z 1989r. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63,69 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, zlokalizowane przy ulicy osiedle Kombatantów 9 w Krakowie. Lokalizacja: zielona, spokojna okolica- 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na osiedlu Złotego Wieku, dzielnica Mistrzejowice w Krakowie. Zlokalizowane zaraz przy zielonym i zadbanym parku, 2 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji - Mistrzejowice. Zakup bez prowizji i podatku pcc - płacisz tylko za mieszkanie. Za naszą pracę zapłaci deweloper, a Ty zyskujesz profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,19 m, zlokalizowane w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł54 m² 13 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,83 m, zlokalizowane na 1. piętrze w budynku z windą na osiedlu Oświecenia, w dzielnicy Mistrzejowice Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41 m² 15 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33,22 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Oświecenia w Krakowie. Lokalizacja I budynek Mieszkanie położone jest na osiedlu Oświecenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53,50 m² 12 710,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 53,33 m | Balkon | Widok | 10 piętro | Mistrzejowice os. Oświecenia

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 40m do 71m. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 308 zł41,90 m² 14 613,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze (powierzchnia 41,9 m2), położone w ciekawej lokalizacji, w krakowskich Mistrzejowicach. To dobra opcja pierwszego własnego mieszkania. Może.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł75 m² 14 666,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, ustawne mieszkanie położone w budynku z 2017 roku, os. Boaterów Września/ul. Srebrnych Orłów, rejon Mistrzejowice, mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 200 zł34,74 m² 15 377,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze (powierzchnia 34,74 m2), położone w ciekawej lokalizacji, w krakowskich Mistrzejowicach. To dobra opcja pierwszego własnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe I funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem - piasta towers Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 715 zł34,77 m² 15 148,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera rabat 72 000 zł! gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

621 396 zł37,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem gotowe do odbioru Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Wysoki standard inwestycji | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł44,11 m² 15 147,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025